Bu ülke bölünecek

odiseus

New member
kes sesini lan baş örtüsü baş örtüsü bş örtüsü byni deil başı örter unutma lan bu ülkenin temeli islamdır fatihler yavuz sultanlar bugun allah iman aşkıyla islamı bukadar yaymaya çalışmasa sana belkide bu ülkenin 3ün 1 i kalırdı.
Tarih dersi:
1-Fatihler , Yavuzlar varya hepsinin annesi diğer tüm padişahlarınki gibi yabancı idi ...
2-Sen TÜRK leri sadece 700 yıla sığdırmaya çalışıyorsun ama TÜRK ler Osmanlıdan öncede vardı sonrada vardı ve var olacaklar.Sen 4000 yılı inkar mı ediyorsun?

Önemli : Burada "lan" lı konuşulmaz sen onu git başbakanına konuş o dilden o anlar....Tamam mı koç..

apotraman

New member
onu bunu bilmem biz ülkücüler olduğumuz sürece bu ülkeyi kimse bozamaz yukarda başortusune laf edenlerde adam olsun oyle deniz gezmiş resimlerini koymayla bu işler olmuyo adam devlete kursun sıktı kral oldu bizim muhsin reis dağda sehit oldu 1 ayda unutuldu yazıklar olsunn YA ALLAH BİSMİLLAH ALLAHU EKBER

kareser58

New member
bir yerlerden bilgi mi aldın hayrola her devlet kendi çıkarlarını düşünür kürdistan diye bir devletin kurulması mümkün değildir bu saatten sonra uyuyan kim oluyor bu durumda
maşallah ülkemizin çıkarları müthiş düşünülüp korunuyor. Bir yerlerden bilgi falan almaya gerek yok ki. başınızı kaldırıp bakarsanız rahat rahat herşeyi görebilirsiniz. Sayın başbakanımız da alıştıra alıştıra, hazmettire hazmettire dememşmiy di

ArLeGi

New member
hadi ya bak sennnn demek elden gidiyo bu devlet kimseye kalmaz arkadaşım atatürkten emanet aldık kimselere vermeyız bölücülük pkk ya mahsus bısı burda kocaman kocaman uyuyorsunuz dıye yazarsan herkez sana guler k..cınla uyuyanlara uyuyosun de önce kısıye ozel konusma allaha sukur kanımın son damlasına kadar ulkemın arkasında olurum bızım dedelerımız ne şartlarla canakkaleyı vermemısler bu teknolojıdemı boldurucez ulkemızı sıkıysa bolsunler...bakalım gorelım...o kadar basitmi 2 başlık atıldı dıye asıl bu baslıgı atanlar bölücek bu ulkeyı ben ondan korkuyorum
herkes bana bilmemneresiyle gülsün ytrki herkes aklını başına toplasın sen verirsin ben veririm hepimiz veririz canımızı ama artık fiili savaş yok ortada ztn yenemeyeceklerini biliolar o yüzden girişmiyolar öle bi savaşa orta asyadan ilk türk kavimleri geldiinde avupalılar uzaylı sanmışlar miğferleri zırhlarıyla atlarıyla görünce o günden beridir hala düşünürler bunlar insanmı die bende veririm kanımın son damlasına kdr canımı ama saçma sapan bi savaş bile yokken ortada cidden saçma sapan bişey için doğuda kanımız dökülüyo km dur diyo tersine azdırıolar iice öcalanı muhattap alıolar onu muhattap alanları muhattap alıo devler kamplardan gelen teröristler kahraman oluo bunun adı ülke kurtarmak değil ülke bölmektir arkadaşım bn burda oturup da olmayan bişeyi açmaya uğraşmıyorum yada bağırmıyorum pkk die kürt die onu yapanlar başta ztn niyeyse öle olnca göze batmıo onlar yapsa bn yapmasam bile bana kalıo..ordu türkiye cumhuriyetinin garantisidir ama onu mıncıklarsan garantiyi bozmş olrsn maşallah ülke de mıncıklandı ordu da atatürkten aldığımız emaneti keşke o zamandan daha geride değil de çok çok daha ileri bi seviyeye getirseydik şu zamana kdr ama malesef geriye götürmekten başka bşi yapılmadı bunnla kalmayp resmen bölme uğraşları war kimse mi görmüo bnu amerika dışişleri bakanı bile kürdistan kelimesini kullandı tayyip çıktı dedi ben büyük orta doğu projesinn gerçekleştirilmesinde warımı yoğumu ortaya koyucam dedi bnları kmse mi duymuyo allah aşkına kmse mi görmüo olp bteni..uyanın diyince de bna bitarafıyla gülcekmş mllet benm içim kan ağlarken warsın millet gülsn uyusun bakalm nereye kdr gider bu böle...

onu bunu bilmem biz ülkücüler olduğumuz sürece bu ülkeyi kimse bozamaz yukarda başortusune laf edenlerde adam olsun oyle deniz gezmiş resimlerini koymayla bu işler olmuyo adam devlete kursun sıktı kral oldu bizim muhsin reis dağda sehit oldu 1 ayda unutuldu yazıklar olsunn YA ALLAH BİSMİLLAH ALLAHU EKBER
ülkücüler gitsn anca milleti kıysın geçirsin katliamlara imza atsın ülkü bumudur insan katletmek midir ülkü ? keşke ülkücüler gerçek olsa da gerçek bi ülküye gitseler ama ülkü de saptırılmş maalesef ülkücülük de..sizin muhsin reis öldürdüklerinin yanına düştü ilahi adalet işte allahın sopası yok maraş katliamında rol oynayan adam maraşta helikopter kazasında ölüo yorumsuz..

HTML