Bir Veda Yazısı!....

latin

New member
kardeş insan ailesiyle bile problem yaşar...olayı bu boyuta taşıma lütfen. foruma gerek yaptığın yorumlar gerekse yaptığın paylaşımlarla emeğin büyük. şahsen senin yorum yaptığın konuları öncelikli olarak okuyorum. inan bu forumun sen gibi aklı selime ne dediğini bilen insanlara ihtiyacı var. sorun hallolmuşa benziyo. en kısa zamanda paylaşım ve yorumlarını görmek dileğiyle....

maximus

GeNeRaL
gıtme perteklım bu senın acızlıgını gosterıır. hakkını arayıp guzlu olmayı denesen bence daha ıı olur. ınsallah gıtmezsn. yıne de sen bılırsın.

BEYAZÜLKE

New member
okuyunca fikir belirtilmeden edemiyor insan.
arkadaşlar bence zor olanı yapıyoruz.yani uzlaşma yerine tartışıyoruz yine.yine kısırdöngülerde çare arama kavgası.ve yine incir çekirdeğini doldurmayacak polemikler sonucu bir sürü mesaj,akabinde konunun sapması vb vb vb.

bunları neden yazdım.

arkadaşlar hizmet sektöründe uzun süredir işletmecilik yapan biriyim.verilmesi gereken hizmet kalitesi olunca kişiler önemli değildir.aslolan sistemdir.sistemin hizmet etmesi gereken insanlardır.yani size gelen herkes değerlidir felsefesi.

arkadaş sitemini dile getirmiş.userler gitme ,kal,mücadele et gibi gibi mesajlar vermiş.mod arkadaşlarda kendi doğrularına göre açıklama yaparak direkt değil ama vurgularla istemiyorsan git büyük kayıp değilsin demişler.
açılan konunun kapatılması hakkındaki görüşüm mod arkadaşlarla aynı(sadece kişisel fikrimdir)ama,kapatılma tarzını ise asla onaylamıyorum..bence arkadaşın tepkisi bu tarzdır.ve burda seviyesini koruyan duruşuyla değer kazanan herkes değerlidir.çünkü bugün 100 bin üyeye yaklaşan hackhell o 1'lerin toplamıdır.

EDİT : ben mesajı yazıncaya kadar oldukça güzel,uzlaşmacı şeyler yazılmış:)

bu arada dark 'a ayrı bi yer açmam gerek.gerek üstlendiği misyon gerekse gösterdiği hoşgörü ve bireyden çoğula ulaşma adına olgunluk gösterisini ayakta alkışlıyorum...sevgiyle kalın

bLaDe™

Banned
kady' Alıntı:
ıyıde sen hıc modların stresını yasadınmı...?
yonetıcı olmak sıze elma sekerı gıbı gelıyo bılıyorum ooohhh yan gelıp yatıyolar bıde ustune karısması o bıcım mısssssss

dımı

elımde olsa da sen jack ın yerınde 3 gun calıssan
evın yolunu bulursan bende net denılen haltı bılmıyorum....

ben
programlar bolumune o gun verılmıs bır programı verdıgımde nası azarlandıysam sende o sekılde bır cvp almıssın

benımkı dıkkatsızlık
senıngı gereksız

buna karsılık ben kafama gore takılcam dersen bu senın problemın
gıtmenı gerektırecek yada alınmanı gerektırecek bır durum yok

secım bu
ne guzel soylemişsin kady

daha fazla birsey demiyorum ben !

iyi aksamlar ;)

RuTH

Altın Üye
BEYAZÜLKE' Alıntı:
kapatılma tarzını ise asla onaylamıyorum
olay budur işte sizlerden rica ediyorum konu kapatırken karşınızdaki insanları kırmamaya özen göstermeniz.

pointır

New member
Pertekli kardeşim formun çok değerli üyelerinden birisin girmezsen o güzel avatarını çok özlerim ben şahsen ama modlarada hak vermek lazım bazen biz hata yapıyoruz verilen bir konu oluyor kaldırılması normal onbinleri bulan üye sayısı var herkes ayrı bir beyin herkes ayrı bir yorum bunların arasında akustiği bulmak kolaymı yada Hz. Ömer adaleti sağlayabilmek ne derece mümkün ama biliyorum ki sende mod olsan bütün modları tanımıyorum ama daha iyi olamazdın inan gitmene çok üzülürüm.....

RuTH

Altın Üye
gitmez benim dostum. gitmezsin demi yazsana şuraya birkaç kelimee. moralimiz düzelsin yaaaa

fatu

Banned
Ah be kardeşim bee..! Öle hemen gidilir mi..? Olmuştur bi hata..!

Logan'da demiş mesela keşke forum oyunlarına açsaydın konuyu..! Eğlencelide olurdu..!

Bu kadar büyütülecek biş yok..! Bırakmak için bi sebep olmamalı bu..!

Bak bu konuya adam benim iyi niyetle tamamen eğlence amaçlı açtığım konuyu nasıl kapatmış..?

http://www.hackhell.com/showthread.php?t=55501

Halbuki "arkadaşım bu konu tartışma yaratabilir" diyipte kapatsa teşekkür edicez ona göre de dikkatli olucaz..! O zamanlar orda öle tartışmaların olduğunuda bilmiyordum..! Zaten fazla bakmıyordum spor konularına..! Benim spor bölümüne açtığım ilk konu sayılır..!

Sen o yüzden gidiyorsan; benim intihar etmem lazım o zaman..!

Bak bu da By_captain'in kapattığı konu..! Çok önce verimiş bi resim konusuymuş..! Ben görmemiştim, bulamamıştım..!

http://www.hackhell.com/showthread.php?t=63753

Adam ne güzel konu kapatıyor..! Alnından öpüyorum kardeşimi..! Teşekkür ettim kendisine tekrardan..!

Herkes bir olmuyor işte yapacak bişi yok..! Bazen insanların stresli anlarına da denk gelebilir tabiki..! Hemen küsüp gidilir mi..?

RuTH

Altın Üye
Ellerine Sağlık Be USTA

Bak perteklim biirbirimizi az çok tanıyoruz......

Biz burda bi Aileyiz olayları büyültmenin anlamı yok....

Sende bu ailenin bi üyesisin yapmayın böle.. bi mod değil dost tavsiyesi olarak gör verdiğin bu karardan vazgeçip forumdaki yerine kaldığın yerden devam et......

Ve bütün modlar adına bişey sölüyorum ne kadarda stres altında olsak elimizden geldiğince insanları kırmamaya çalışıyoruz Bundan emin olabilirsiniz.....

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
Konuyu Actiktan Sonra Hic Tepki Cekmemis Hani Bi Kac Tepki Olur Uyelerden, O Da Buna Dayanarak Kapatir, Ya Da Modlar Biraraya Gelir Gercektende Gereksiz Bi Konu Bu Der Ya Da Tartisma Yasanabilir Der Kapatir ( Ama Bu Karar Beraber Alinmissa Sikayet Olmayipta ) Boyle Bi Durum Yok..

Ama Perteklim Sen De Haksizliga Ugradin Diye Birakip Gitmen Gerekmez Hepimiz Buyuk Kucuk Haksizliklara Ugruyoruz Kendi Ailemizin Icindede Boyle Bazen Anneniz Babaniz Bile Haksizlik Yapar Size Ama + Lari - Leri Toplayinca Yapilan Haksizligin Hosgorulmesi Seni Ne Kadar Yuceltir Bi Dusun.... Bence Bosver

RuTH

Altın Üye
bak arkadaş ne güsel cevap yazmış elllerine sağlık. hadi yaz birşeyler de moralim düzelsin bak otobüz saatim geliyor:D

cℓuввєя

Pяσtєct Ψσuя &#11
dostum senin burdan gıtmen butun hh ailesini bir kalemde silemn demektir ve biz senin gibi bir arkadasımızı kaybetmek istemiyoruz.biz burada kardes gibiyiz ve kardesler arasında tartısmada olur sevgi gosteriside olur demekki o konunun kapatılması senin duygusal bir anına denk gelmiş ve baya bir zoruna gitmiş.

forumda olur dostum boyle seyler konular acılır yorum getirilir tartısılır eger konu baska yerlere cekiliyorsa konu kapatılır.isterdikki boyle konu kapatmaları daha duyarlı bir sekilde ve anlayıslı bir sekilde olsun ama eminimki bundan sonra mod arkadaslarda biraz daha duyarlı olacak ve konu kapatılırken kırıcı olmadan gereken yapılacak.ama bunca gitme cagrısına karsın yinede gidecegim kardeslerimi terkedecegim diyorsan lafım olmaz saygıyla karsılarım....

the_apprentice

New member
Perteklim, hadi be kardeşim. Birbirimizde tuzumuz olacak o kadar. BlaDe in ard niyetli olduğunu düşünmek dahi istemiyorum, tamam biraz kabalık var işin içinde, sen de bu kabalığa maruz kalacak ne yaptım diyorsun ve bak ben de sana HAKLISIN BE KARDEŞİM diyorum. Hackhell onurlu bir üyesini biz de senin gibi bir dostu kaymetmek istemeyiz... Hackhell, üyelerinin sitesidir kardeşim, tebası olmayan bir site olmaz zaten...

RuTH

Altın Üye
dj_alligator ve the_apprentice arkadaşlarım ne kadar güsel açıklamış olayı. blade'ti de yadırgamıyorum onun işi de çok zor. bundan sonra biraz daha dikkatli bir şekilde, insanları kırmadan konu kapatılır. hadi be kardeş yaz şuraya birşeyler 10 dakkam kaldı...:(

deadman

New member
gitmek için bu kadar basit bir neden olmamalı, herkesin başına gelebilecek bi olayla karşılaşmışsın, hem gitmeni istemeyen bu kadar kişiyi gözardı etmek olmaz.. artık "buradyım gitmedim" diye bi cvp yaz da diğer bölümlere geçelim

E

elmomaclroy

Guest
Dark_Angel' Alıntı:
lütfen bu tarz konularda, konunun gerekli yada saçma olup olmadıgına konuya cvp yazan uyeler karar versın... emınım bu karar tek bır kısının alacagından cok daha dogru ve kesın karar olacaktır.

perteklım konun acıldı dostum aynı sey bundan sonra tekrarlanmayacak bu benim sana sözümdür iyi forumlar...

DOSTUM SENİ AYAKTA ALKIŞLIYOM WALLA Bİ SEN DOĞRU KONUŞTUN BANA GÖRE

The Squealer

Special Effects expert
perteklim gidersen hakkım varsa helal etmem bak forum da bir çok olay oluyo bi tane olaya kızıp gidersen olmaz yani uzun lafın kısası gitme!!!

the_apprentice

New member

nereye gidiyon Perteklim... baksana yaa bir sen tşk etmiş, yorum yazmış, beni paylaşımlar için motive etmişsin. Nereye gidiyon ya daha çok teşekkür edecen bana Gel hadi burdan başla :p

crazyquake

.::®crazy™::.
perteklim.. denilebilecek her şey denilmiş... eğer beni ve bizleri bir aile olarak görüyorsan zaten gitme kararının çok yanlış ve acele verilmiş bir karar olduğunu anlayacaksın.. Bizler insanız hatalar insana mahsustur.. A'dan Z'ye hepimiz hatalar yapmısızdır , yapacağızda. Userde olsak modda olsak yöneticide olsak yaparız hatalar... Doğamızda bu var.. Çalıştığımız işyerlerimizde , okullarımızda , aile hayatımızda veya çevremizde hatalar yapmıyormuyuz.. ? Bizler eğer birbirimizin hatasını örtmeyeceksek , kapatmayacaksak hatalarımızı , kabahatlarımızı hepimiz birden terkedelim olsun bitsin...

Burada hata yapılmıştır yada yapılmamıştır onun tartışmasını bir kenara bırakıp senin vede hepimizin yapması gereken Atalarımızın dediği gibi "kol kırılır yen içinde kalır " sözüne uyup hep beraber yolumuza devam etmektir.. Doğrusuda budur bence...

Burada sadece fikirlerimizi , dosyalarımızı yada ne bileyim onun gibi şeyleri değil hatalarıda paylaşmasını bilmeliyiz...

Gönlüm gitmenden yana değil , bir çok kişininde öyle... Alacağın karar ne olursa olsun kararınada saygı duymaktan başka elimizden bir şey gelmez...

HTML