Bu ahlaksizlara kim dur diyecek?inanamiyacaksiniz!!!

ragdoll

New member
Arkadaslar,bir aralar,medyada cok konusulan pedofili davalarini izlerken(pedofili:kucuk cocuklarla cinsel iliski kuran,vs..),pedofilinin tam olrak ne oldugunu anlamak icin googledan,arama yaptim.gozlerime inanamadim!!canimATATURK'e,annesine, yagdirilan, igrenc iftira,hakaretlerve saygisizca sozlerle dolu siteler!bunun nasil olbildigini aklim almiyor.yani nasil yazilarini rahatca yayinlayabiliyorlar ve kimse birsey yapmiyor.bunlarin sitelerinin yokedilmesi mumkun degil mi?tiklayip bakmak ne kadar dogru bilmiyorum ,yani her tik onlara prim kazandirir mi ama elinden birsey gelen ardina koymamali!!!!arama yapmak icin pedofili yazin.1 ve 2. sayfalarda goreceksinizserefsizleri.gunduz saatlerinde bazen gorunmuyor ama aksamlari kesin gorebilirsiniz.ne yapabiliriz???bu hepimizi ilgilendiriyor,okuyunca nedn oldugunu anlayacaksiniz
ATATURK'U ve onun cocuklarini seviyorum!!!hepimiz onun cocuklariyiz.bu saldirilara karsi durabilmek icin bizler elele olmaliyiz.hangi dinden,hangi irktan ,hangi renkten olursak olalim!!!onlar bizi bize kirdirmak istiyor,buna izin vermeyelim.bunun icin ihtiyacimiz olan tek sey var,ona da zaten dogustan sahibiz:damarlarimizdaki asil kan!!
Bu oyunlarla,sadece,bilgi ve egitim sahibi olursak savasabiliriz.bu yuzden cok calismamiz lazim.guc sadece calisarak ve ship oldugumuz akli dogru kullanmakla elde edilir.
Tipki ATATURK'un cocuklarina yakisacak sekilde.hepinize sevgiler.

osiris_cemo

New member
Maalesef internetin getirdiği özgürlükleri bu şekilde kullanan zavallılar var bunlarla başedebilmekte mümkün değil sadece gündeme getirmemek ve daha fazla kişiye ulaşmamalarını sağlamaktan başka.Yazıklar olsun diyorum.

hardsolver

New member
??????????????? terbiesizlik ve kadım bimezliktir bu devletın bişeyler yapması lazım onunuda hıc nıteyı yok gıbı yada haberi

HTML