Bir sevgiLim yoksa koLLarımda napim PırLantayı Parmağımda...p

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
εگмεя' Alıntı:
Gerceqler acı malesef her nekadar kabul etmesende :cool:

arada bi cıkıo işte oda bize denk gelmio o ayrı oLay :p

Haa arada bi cıkanları unutma o zaman :eek:

εگмεя

Fuzuli Üye
J@CK@L' Alıntı:
Haa arada bi cıkanları unutma o zaman :eek:

unutmuyoruz aklımızdalar meraq etme :mad:

ama bulursaq kimseyede kaptırmıcas sizde bunu bilinl :)

εگмεя

Fuzuli Üye
gamshe_Lee' Alıntı:
sewgili olsun yeter ben napim pırlantayı zaten ben pırlantayım :Dehueyeueyeu

.... catlaq:D

Sweet GirL

New member
pırlanta gibi kalp lazım bana....:p
sevgilim yoksa parayı pulu napim.yada bana pırlanta takan birinden ayrılınca oturup pırlantayımı sevcem arkasından agucu pırlantam cici pırlantam:))
madiiyat unutulurda[boğazda yemek falan gibi.bu lükse giriyomu bılmemde:)))] sana yaşatığı duygular unutulmaz.hissettıklerındır sana kalan.yinede AŞK illede AŞK ..:)

σ∂ууѕєυѕ

нєяσ
Walla bir pırlanta yüzüğe sevdiğini satan kadınlarda tanıdım,sevdiği için herşeyi reddedecek kadınlarda...Aşk...Herzaman AŞK!!!

Sweet GirL

New member
bende parası bol olupta sevdiğine pırlanta talmayan CİMRİ kazmalar tanıdım.
bana denk gelmedı walla.GELSEYDI YOLaRDIM 3 TEL SAÇINI :)

σ∂ууѕєυѕ

нєяσ
Mesele kadın ruhundan anlamak..Gerisi hikaye..Beraber olduğun hanımın neleri sevdiğini,nelerden hoşlandığını bilmiyorsan "de beers" deki tüm elmasları,guccinin tüm kreasyonlarını,chanell den tüm parfümleride alsan boşşşş...Sadece sevdiğini göstermek ve onun kendisini dünyanın en nadide mücevheri gibi hissetmesini sağlamakta olay...

Edit: Bu arada tüm hanımlar bir mücevherdir,mesele o mücevherin yanında giydiği kıyafet-ki bu kıyafet erkek oluyor sanırım :) Sacma sapan bir kıyafette giymek mümkün,kendisine cok yakısanıda..Herşey seçimden ibaret...

lazzuri53

"LazigoL"
evet belki sana verebilecek pırlanta yok ama pırlanta gibi temiz sıcacık kalbim var
Kalbinde benim için ufacıkta olsa yer var mı?-Pırlanta bonus olarak bnmle gelebilr-:)

AMGTURK

New member
hepsi birbiriyle ayrılamaaz deerim iç dış dış iç böyledir yani dışı güzel olur huyundan iğrenirsin içi güzel olur dışından iğrenirsin. bence ikisi bir arada olmalı
vede pırlanta alacak paramız olmadı diyelim kalbimiz var yetmeyecekmi ?

rampa

New member
pırlantasız sevgi olmaz!!!iki gönül bir olursa samanlık seyran olur lafları çoktan bitti.

QapriS

New member
önce aşk gelir bence aşk olduktan sonra zamanla zaten sana değer weriyosa seni çok sewiyosa bırak pırlantayı elinden ne geliyosa yapar senin için belki pırlanta alacak kadar zengin deildir ama senin için yinede kendini zorlar bişeyler yapar senin için we sana bişeyler yapmak için ne kadar zorlandıını biliyorsan bu bence pırlantadan daha çok mutlu eder herkesi..
ama sana okadar değer weren birini bulmak çok sor çünkü herşey gerçekliğini saflığını yitirmeye başladı sevgiler bile artık karşılıklı sömürü oldu we ilişkiler yalan üzerine kurulmaya başladı yinede hala saflığını koruyan aşklarda war yok deil inş bi gün bizede denk gelir öyle saf sewdalar.......

club44

New member
pırlanta

:( pırlantayla iş bitse olur ama görüyoruz pılantanın kralını takanları sonrada başına getirmediği kalmıyo ondan sonra aliye durumu

XShoOt

Banned
hahahha quLuyOrum $adece ya.A$k karın doyurmuyO !$te yarın ß1r qun efLenince noLCak.ßence pırLanta herSeyden once mantık efLiLiqi en mantıkLı$ı ( ;

HTML