bu durumda öldürürmüsün, yaşatırmısın?!

naparsınız?!

• çocuğu kaçırır işkence yapar, öldürürüm!

Kullanılan: 11 36.7%
  • sade şekilde öldürürüm!

Kullanılan: 4 13.3%
  • çocuğuda, sülalesinide yokederim!

Kullanılan: 3 10.0%
  • bu çocuğu ve bu tür insanları bi yerde toplar işkence yaparım!

Kullanılan: 9 30.0%
  • ben korkağım abeey kader diip geçerim

Kullanılan: 3 10.0%

• Kullanılan toplam oy
    30

yoldas

New member
hiç bişe yapmam kendi kararı sonuçta ama defter kapanır artık yalnızz birde kızlar açısından düşünün ya onlar sizi yakalarsa bu durumda ne olur bu soruda kızlara

sülFiriK

New member
what??

Lamagro' Alıntı:
affetmek en asil intikam.. ne demek istedigimi anlayan anladı..
ne affetmesi abi tabikide affetmem ama barbarlar gibide kafasını kesip yicek halimiz yok. Allah'a havale ederim :eek:

kıçnot:burdan böle konuşması nekadar basit :mad:

rampa

New member
o kişiye o şansı veren,o ortama giren,bana birşey olmaz deyip her şeye kalkışan üstelik yenisi varken eski sevgiliyle bir araya gelen v.s v.s bir kız nedeniyle tüm suçu diğerine yüklemek yanlıştır.asıl suç bence bu ortamı yaratan kızdadır!!!

sülFiriK

New member
rampa' Alıntı:
o kişiye o şansı veren,o ortama giren,bana birşey olmaz deyip her şeye kalkışan üstelik yenisi varken eski sevgiliyle bir araya gelen v.s v.s bir kız nedeniyle tüm suçu diğerine yüklemek yanlıştır.asıl suç bence bu ortamı yaratan kızdadır!!!
:eek: hmm farklı bir bakış açısı. ama genede kabul edilebilir deyil:eek:

rampa

New member
bu konudaki ikinci mesajım.az önceki mesajıma eklemeyi unutmuşum!zorla olduğuna inanmayın!bu kızın uydurduğu kocaman bir yalandır!zorlaymış???bizde inandık!masum ayakları!ona yeme beni demelisin!bu ayaklardan paça olmaz demelisin!

osiris_cemo

New member
önce dom..tır üzerinden tüm sülalamle ve arkadaşlarımla geçerim iyicene folloş olduktan sonra boynundaki sinirleri tahrip eder sadece felçli bırakırım.Öldürürsem çok hapis yatarım ne geree var sakat bırakır 1-2 yılda çıkarım :D

Kasırga61

New member
ben olsam erkek liğini ortadan kaldırırım aleme ibret olsun diye gezdiririm onu o şekilde ondan sonra (bişe daha yapmak isterdim ama ben yapamama onu neyse) 1 hafta boyunca döverdim öyle hemen ölüp kurtulmak yokk!!! o iyiliği yapmam ona.sonra artık döve döve gebertirim ama yine milletin önünde ALEME İBRET OLSUN!!!

HTML