bu durumda öldürürmüsün, yaşatırmısın?!

naparsınız?!

• çocuğu kaçırır işkence yapar, öldürürüm!

Kullanılan: 11 36.7%
  • sade şekilde öldürürüm!

Kullanılan: 4 13.3%
  • çocuğuda, sülalesinide yokederim!

Kullanılan: 3 10.0%
  • bu çocuğu ve bu tür insanları bi yerde toplar işkence yaparım!

Kullanılan: 9 30.0%
  • ben korkağım abeey kader diip geçerim

Kullanılan: 3 10.0%

• Kullanılan toplam oy
    30

gench

New member
deliler gibi sevdiğinis kızın karşısına onu kafaya takan eski sevdiği çıkıp, bişekilde , zorla kızı kirletirse naparsınız?!

lady_b

New member
eğer erkek arkadşımı eski sevgilisi kirletirse mi?........:)
artık kendini yamiicak bi kız bulsun kendisine derim:)

Mephisto

R€B€L
bunu benzer bi anketimiz var ama şıklar biraz farklı o yüzden devam......
ben cocuğa ne pahasına olursa olsun en kötü şeyi yapardım
ölüm bi kurtuluş olur belki ama şöyle sakat falan kalsa iii

iSpiK

Kadim Dost
keser agzına veririm :D :D

edit : öldürürüm tabe..

nitromania

New member
"iSpiYonCu" abimizinde dediği gibi kesip ağzaına.... deiil...
başka tarafına verirdim...

ates_77

New member
Bu ve bunun gibilerinini derisini kör bıçakla yüzüp, tuz küvetinini içine daldıracaksın. . .
Ya da bir sobanın içine sokacaksın bir daha çıkarmamak üzere, vereceksin yemeğini vereceksin yemeğini... Altına yapacak yapacak sonra kendi pisliği içinde bağıra böğüre geberecek. . .

gench

New member
walla allah korusun böyle bişii yaşasam önce çocuğu bulur yarı insan hale getirirdim, sonra ona benser insanları bulup hepsini bi odaya atıp o çocukla beraber o gün öldürürdüm işkenceyle.. çok duygusal bi insanım tek psikopat olduğum konu aşkdır, asla affetmem! hele bi canına kıysa okdar insanla rahatlamasdım bütün kıslara şiddet uygulayanları,sapıkları toplar işkenceyle öldürürdüm! bu konu çok derin bi konu allah kimseye yaşatmasın bunları..

cℓuввєя

Pяσtєct Ψσuя &#11
o anki psikolojiyle ne yapacagım belli olmaz ama elimden bir kaza cıkacagı kesin...

ebuc4

New member
bu tür .... liklere karşı özel işkence taktikleri var çin dir italyandır .....hepsini uygularım ama ölmemesi için elimden geleni de yaparım....ölüm tek kurtuluş olur

Cree

Murat
Kıyma Yapar Köpeklere yedirirdim ;)
ama köpeklere yazık olur en iyisi kızgın ayağda yok oluncaya kadar kızartmak ..!

rahat_rahat

New member
öldürürdüm...... Bende Günaha Girerim Ama Yapcak Bişi Kalmamiş Zaten. .onun öle Fantezileri Varsa Bende Ona Hoşlandigini Yapar Gay Birini Bulur Becerttirirdim.

lanet_zebani

New member
dj_aligator' Alıntı:
o anki psikolojiyle ne yapacagım belli olmaz ama elimden bir kaza cıkacagı kesin...

aYNEN katılıyorum dostum dengesizimdir sağım solum belli olmaz ama kesin olarak naparsam yapayım sonucta bidaha fotosentez yapamaz :D

Slipknot_18

New member
Walla önce bunlar gibilerini bulur hepsini bi kapalı yere toplar çıplak bi şekilde kaderlerine bırakırdım :D :D

HTML