..::Birleştirilen Konular(Konu Açmadan Mutlaka Bu Konuda Arama Yapın)::..

cS De FAvoRi OyunCunuz...

• Kullanılan toplam oy
    50
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bim_28

Altın Üye
Sanırım siz yanlış bölümdesiniz.
Burası Counter Strike bölümü.

bim_28

Altın Üye
Kardeş Neden Böyle cfg oluşturdum Biliyon Mu.
Çünkü Dürbün Açmassan Mermi Hedefe Gitmiyo.
Bu Komutu Al Lan Oyununda Bir Dene.
1.5 te çok güzel oluyor.
Biliyorum bu cfg dosyasını 1.6 dada bu sxe olmadan çalışır.
Dürbün açmadan da hedefi vuranlar olabiliyor.

caner_sago

New member
Rica ederim yalnız GameUI.dll dosyana virüs yada trojan bulaşma
ihtimali olabilir o yüzden Nod32 de sorun yaşıyordursun. Nod32'yi
kapama tavsiye etmem internette korumasız kalırsın dosyayı ve dizini
hatta tüm harddiskini antivirüs programı ile tarat ve ona göre haretek et.
Gerekirse GameUI.dll dosyasını temiz GameUI.dll ile değiştir.
Doğru diyorsun kardeş Gameul.dll yi değiştircem başta ne güzel nod32 yi kapatınca giriodu
En iyisi normal yolu izlemek arkdaşlar

Arkdaşlar eğer benim aldığım sorunu alıyorsanız vereceğim linkten indirin dosyayı sonra açın rardan

GAMEUI.DLL die klasör var içine girin hem 1.5 için hemde 1.6 için var sorun hangisindeyse halledin işte

içinde beni oku die not defteri var orda ne yapılcağı yazıyor

İNDİR

gme

New member
yha beyler benım ekran kartıda bıras dusuk gıbı d3d ve 1024x oynuorum bunu open gl yapamıorum neden yapınca cs den cıkıo software falan yapıon dıo sonra tamam dıorum ekran kocaman oluo tekrar eskı ayarlara donmek zorunda kalıorum :S

bim_28

Altın Üye
yha beyler benım ekran kartıda bıras dusuk gıbı d3d ve 1024x oynuorum bunu open gl yapamıorum neden yapınca cs den cıkıo software falan yapıon dıo sonra tamam dıorum ekran kocaman oluo tekrar eskı ayarlara donmek zorunda kalıorum :S
Ekran kartınn güncel yazılımını internetten indir.

nega1

New member
donanımla alakası yok arkadaşlar laptop zaten. xp destekli driverları olsa geçicem de henüz yok çıkarmı ilerde bilmem.yokmu bi kodu yaması falan

µ.CastieL

New member
ewet 1.6 war 1.8 adında yamalı 1.6 lar kaynıyo ortalıkta :D sen en iiisi sil onu doru duzgun bı cs 1.6 ındır oyna raht raht :D

тєςђjσρ

นักแสดง
Bende ondan bahsediyorum ztn !

Socl v3.2 cs serverıyla ilgili bu sorum

Cs 1.5 ???????

Senin yanlışın var

gme

New member
OPENGL Sorunu !!!!

beyler cs acıorum ekran ayarını open gl 1024*768 yapıorum şöyle bir hata veriyor

'The specified video mode is not supperted The game will now run in software mode'

evet boylew bır hata alıyorum ekran kartı ozellıklerıde sunlar;
RADEON 9200 SE FAMİLY ozellıklerı bu ark. bazıları driverlerini indir veya guncelleme yap dıyordu ama ben lınk bılmıyorum biliyorsanız link verebilirmisiniz acaba ?

army_men5

New member
arkadaşım sanırım opengl özelliği olmadığından kaynaklanıor olabilir software mode destekliyordur ondan böle hata veriodur

gme

New member
peki bunun driverleri inecwk die bi şart koşul varmı ama open gl de oynamak istiyorum oyunu birde cs yi yukledıgımden beri boyle bır hata verdı ılk yukledıgımde open gl acıorudu ama neden

army_men5

New member
arkadaşım zaten driverlerini yüklemezsen oyunu oynayamazsın sende yuklüdür driverlerin fakat şöle bişe yapabilrsin güncelleştirebilirsin.. ama ekran kartında opengl özellii yok ise ne yapsan yap oynayamazsın.dediim gibi güncelleştirmleri indir yükle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...