Bu belanın üstesinden gelebiliriz...

amara07

New member
Eline Koluna Sağlık Çok Güzel Bir Yazı Ama Ne Kadar Anlatırsan Anlat,Bu Toplum(TÜRK) Artık Anlamak İstemiyor,40bin Vatandaşımız Ölmüş SeS Soluk Yok Ama Bu Yazıyı Yazınca Irkçılık Deyip Geçen Bir Toplumuz Malesef.!

Yinede Vatansever İnsanlarımızın İçi Rahat Olsun Güzel Günler Çok Yakındır...

ylmzgkgz

New member
ben bu konuyu çok saçma buldum arkadaş neerden bulmuşsa artık bu koyu bilmiyorum bütün kürtleri hayin ilan etmiş e başta sen ayrımcılık yapıyosun benisevmeyen bir insanı ben neden seveyim öyle yazmışsın ki naziler nasıl yaktı yahudileri sende bütün kürtleri yakmak istiyosun söle bana hangi yahudi nazileri seviyor yav böyle saçma sapan şeyler yazarak milletin aklını bulandırma milleti bir birine düşürme kapatılsın konu !!!!!

xxkurtxx

New member
Gerçekten de Ben Bu Konuyu Görünce Şok Oldum.​
Halen Bile Bu Aşamada Faşistlik Yapabilen İnsanlar Yaşıyor Ve Kardeşlikten Bahsedip Bir der Dinden Bahsediyorsa Dini Batsın Faşistliğini de Başına Çalsın. Yazıklar Olsun Bütün Kürtleri Aynı Çuvala Sokmaya Çalışan Kendini Birşey Sanan Sanki Bu vatanı Sadece Dedesi Kurmuş Beyinsiz Ve Cahil Zihniyete. Bunlar Yüzünden Bu Ülke Bu Hale Geldi. Pkk'nın Adı Çıkmıştı Ergenekon'cular Cirit Atıyordu.
Bu Konuya Cevap Yazan (Faşistler İçin) bunlar İse Geleceğin Ergenekoncuları Olacaktır. İnsanlıktan Nasibini Almamış Kürtlüğü Suç Kılan Sanki Allah'ın Yarattığı Irk Kavramına Saygı Göstermeyen Bunu Suç Sayanlar... Ben Kürdüm Hiç Bir Zaman Kürt Olmaktan Utanmadım. Hiç Bir Zamanda Ne Din Ne de Irk Ayrımı Yaptım. Bu Ülke Kürtler Olmadan Kurulmazdı Ve Şimdi de Kürtleri İse Bir Düşman Olarak Gören Dillerine Ve Özgeçmişlerine Saygı Göstermeyen Sonra da Saygı Bekleyenler İstedikleri Kadar Beklesinler. Bu Savaş Kıyamete Kadar Sürecek Ve Ondan SOnra da O İnsanların Bütün Vebali Boynunuza Asılıp Dar Ağacından Sallanırcasına Nefes Alamayıp Cayır Cayır Cehennem Ateşinde Yanma Misali Küle Dönecektir.
O Hırsız, Gaspçı , Balikeş Dediğiniz O Çocuklar Var ya Onlar Hep "Devletin Yaktığı Ve Boşalttığı Zorunlu Göçe Maruz Kalmış , Ailesinden Kopmuş 4 Mevsimi Tek Bir Ayakkabı Ve Pantolonla Geçirmeye Çalışan, Küçüklüklerinden İtibaren 7 Cüceler Masallarıyla Büyümemiş Acı Hikayeleri Yaşamış Hayatın Bütün Yükünü Omzuna Almaya Çalışırken Ayağı Kayıp da Düşen " İnsanlardır.
Bu Haksızlığı Yapanlar Kazılan Kuyuya Kendileri Düşmüşlerdir. Bugün Eğer Kürtlerden Birileri Memnun Değilse Osmanlı Zamanında ki Gibi "Kürdistan Eyalati" Verilsin , Ya da Kürtlere Özerklik Tanınsın O da Olmadı mı KÜRDİSTAN'larını Kursunlar Siz de Rahat Olun Biz de. Sonra Çıkıp da Seçim Zamanlarında Kardeşlikten Bahsedip İşine Gelmeyince de Düşman Bellemek Olmaz. Ergenekoncu'luk Oynadınız Devletin Her Kademesinden Paşalarınızı Komutalarına Aldılar Sonra da Katliamlar Gerçekleştirdiler 2 Halkı Birbirine Düşürdüler Ozaman Kürtler de Kalksın "GILGAMIŞ" destanını 2008 den İtibaren Yazsın. Bak Bakalım Ozaman Türk Faşistliği Kürt Faşistler Tarafından Bitirilirken Bu Defa Yeni Şeyler Ortaya Çıkar mı Çıkmaz mı. Erkekseniz Gidin 20 Milyon Kürdü Öldürün Bakın Bakalım Ozaman Sizin O Balikeş Dağdan İnme Kro Tinerci Dediklerinizle Beraber Sizin Onlarca Katınız Ölüme Gidiyor mu Gitmiyor mu. Faşist İnsanlar Beyinsizdirler.
Birilerinden Saygı Beklemeyin Saygı Alınır. Hak İstenmez Hak Alınır , Assimle Edelim Derken Asılmaktan da Beter Olmayın. Cellatlarından Uzun Yaşayacak İnsanlar Elbet Vardır.

"Aslında Bu Ülkede Kürt Sorununa En Kötü Yaklaşan , Faşistlik Yapan İnsanların Sorunu Gibidir. Önce Faşistler Yok Edilsin Bakın Bakalım Sorunlar Ozaman Daha Kolay Çözülür mü Çözülmez mi. Önce Faşistleri Öldürmek Lazım Diyecem Ama Öldürmenin Hiç Bir Haklı Gerekçesi Yoktur. Bundan Sonra Doğacak Olan Çocuklara İnsanlığı Öğretmek Lazım..."

Saygılarla Bir KÜRT Kardeşiniz...

HTML