BJK 3-0 FB [TSL 13. Hafta - Tek BaşLık]

black06

New member
MozoLe Miяach;4774324' Alıntı:
Ehueheheh :durdurun Yaw Kazım Oynasa NoLucak ?? First Lady Gibi DoLaşır Sahada.. Bizim Betondan Duvarımızı Geçmek KoLay Mı öLe.. ?? Ayrıca DeLLyoqLan Sesin FazLa Çıkıyor Maç Sonrası Görüşmek DiLegiyLe.. FazLa ZorLama Sesini Maç Sonu Lazım oLucak Sana.. ;)
İnönüde son 4 maçtır ben bu lafları duyuyorum ama hadi bakalım :durdurun :durdurun :durdurun

Benim sesim her zaman çıkar maçtan önce maçtan sonra maç yokken canın ne zaman isterse ben burdayım =)

MozoLe Miяach

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
İnönüde son 4 maçtır ben bu lafları duyuyorum ama hadi bakalım :durdurun :durdurun :durdurun

Benim sesim her zaman çıkar maçtan önce maçtan sonra maç yokken canın ne zaman isterse ben burdayım =)
Bak Senın Avatarındakı Sözü Değiştirerek Sana Sunuyorum..

Önce Zekanı Geliştir..
Sonra GeL Bize Laf Yetiştir..

4 GoL Yiyene 1 PenaLtı Bedavayı Ne Çabuk Unuttun..?? Neyse Maçtan Sonra Konuşuruz BunLarı..Şimdiden AdrenaLin YükLemeye Gerek Yok.. ;)

black06

New member
MozoLe Miяach;4774615' Alıntı:
Bak Senın Avatarındakı Sözü Değiştirerek Sana Sunuyorum..

Önce Zekanı Geliştir..
Sonra GeL Bize Laf Yetiştir..

4 GoL Yiyene 1 PenaLtıyı Ne Çabuk Unuttun..?? Neyse Maçtan Sonra Konuşuruz BunLarı..Şimdiden AdrenaLin YükLemeye Gerek Yok.. ;)
Sana laf yetiştirmek için zekam yeterli fazla bile :durdurun

Benim lafımıda bana satma kendin bişey icat et onu yaz.İşte o lafda bu yüzden yazılmış zaten :D:D

Maçtan sonra görüşmek dileğiyle ;)

..єЯDєM..

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Eski Açık: 75,00 TL
Kapalı Alt: 200,00 TL
Kapalı Üst: 250,00 TL
Numaralı Kenar: 225,00 TL
Numaralı Orta: 250,00 TL
VIP Alt A - F: 250,00 TL
VIP Alt B - E: 320,00 TL
VIP Alt C - D: 400,00 TL
VIP Üst A - F: 450,00 TL
VIP Üst B - E: 650,00 TL
Yeni Açık: 75,00 TL
Biletler 17 Kasım Salı günü saat 10:00'da satışta...
- 3 bilet sınırı vardır.
- Rakip takım biletleri 19 Kasım Perşembe günü saat 10:00’dan itibaren Fenerbahçe Stadyumu Migros yanındaki Biletix gişesinden satılacaktır.
- Rakip takım biletlerinde kişi başı bilet limiti 1 (bir) adettir.
Bilet alan kişiden kimlik fotokopisi ve adres telefon bilgileri alınacaktır.
Kimlik fotokopisi olmayana bilet satışı yapılmayacaktır.
- Rakip takım bilet fiyatı 75 TL’dir.

Fyonb

предате&
futboL kaLitesi hakkında ciddi ciddi endişeLerim oLan bir derbi oLacak
60.dakikadan sonra uyutmasa bari sahadaki futboL bizi

black06

New member
İnönü kralı FENERBAHÇE =)

Turkcell Süper Lig`de Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında 21 kasım cumartesi günü yapılacak dev maç öncesi, derbinin oynanacağı BJK İnönü Stadı`nda son yıllarda konuk Fenerbahçe`nin galibiyet açısından üstünlüğü bulunuyor.

Ezeli rakipler arasında Dolmabahçe`de yapılan son 11 lig maçında Fenerbahçe 8, Beşiktaş 3 galibiyet aldı.

BJK İnönü Stadı`nda son 4 lig maçını da kazanan Fenerbahçe, Dolmabahçe`deki son 11 lig maçında ise toplam 18 gol atıp, 15 gol yedi.

İki takım arasında BJK İnönü Stadı`ndaki son 11 lig maçı da berabere sonuçlanmazken, Beşiktaş ile Fenerbahçe, birbirlerine sadece 2`şer maçta gol atamadı.

Evinde Fenerbahçe ile yaptığı son 4 lig maçını da yitiren Beşiktaş, ezeli rakibine karşı BJK İnönü Stadı'ndaki son lig galibiyetini 30 Ekim 2004 tarihinde 2-1'lik skorla aldı.
-SON 11 SEZON-

Beşiktaş ile Fenerbahçe futbol takımları arasında son 11 sezonda BJK İnönü Stadı`nda yapılan lig maçlarında alınan sonuçlar şöyle:

Sezon Tarih Sonuç (BJK-FB)

--------- ---------- --------------

1998-1999 25.10.1998 3 - 2
1999-2000 14.05.2000 1 - 3
2000-2001 16.09.2000 3 - 0 (Hükmen)
2001-2002 14.04.2002 0 - 2
2002-2003 20.04.2003 2 - 0
2003-2004 25.04.2004 1 - 3
2004-2005 30.10.2004 2 - 1
2005-2006 18.09.2005 1 - 2
2006-2007 05.05.2007 0 - 1
2007-2008 29.03.2008 1 - 2
2008-2009 03.05.2009 1 - 2

HeLLSPoRT

нα¢кнєℓℓ ѕρσя ѕσяυмℓυѕυ

Gereksiz msjLar siLindi!
Buranın F.Bahçe böLümü oLduğunun farkına warıp ona göre yorum yapın !

Montano mümkünse fb böLümünde espri yapma!

MG_eVİL

New member
Alex'ten uyarı: Rakibimiz çıkışta

Beşiktaş'ın son maçlarını kazanmaya başladığını vurgulayan Fenerbahçe Kaptanı, “Bizi çok zorlu bir 90 dakika beklediğini biliyoruz” dedi.

Fenerbahçe’nin kaptanı Alex de Souza’dan derbi öncesi, takım arkadaşlarına dolaylı yoldan uyarı geldi. Kendisine ait internet sitesine konuşan Brezilyalı yıldız, Beşiktaş derbisinin yanı sıra Dünya Kupası Play-Off maçları hakkında da yorumda bulundu. Beşiktaş karşılaşmasının hazırlıklarına başladıklarını ifade eden Sambacı, “Rakibimizle onların sahasında karşılaşacağız. Elbette mükemmel bir maç olacak. Beşiktaş son maçlarında çıkışa geçtiğini gösterdi ve kazanmaya başladı. Biz ise liderliğimizi sürdürmek amacındayız. Şundan eminim ki, zor bir mücadele olacak. Çok dikkatli olmalıyız” yorumunu yaptı.

‘Lugano’ya çok sevindim’
Dünya Kupası baraj maçlarından 3 tanesini izleme fırsatını bulduğunu belirten Alex, “İrlanda-Fransa, Portekiz-Bosna ve Rusya-Slovenya mücadelelerini izleyebildim. Fransa, İrlanda’yı Anelka’nın golüyle devirdi.. Ve iyi bir avantaj yakaladı. Takım arkadaşım Lugano’nun Uruguay adına Kosta Rika karşılaşmasında gol atması ise beni çok mutlu etti. İlk maçta yakaladıkları bu avantajlı skoru, sahalarında da koruyup Dünya Kupası’na katılacaklarına inanıyorum” diye konuştu.

..::KAYNAK::...

MONTANO

New member

Gereksiz msjLar siLindi!
Buranın F.Bahçe böLümü oLduğunun farkına warıp ona göre yorum yapın !

Montano mümkünse fb böLümünde espri yapma!

Espriden anlamıyorsanız sizin için yapacağım bir şey yok yanlız esprili bir kişiliğe sahip olduğum için yapmak zorunda kalıyorum...

| PoSeiDoN |

gσd σŦ тнє &#1109
Espriden anlamıyorsanız sizin için yapacağım bir şey yok yanlız esprili bir kişiliğe sahip olduğum için yapmak zorunda kalıyorum...
Kendi esprilerine gülen ve ii olduğunu sanan insanlar aslında HİÇ de ii espri yapamazlar..

W

WoLF

Guest
he he bileti daha yeni aldım eski açıktan.bjk yenilse bile adam gibi top oynasın ben onu istiyorum yenilmesi pekte önemli değil...

mchasso

New member
1 puan başarı

Alman çalıştırıcı, “Beşiktaş çok iyi organizasyon yapıyor. Bizim için zorluk derecesi yüksek bir maç olacak. İnönü’den puanla dönmek büyük başarı olur. Zor bir maç bekliyor bizi” dedi.

FENERBAÇE Teknik Direktörü Daum, FB TV’de “Teknik Analiz” programına katıldı, gündemeki konulara değindi. Alman çalıştırıcı şunları söyledi: “Ben bu sezonda bugüne kadar 1 defa Beşiktaş ile bir röportaj verdim. Net bir şekilde söylüyorum; hiçbir Türk Medya mensubuyla BJK hakkında bir şey konuşmadım. Ama tabii siz bana şimdi soruyorsanız girelim.
İyi çizgi yakaladılar
Son haftalarda Beşiktaş, çok iyi bir çizgi çiziyor. Bunu derken, sadece sonuçlardan bahsetmiyorum. Oynadığı futbola bakarsak çok iyi organizasyon yapıyor. Nihat, Bobo gibi futbolcular daha da fazla katkısını veriyor. Bizim için zorluk derecesi yüksek bir maç olacak. Bizim için oradan puanla dönmek büyük başarı olur. Zor bir maç bekliyor bizi.”
Topuz’a tam destek
Christoph Daum, kupa için de şu yorumu yaptı: “Zor bir grup bekliyor bizi. Oynayacağımız 2 deplasman maçı da çok zor. Eskişehir ve Antalya’da. Hedefimiz; gruptan çıkmak ve çeyrek finale kalmak. Yabancı oyuncularımıza kupa maçı nedeniyle Noel izni vermeyeceğiz.”
Teknik patron, yazın iki kulüp arasında transferi sorun olan milli oyuncu Mehmet Topuz’a İnönü Stadı’nda tüm desteği vereceklerinin altını çizdi.

Kaynak

icemen

New member
Böyle konuşarak Psikolojik savaş açıyolar, bakınız Kazım' ın açıklamaları ve bu.

HeLLSPoRT

нα¢кнєℓℓ ѕρσя ѕσяυмℓυѕυ
F.Bahçe Hiçbir TSL maçına sadece puan için çıkmaz 3 puan için çıkar. . .

eiffel

Forumun Kulesi
Derbinin hakemi belli oldu

Derbinin hakemi belli oldu

Beşiktaş Fenerbahçe derbisini yönetecek hakem belli oldu.

Derbiyi Fırat Aydınus yönetecek...

KAYNAK

HTML