bir kız size laf atarsa ne yaparsınız

rahat_rahat

New member
o halde türk erkeklerinin %90 nını zopalamak gerek diger %5 ü de zaten gaydir son kalan %5 içinse ugrasmaya degmez kısmet diilmiş :)

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
okulda bizim sınıftaki kızlar hergün laf atıyodu baktım olmuyo bende onlara laf atmaya başladım :D

örnek:

kız:lan .... yesinler lem seni :p
ben:s........ git lem :)

allper

New member
ben mal gibi kalıyom şahsen en son bi kız bizim sitede aşağıda her karşılaştığımızda bakıp bakıp kader karşılaştırıyo diyodu sonra kısaltaraktan her karşılaştırmada kader demeye başladı bi kısmet diyemedim ben de tüü bana iiydi üstüne de üslük

ofoking

New member
onu takip eder en kalabalık bir yerde rezil ederim(her türlü)

rahat_rahat

New member
FreeBug' Alıntı:
Ohh keşke kızlar laf atsa bize pehh.....:cool: :cool:

Ben kimseye atmam ama bi kız atsa çok hoşuma gider:cool:
al sana laf işte
koçuum yürrü ensen kalın mı görelim hele
nassıdı iyi mi?
bu arda bu imza yı cok tuttum ben

BANA KİmSİN DİYE SORSALAR?
Türküm derim,gurur duyarım çünkü atalarımız bu topraklar için 7 düvele karşı çıkmış,haçlı ordularına yenilmemiş,azınlıkların ayaklanmalarını durdurmuş.İşte bunları ve bir çok savaşı yapmış bumilletin oğulları,kadınları,çocukları.şimdi bir avuç şerefsizler ülkeyi ele geçirmeye savaşıyor.Adlarını vermeyceğim çünkü sürekli forumda tartışma çıkıyor..kaç tane azınlık gelip geçti hepsini susturduk sizi mi susturamayız şerefsiz herifler!... Yazan: !_SoLDieR_!

aaaa avatarımı neden degiştiremedim ben yaa :( durun geliyorum hemen

işte geldiim nasıl dünyayı yakıyo güzelligim degilmi? evet evet alkışlarınızı duyar gibiyim çiçekler evime lütfeeen bana teşekkürler yollayın

realworm

New member
vallahi bana dün attılar şaşırdım sadece yüzlerine baka kaldım .. kız arkadaşım var yanlış yapmak istemiyorum ona .) ah bekarken dermişim...

xY_sCoRpIoN

New member
şimdi harbi olalım hiç bişide demem çünkü o an aşşırmış olurum:D

dinc1907

New member
okula fener atkısıyla gidiyorum bunda 2 3 sene önce oluyor kızın biri ooo pendik güzeli benimle çıkarmısın dedi :D taş gibi kaldım ama 3 ay beraber olduk :):D

toykan

Santimantal
lafını geri agzına teperdim yok beeee ben onlara kıyamam canlarım benim

DeathMatch

New member
laf atan güzelseeeeee yanina kadar giderim diğilse lafi koyar uzaklaşirim

HTML