Blogcu Sağlık Adsense Teması Neturv2 (%70 Gelir Artışı - Uyumlu Renkler)

Cybokron

New member
Blogcu Adsense Teması Neturv1 (%60 Kesin Gelir Artışı)

2nci Tema düzenleme ile harika bir sağlık teması yaptım. Tıklanma için en harika alanları oluşturdum.

Eski tema'daki hatalar ve yeni eklenenler:

1. Sağ 300x250 az tıklanıyordu. Sürekli Soldaki 300px adsense reklamı tıklanıyordu. Sağlık temasına convert ettikten sonra temayı sağdaki 300px'i kaldırarak kendi renklerimi özenle seçtiğim Dr. Mehmet ÖZ resmi koydum. Kenarlarını hafif turkuaz serpiştirerek beyaz ile vurguladım. Beyaz önlük ve ünlü türk doktoru olduğundan ziyaretçi ilk önce resme odaklanacak sonra solundaki ve sağındaki büyük uzun (120x600) reklama odaklanacaktır. Bloga güven bu ufak ayrıntı ile sağlanacaktır. Çok önemli unsurlar bunlar ;)

2. Menü rengini kapalı turkuaz rengine dönüştürdüm sağlık rengi yani. Üzerine mavi linklerle menüler eklendi.

3. Yazıların sonuna eklenen 350px reklam arasında yazılar vardı. kaldırıldı yazının tam sonuna koyuldu.

4. İçeriğin artık hepsi indexlenecek. Resimler, Arşiv, Resim linkleri. Full arama motoru optimizasyonu için audience,distribution,copyright,googlebot,Content-Language tagları ASP tagları ile eklendi.

5. Arkaplan rengi sağlık rengi ile değiştirildi.

Lütfen Adsense Pub kodlarınızı kendi kodlarınızla değiştiriniz. Sağlık üzerine bu mükemmel temayı arkadaşlarınıza önermeyi unutmayınız.

KULLANIM ŞARTLARLARI:

Kesinlikle Backlinkler Kaldırılmamalıdır. Bu şekilde temadan istifade edebilirsiniz.

Diğer Özellikler ve Tema Ayarları Önce yazıyı okuyunuz
Blogcu Adsense Teması Neturv1 (%60 Kesin Gelir Artışı)

:eek:;)

Neturv2 Sağlık Teması Download & İndir
Şifre: netur.org

DEMO

İyi Kazançlar
Saygılarımla