Bir Kıza Alınabilecek En güZel Hediye nedir?

Bir kıza Alınabilecek en güzel hediye nedir?

• Kullanılan toplam oy
    167

ottoman177

New member
1: Gül
2:Tektaş Yüzük
3:Kalp yastık
4:Oyuncak ayı(XXL olanlarından:D)
5:Resminin Üzerinde SAna Aşıgım Yazan Poster
6:SAdece Sevgim ve Aşkım Ona verilecek En güzel Hediyedir diyenler
7:Küpe-Toka-Kolye-Bileklik Türü aksesuarlar

srkngncy

New member
niyetin ciddi ise tek tas.. ama yok her zamanki gibi gonul eylendireceksen ve kiz harbiden guzelse gul yeterlidir :=)

ali06can

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
hediyenin kalitesi kızın kalitesi ile doğru orantılıdır eğer senin için gercekten değerliyse sürekli yanında taşıyabileceği ve her baktığında seni hatırlayabileceği bişey olabilir...

MaLum-kişi

Hbeşer-i KamilH
benden size yaratıcı ir hadiye günümüzde cok revaşta olmasada bilinir bu

sevgilinin bi resmini fotoğrafçıya götürüp o resmi puzzelle yaptırmak :D

yassi

เll๔є שคtค&#36
bir kiz olarak cevap veriyorum lütfen dikkate aliniz
ehem ehem
kizla samimiyetine göre sirasiyla hepsinin yeri ve zamani var bu saydiklarinin o yüzden ben hepsini sectim :)

1: Gül
7:Küpe-Toka-Kolye-Bileklik Türü aksesuarlar
3:Kalp yastık
6:SAdece Sevgim ve Aşkım Ona verilecek En güzel Hediyedir diyenler
4:Oyuncak ayı(XXL olanlarından)
5:Resminin Üzerinde SAna Aşıgım Yazan Poster
2:Tektaş Yüzük

evlenme teklifi icin tek tas yüzük verin, niyetiniz yoksa sakin ha yanlis anlasilirsiniz :D

bak hocam belki çok yaratıcı diil ama fena bi hediye olmaz;)

büyük bi kutu içinde daha küçük bi kutu beraber bi resminiz e o güne ya da siza dair küçük bi yazı diğer kutuyu açtığında aynı şey bu bu şekilde 4-5 kutu ve resim-yazı şeklinde dewam edicek içine hoş bi yüzük kolye ya da herhangi bi şey içine de son bi not tüm bunlar için teşekkür ederim seni çok seviyorum diye =)

gerçi benim ki daha çok hediyenin süsleme kısmı oldu ama o resim-yazı ikilisi ve giderek artan meark hoş olucaktır emin ol;)

χ∂αηтє23χ

Schizophrene
Sevgim ve aşkım ona verilecek en güzel hediyedir diyenler

Oyuncak Ayı (/XXL olanlarından)

Kalp Yastık

bak hocam belki çok yaratıcı diil ama fena bi hediye olmaz;)

büyük bi kutu içinde daha küçük bi kutu beraber bi resminiz e o güne ya da siza dair küçük bi yazı diğer kutuyu açtığında aynı şey bu bu şekilde 4-5 kutu ve resim-yazı şeklinde dewam edicek içine hoş bi yüzük kolye ya da herhangi bi şey içine de son bi not tüm bunlar için teşekkür ederim seni çok seviyorum diye =)

gerçi benim ki daha çok hediyenin süsleme kısmı oldu ama o resim-yazı ikilisi ve giderek artan meark hoş olucaktır emin ol;)

romantik adam :gulumseCocuk:

ottoman177

New member
şiir çok sade kalmaz mı? gerçi sevglin seni kırmamak içn çok begendm çk güzel bna bu yeter dese de aslnda senden bişiler bekler;)

QriminaL

'' Like a Shining Star ''
özene bezene hazırlanmış bir tek kırmızı gül herşeye kadir.. nerdenmi biliyorum daha 2 gün oldu bu hediyeyi vereli oradan tabiki :D:D

HTML