Boşnak Soykırımını Yapanları Lanetliyorum!!!

mdilmac

New member
ya winter senin bu istifa dediğin şeyi ben hiç duymadım bilmiyorum, gerçekse birazcık vicdanları varmış derim,

yukarıdaki bir kaç mesaja baktımda gerçektende garip
bu ülkedede neler oldu neler, hepsi unutturulmaya çalışıldı ama başarılı olunamadı

birde şu kini, geceyarısı cinnetini merak ediyorum, ya bir kesim herşeye kin kusuyor
onlar zaten budur onları asmak kesmek lazım
sırptan yunandan ermeniden israilliden bir farkınız olmayacakmı :saskin

ya winter senin bu istifa dediğin şeyi ben hiç duymadım bilmiyorum, gerçekse birazcık vicdanları varmış derim,

yukarıdaki bir kaç mesaja baktımda gerçektende garip
bu ülkedede neler oldu neler, hepsi unutturulmaya çalışıldı ama başarılı olunamadı

birde şu kini, geceyarısı cinnetini merak ediyorum, ya bir kesim herşeye kin kusuyor
onlar zaten budur onları asmak kesmek lazım
sırptan yunandan ermeniden israilliden bir farkınız olmayacakmı :saskin
ya arkadaş yüzbinlerce insan öldükten sonra istifa etseler ne olur etmeseler suçlular cezasını buldumu siz onu söyleyin suçluları cezalandırsınlar o zaman samimi olduklarını bilelim yoksa gerisi boş

cmtsysn

New member
İnsanlar boş yere zamanın Hollanda hükümetini suçlamaya devam ediyor hala. Olaydan bir ay sonra Hollanda hükümetinin utancından dolayı memuruna kadar istifa ettiğini bilmiyorsunuz sanırım. Bizim devletimiz Madımak Katliamına göz göre göre izin verdi,peki bizim politikacılarımız ne yaptı? Yapıştıkça yapıştılar koltuklarına. Size de sorsak onlara da sorsak sözde herkes elhamdülillah müslüman. Bu ülkenin de %99 u müslümandı zaten. Ülkenin %99u müslüman mı bilmiyorum ama %60ı salak buna eminim.
en doğru cewaptı.

stradaf

New member
Ω€яэмΩ;3188663' Alıntı:
bosnaklar kendılerını bısı sanıolar.Gecen de yolda yururken bosnak ın bırı tıp tıp bakıo.Goz kırptım ne var bırader dedım.Ne bakıon tıp tıp dıo bana.Bana dıo bu mahalle benım ayagını denk aL.O..... ler sıkısıp kactınızda g...nuzu kurtardınız.
ya çok saçmalamışsın bi adamın yaptığını herkese mal edemezsin

game06

New member
İnsanlar boş yere zamanın Hollanda hükümetini suçlamaya devam ediyor hala. Olaydan bir ay sonra Hollanda hükümetinin utancından dolayı memuruna kadar istifa ettiğini bilmiyorsunuz sanırım. Bizim devletimiz Madımak Katliamına göz göre göre izin verdi,peki bizim politikacılarımız ne yaptı? Yapıştıkça yapıştılar koltuklarına. Size de sorsak onlara da sorsak sözde herkes elhamdülillah müslüman. Bu ülkenin de %99 u müslümandı zaten. Ülkenin %99u müslüman mı bilmiyorum ama %60ı salak buna eminim.
olur bizde gidelim hollandanın yarısını biçelim sonrada özür dileyelim
senin gibilerin mantığıyla hem de akıllı olmuş oluruz ...
nasılsa holllanda da senin gibi sivri zekalar çıkar

HTML