Bu Bölümde MESAJ ATMADAN VE KONU AÇMADAN ÖNCE OKUYUN!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ali06can

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
1- Forum Genel Kuralları Buradada Geçerlidir. [ Küfür Etmek, Reklam Yapmak vs. Yasaktır. ]

http://www.hackhell.com/duyurular/7005-forum-kurallari-onemli.html

2-)bölümünde paylaşım amacı içermeyen konular tamamen yasak
(açılırsa silinecektir).

3-)yardım bekliyorum,item arıyorum,kim hangi serverda oynuyor konuları görüldüğü anda silinecektir.

4-)FORUMUN DİĞER BÜTÜN BÖLÜMLERİNDE VE BU BÖLÜMÜNDE MSN ADRESİ vb. vermek YASAKTIR.aynı konuya çok sayıda mesaj yazmak yerine birbirinize PM(özel mesaj) atıp sorunu msn den konuşabilir sorununuzu halledebilirsiniz.

5-) her türlü dosya mod onaysız paylaşımı yasaktır paylaşmak istediğiniz dosya linki bölüm moduna gönderilir ve onay alındıkdan sonra yayınlanmasına izin verilir aksi taktirde konu silinecektir

6-)Konu açmadan önce lütfen arama butonunu kullanınız...!

7-)Konularda yazdığınız başlıklara biraz özen göstermelisiniz ki, konuya girmeden ne olduğu anlaşılabilsin.mesajlarınızı da anlaşılır yazın![yardımmmmmmmm lütfen yardım edin plz gibi başlıklar silinecektir]

:cool:beğendiğiniz konulara teşekkür etmek için teşekkür et butonunu kullanırsanız ellerine sağlık güzel olmuş demiş olursunuz ayrıca mesajla yazmanıza gerek yoktur.

9-)Forumda 50 mesajı bulunmayan kullanıcılara özel olarak bilgi paylaşımı veya açıklama yapılmayacaktır.

10-)Knight Online bölümü bir DUYURU PANOSU değildir.PAYLAŞIM PLATFORMUDUR.100 mesajın altında olan üyelerin bölümdeki duyuru niteliğindeki konuları ve mesajları silinecekir.

11-)Günlük konu açma sınırı 2 dir.Bu kuralın amacı forum kirlenmesini önlemektir.2 den fazla konu açan olursa ilk 2 konusu haricindekiler silinecektir.Kural ihlalinin tekrarında bunu yapan user ceza alıcaktır.

12-)Kurallarla ilgili önerisi olanlar Öneri ve şikayetler bölümüne yazabilirler.yöneticiye uygun olduğu ve Gerek görüldüğü takdirde bazı kurallar değiştirilebilir

13-)Hertürlü account paylasımı yasaktır....

14-) Üyelerin konularına hit sağlamak amacı ile konuya gereksiz post atması yasaktır. Bunu yapan üye uyarılır. Devamı halinde cezalandırılır

15-) Çok önceden açılmış güncelliğini yitirmiş konulara post atmayınız. Eski konulara bakmak en doğal hakknızdır. Ama beğendiniz konulara teşekkür etmekle yetininiz. Eski konuları öne taşımayınız. Buna yönelik postlar silinecektir..

16-)bölüme post atan konu açan user'lar kuralları kabul etmiş olarak sayılacak ve sorumluğu üstlenmiş olacaktır...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...