Boooom oyunu ! varmısınız oynamaya ?? :)

Neron insanı deli etme biz senin Deliler Hastahanesinden raporun var diyor muyuz.... =) ::::::::::::::::::::::::::::1082::::::::::::::::::::

terteren

Altın Üye
.............::::::::::::::1083::::::::::::::...........................

NeRoN_64

Banned
::::::::::::::: [ 1084 ] :::::::::::::::::::

AyinAtesi Kim Söledi Sana Oraya 1082 Yazcegini [ Kendin Bilemezsin O Kadar Saymayida Ona Sordum :hhmanD ]

NeRoN_64' Alıntı:
::::::::::::::: [ 1084 ] :::::::::::::::::::

AyinAtesi Kim Söledi Sana Oraya 1082 Yazcegini [ Kendin Bilemezsin O Kadar Saymayida Ona Sordum :hhmanD ]
Kimse söylemedi tabii ben saymasını gayet iyi biliyorum :hadiordan Ama sen bilmiyorsundur gel bi ara yanıma ben sana öğretirim...Sevap kazanırım iştee ne güzell... =)
::::::::::::::::::1086::::::::::::::::::::

NeRoN_64

Banned
NeRoN_64-- Degismeyen Tek Sey Deisimdir ; ... iken Deisik Ama ....ikilen Deismez :
Saymayi Bilionmu ?
NeRoN_64-- Degismeyen Tek Sey Deisimdir ; ... iken Deisik Ama ....ikilen Deismez :
Takildigin Yer Olursa Sor :D
No Me AmeS:
heralde bilmiyorum bilsem sormam sana
No Me AmeS:
hadi bee söyle iste ne geliyordu
NeRoN_64--- Degismeyen Tek Sey Deisimdir ; ... iken Deisik Ama ....ikilen Deismez :
1 Ekliycen Hep Oke
10 A Kadar Ögren Gerisi Kolay
No Me AmeS:
saol yaa walla süper oldu

No Me Ames = AyinAtesi :hhmanD :hhmanD

Hadi inkar Et :hhmanD :hhmanD

::::::::::::::: [ 1087 ] ::::::::

NeRoN_64' Alıntı:
Saymayi Bilionmu ?
Takildigin Yer Olursa Sor :D
No Me AmeS:
heralde bilmiyorum bilmesem sormam sana
No Me AmeS:
hadi bee söyle iste ne geliyordu
NeRoN_64--- Degismeyen Tek Sey Deisimdir ; ... iken Deisik Ama ....ikilen Deismez :
1 Ekliycen Hep Oke
10 A Kadar Ögren Gerisi Kolay
No Me AmeS:
saol yaa walla süper oldu

No Me Ames = AyinAtesi :hhmanD :hhmanD

Hadi inkar Et :hhmanD :hhmanD
Heralde inkar edicem ne yaptın sen yaa niye yalan yanlış şeyler yazıyorsun yaa nedir senin elinden çektiğim yaa niye saymayı bilmiyormuşum ben yaa tabik ki biliyorum ama sen bilmiyorsun...gel öğretiyim diyorum ama gelmiyorsun sen bilirsin...Oyunu bozma...
::::::::::::::::::::::::1088:::::::::::::::::::::

NeRoN_64

Banned
Ordaki 1088 i de Ben Söledim Sen Nie Yalan Sölüon Simdi Hem Soruon Söleyincede Bilioz Dion ANlamadim Ki Seni Birde Meshur LAf Soruyon Sölüom Sen Bilionmu Diye Denedim Dion :hhmanD :hhmanD

::::::::::: [ 1089 ] ::::::::

Öncelikle BOMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm Hadi bee sana ne sorucam çok şükür saymasını çok iyi biliyorum...Kimseye muhtaç değilim...:hadiordan

spy954

Banned
BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

HTML