Bu Çocuklara Helal Olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
küfürlü mesaj yazmayın foruma.

iskarpion

New member
Arkadaslar Aksama Sİte Bum Sİmdİ Arac Ve Gereclerİm Yanİmda Degİl Ama Aksam Denİcem Hİc Olmasa Yanİ Yapamasam Sİzİnle Ortaklasa Daha Dogrusu Bu Isi Bilenlerle Ortaklsa Saldiralim Derİm

by_boxor

New member
adam siteyı vermıs altına zonesı dıye gecmıs am bı bakın acaba o sıtenın mı o zona kaydı ..baska sıtelerın zonesı onlar zoneye tıklayın yazar ıyı bakın ...kurt sıteleırının zonesı deıl onlar

SickDreTh

Altın Üye
ellerıne saalık bea cok guzel olmus wala!!!ayakta alkıslıorm yapan arkadasları:D

hacker.66

New member
theloopus' Alıntı:
bidaha kontrol et

jagler' Alıntı:
kardeşime katılıyorum ve bu siteyi biran önce çökertilmesi lazım ben inceledim mod ve diğer arkadaşlarında incelemesinde yarar var:eek:ut:
deadlysea' Alıntı:
ARKDAŞLAR BU NE YAA !! BU İŞİ BİLEN BİRİSİ GİRSİN ŞU SİTEYİ BİR DAHA AÇILMAMAK ÜZERE KAPATSIN!! ULEN SIRF BUNUN İÇİN BU İŞİ ÖĞRENİP HEPSİNİ ÇÖKERTMESSEM NE OLAYIM SİNİRLERİM OYNADI YERİNDEN ):

Hiç bir güç bizi susturamaz!
Bağımsızlık ve özgürlük mücadelemiz sürecek, özgür ve bağımsız Kürdistan kurulacaktır!

http://www.sosyalist-kurd.net/
Bu dönekleri banlayın gitsin. Utanmadan gizli gizli mesaj veriyorlar. Bunlar pkk sempatizanı. :angry :angry :angry

V.manisa45

Banned
salopagra bu cvp sana kürtleri bize cok iyimiş lafı yapma belli nasıl insan oldugunuzzz ıraq ta binlerce insan öldürüyonuzz batsın kürdistan devleti başınıza sindi cok sinirlendim yafff €N İYİ KÜRT ÖLÜ KÜRTTÜR...

ileney

New member
Siz adam olmassınız .Burası sokak serserilerinin buluştuğu bir forum mu ...

Irkçılık ve Küfür eden insan Aşşağılıktır

Forum yönetimi küfr eden serserileri uyarmadığı sürece burası serserilerin mekanı olmaya devam edecektir

Önce ağzınızı çalkalayın sonra medeni şekilde tartışalım .Tiksiniyorum mesajlarınızdan.

Kürdü Türkü birbirinde ayıran namussuzdur. deyip çekip gitmek varken niçin küfr ederek alçalıyorsunuz...

Sizin ki Osmanlı Türklüğü değil Kurtar vadisi türklüğüdür

Ayrıca bazı siteler açılıyor sizler böyle tıklayarak bilmeden siteye hit kazandırıyorsunuz dikkatli olun .

Solariz

Administration
pkk ve törere karşı kininizi anlıyabiliyorum bende sevmiyorum bırakın sevmeyin elimde olsa hepsini kendi elerimle asar keserim okadar nefret ederim ama bu şu demek degildir ben kürt degilim istanbul fatih dogdum babamda dedemde dedeside osmanlıya kadar dayanıyo kürt bulgar ermeni ayrımı yapmak çok yanlış geliyo belki birçok terörist dogudan çıkabilir ama bunların hepsi kürt ermeni şu bu diye ayırt etmek ve hepsini aynı kefeye koyup agır kelimeler sarf etmek yanlış ve ırkçılıga girer bize yakışan yorumlar yapın benim bugüne kadar kardeşim tuncelide askerdi (bugün geldi) ve inanın 15 ay dikken üstünde oturduk ailece ama hiç bir kürde doguluya kin ve nefret duymadım onları seviyormuyum güzelim memleketim olan istanbulu berbat bi hale getirip zehir ettikleri için sevmiyorum ama onları bu nedenden dolayı kesip biçmelimiyim medeni insanlarız hepimiz az çok teknolojiden yararlanıyor okuyor yazabiliyoruz çagdaş bi ülkeysek ki ben öle görüyorum çevremizdeki insanlara sanal veya reel ortamda daha saygılı olmamız gerekli.... konu kapatıldı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML