Bir Veda Yazısı!....

perteklim

New member
arkadaşlar.... hackhell benim için geç tanıyıp erken ısındığım bir site, forum ... belki de bir aile gibiydi...
bugüne kadar burda bir çok arkadaşın çok değerli yazı ve yorumlarından, programlardan, eğlence türü yazı, yorum ve resimlerden yararlandım....
girdiğim her link ve sayfada, paylaşım için az yada çok emek vermiş arkadaşlarımı karşılıksız bırakmamak adına mesaj yazdım... çünkü bu sitenin " öneriler ve şikayetler " bölümünde bir çok arkadaşımın emeklerinin karşılığı olan teşekkür ve yeterli yorumu alamadığı için sitem, şikayet, isyan ve hatta öfkelendiğini, kızdığını okudum, hak verdim...
benim, hackhell'den bu güzel ortamın sürmesinin dışında hiçbir beklentim ve isteğim olmadı!... en tartışmalı " güncel " bölümünün yazı ve yorumlarında bile daima yatıştırıcı yazılar ve yorum mesajları gönderdim...
ama bugün şu saatte yaşadığım iki şey artık hackhell'de kalırsam bir arkadaşıma karşı kalbimde kırıklık oluşabileceğini düşünerek ayrılmaya karar verdim... bu düşünceye iki olay neden oldu:
birincisi: kullanıcıların açtığı konuları açık tutup tutmamak yönetimin ve moderatör arkadaşların sorumluluğunda olabilir... gerek gördüklerinde ise konuları kapatmak doğal bir davranıştır...bunu anlayış ve saygı ile kabul ederim... en ufak bir rahatsızlığımın olması düşünülemez....ancak bugün " Her Telden " bölümünde açtığım bir konunun kapatılmasında kullanılan " itici ve küçük düşürücü " kelime doğrusu ağrıma gitti!...
ikinci neden ise aynı arkadaşın bana attığı mesaj olmuştur!..... bu mesajı bana niçin ve neden gerek görerek attığına doğrusu bir anlam veremedim!... çünkü okumadığım ve yararlanmadığım hiçbir konuya cevap yada yorum mesajı atmadım!...
hackhell'de geçirdiğim süre içinde yazı ve yorumlarımdan dolayı istemeyerekte olsa kırdığım, incittiğim arkadaşlarım olmuşsa öncelikle o arkadaşlar olmak üzere herkesten özür dilerim... lütfen haklarınızı helal ediniz!...:cool:

RuTH

Altın Üye
yapmaaa

kardeş ne oldu yaaa. gitme Allah'ını seversen bir densiz yüzünden bizi kendinden mahrum etme. link ver bizde bir bakalım, biraz hatırımız varsa burayı TERK ETME:(

iSpiK

Kadim Dost
olay ne bilmioRum ama bi kişiye kızıpta böle bisey yapman pek mantıklı diil gitmenide istemem.. söle düsün hackhell war bireyler yok mod yok smod yok admin yok hackhell war..

RuTH

Altın Üye
iSpiYonCu' Alıntı:
olay ne bilmioRum ama bi kişiye kızıpta böle bisey yapman pek mantıklı diil gitmenide istemem.. söle düsün hackhell war bireyler yok mod yok smod yok admin yok hackhell war..
Kardeş bir kişi için bu kadar insanı silmen sence doğru mu. bak senle daha yeni tanıştım 2-3 kişi var muhabbetim olan ama en önde sen geliyorsun. ben seni kaybet istemem. bu beni gerçekten çok üzer.:(

CHI€F

Kalpsiz
perteklim bi haksızlığa uğradın die çekip gideceksen ve ben hakkımı arayamam acizim diosan 10 sn bile bekleme ok ;) az çok tanırım seni ve severim bırakıp kaçacaksan arkana bile bakma

anladın sen anladın

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Biz burda bir aileyiz nereye gidiyorsun...

kral artur

New member
sen gercekten ıyı bırırsısın perteklım bı kısıye kızıpta surada kı dostlugumuzu bı kalemde sılıp atma

RuTH

Altın Üye
kaçıp gitmek çözüm değil ki dostum, şu linki versene bakalım bir, bana attın pm
'yi unutma....:(

bLaDe™

Banned
bahsettiğin kişi benim anladıgım kadarıyla
actıgın konuda bu
http://www.hackhell.net/showthread.php?t=81068
ewt herteldene gunde kaç tane gereksiz baslık acılıyor ve copluge donmesini engellemek amacıyla kapatıyoruz . Bu sırf benim deil hertelden modlarıyla ki demillesin haberi yok ulasamadık cashle ortak kararımız ! Benimde ilk zamanlar saçma konular acıorsun diye kaç tane konum gitti ....

2.pm olayına gelince sana orda bişiy yazmadım sadece postların diğer modlarında dikkatini cekmiş dedim her konuya post yazmak zorunda deilsin dedim , heee bunlara alınıp gidiyorsan sana dicek sozum yok daha fazla yolun acık olsun !

RuTH

Altın Üye
sizde bazen çok aktı oluyorsunuz yaaaa.
ÇOK GEREKSİZ BİR KONU KAPADIM. niye ve neye dayanarak kapatıyorsun, sana şaçma gelen herşey diğer üyelere de saçma gelmek zorunda değil ya.:mad:

Tuman

New member
Ben de bugun güncel bölmune kanitli ileti atmistim iftira diye hem konu silindi hem de klitlendi.Masonlarla ilgili ve iftira olmayan konuyu kilitleyen vardarli arkadasi aksini ispata cagiriyorum eger ispat edemezse özür dilemesini bekliyorum

RuTH

Altın Üye
Tuman' Alıntı:
Ben de bugun güncel bölmune kanitli ileti atmistim iftira diye hem konu silindi hem de klitlendi.Masonlarla ilgili ve iftira olmayan konuyu kilitleyen vardarli arkadasi aksini ispata cagiriyorum eger ispat edemezse özür dilemesini bekliyorum
tamam da güzel kardeşim şu an başka birşey tartışıyoruz. seninde şikayetin varsa bir konu açarsın

kady

Kurucu Üye
ıyıde sen hıc modların stresını yasadınmı...?
yonetıcı olmak sıze elma sekerı gıbı gelıyo bılıyorum ooohhh yan gelıp yatıyolar bıde ustune karısması o bıcım mısssssss

dımı

elımde olsa da sen jack ın yerınde 3 gun calıssan
evın yolunu bulursan bende net denılen haltı bılmıyorum....

ben
programlar bolumune o gun verılmıs bır programı verdıgımde nası azarlandıysam sende o sekılde bır cvp almıssın

benımkı dıkkatsızlık
senıngı gereksız

buna karsılık ben kafama gore takılcam dersen bu senın problemın
gıtmenı gerektırecek yada alınmanı gerektırecek bır durum yok

secım bu

CHI€F

Kalpsiz
Tuman' Alıntı:

benim sana açıklayacak hiç bişeyim yok ben sana 10 kere güncel bölüm kurallarını hatırlattım yine hatırlatıorum okumadan konu açma okumadan konu açma bana siyaset içeren konu açma ben bıktım senin arkanı toplamaya bütün millet senden rahatsız en sonunda unlimited banlattıracaksın kendini olacağı o

-=C4ŠĦ=-

ΡŜίĶǾΡΛţ ЎАzãŗ
bence konunun kapatılması haklı şimdi biraz düşünürsek;

forumda siyasi içerik yasak şimdi yök dedik mi burdan konu siyasete dönüşürdü ve konunun büyümeden kapatılması bence en mantıklı adım,

senin gitme olayına gelince her mod günde kaç tane konu kapıyor sonunda oda insan ve bir süre sonra dayanamıo artık fakat sen sadece bir konu yüzünden hh yi bırakıosan yolun açık olsun demekten başka bişey düşmez bana....

anot

New member
vlla modları dnle oku sora git... cash'in dedii gbi moderatörler kç tane konu kapatıyor dşn bi...bşuna gtme...ama seçm senn =??

bLaDe™

Banned
fofer' Alıntı:
sizde bazen çok aktı oluyorsunuz yaaaa.
ÇOK GEREKSİZ BİR KONU KAPADIM. niye ve neye dayanarak kapatıyorsun, sana şaçma gelen herşey diğer üyelere de saçma gelmek zorunda değil ya.:mad:
tamam guzel kardesim benim su anda sorumlugunu tasıdım 3 tane bolum war 1 hafta hiçbirine bakmıyım aynı bolumde oldugumuz diğer mod arkadaslarımda bakmasın o saçma konular bak ne hale geliyor !
yaa bırakın allah askına coluk cocuk işleriyle ugrasıyorsunuz ben bu siteye ilk geldiğimde sevendan tut ruzgarına kadar birçok kişi konumu kapadı 1 kerede donup sen ne yapıyorsun arkadas demedim coluk cocuk işleri bunlar ...

heee hatam warsa nick belli altında moderator yazmazda banned yazar cok deişen birsey olmaz , veya modlugum alınır ...
heee verilen gorewi yerine getirmek hata oluyorsa eyw !

Dark_Angel

Webmaster
Yönetici
Administrator
lütfen bu tarz konularda, konunun gerekli yada saçma olup olmadıgına konuya cvp yazan uyeler karar versın... emınım bu karar tek bır kısının alacagından cok daha dogru ve kesın karar olacaktır.

perteklım konun acıldı dostum aynı sey bundan sonra tekrarlanmayacak bu benim sana sözümdür iyi forumlar...

Logan

WOLVERINE
aslında konu her teldene değil de forum oyunlarına açılsaymış kapanması yerine çok da eğlenceli hale gelebilirmiş...bende kurunun yanında yaşı da yakmamak gerekir değilmi kardeşim bunları bir düşün istersen...

RuTH

Altın Üye
bLaDe™' Alıntı:
tamam guzel kardesim benim su anda sorumlugunu tasıdım 3 tane bolum war 1 hafta hiçbirine bakmıyım aynı bolumde oldugumuz diğer mod arkadaslarımda bakmasın o saçma konular bak ne hale geliyor !
yaa bırakın allah askına coluk cocuk işleriyle ugrasıyorsunuz ben bu siteye ilk geldiğimde sevendan tut ruzgarına kadar birçok kişi konumu kapadı 1 kerede donup sen ne yapıyorsun arkadas demedim coluk cocuk işleri bunlar ...

heee hatam warsa nick belli altında moderator yazmazda banned yazar cok deişen birsey olmaz , veya modlugum alınır ...
heee verilen gorewi yerine getirmek hata oluyorsa eyw !
Güzel kardeşim senin sorumluluğunun yükünün kolay olmadığının ben farkındayım sana görevini kötüye kullanıyorsun da demedim. senden ve diye mod. arkadaşlardan RİCAM bir konuyu kapartırken biraz daha üslubunuza dikkat etmeniz. çok birşey istemiyorum dimi. dersin ki arkadaşım bu konu gereksiz ( buna bırakta buradaki üyeler karar versin ) kapatıyorum desen belki bu adam bu kadar kırılmayacak. ama sen KONU GEREKSİZ KAPATTIM dersen ........ saygılar bizden

HTML