Bir gemide 100 kişi var, bunların 99`u katil 1`i masum. Siz o gemiyi batırır mısınız?

Bir gemide 100 kişi var, bunların 99`u katil 1`i masum. Siz o gemiyi batırır mısınız?

• Kullanılan toplam oy
    174

<<< EROSS >>>

New member
zaten katilseler o bir kişide mefta demektir.Ama yinede batırırım karaya çıktıklarında diğer masum insanlara zarar vermesinler diye :)

AIKON

New member
Gözümün önünde adam vurdular.Bu kadar rahat insan öldürülebilen bi ülkede yaşıyoruz.Ölüme ve öldürülmeye alışmak lazım artık.

яєℓαχℓιƒє

KaFaSıNa GöRe
hayırı tıkladım ama

en iyisi batırmak

pesymeest

New member
eğer batırmazsak bu katillerin hepsinin bi kere daha cinayet işleyeceklerini düşünürsek 99 kişi daha bizim yüzümüzden ölmüş olur

KediCiX

"Luv YOU Guy"
hayır batırmam içine girerim katillerin hepsini öldürürüm masumu alırım yazık onaa :durdurun

ne de güzel saçmalıom yyaa :sigara:

SickDreTh

Altın Üye
ya benım anlamadıgım bı nokta var..
sımdı gemıde 100 kısı var 99 u katıl 1 kısı masum..
eger o gemıde bende varsam 1 kısılık masum kontenjanını benım doldurmam gerekır..
yanı o masum ben olmalıyım gerısını tanımam..
yoksa gemının ıcınde bulunan 99 sucludan bırı benmıyım..
eger oyleysem ben yıne kendımı kurtarırım..

eger gemıde degılde dısardaysam denızın orttasındakı bı adam ıcın yapıcak bısey yok bı nevı tecavuz kacınılmazsa zevkını cıkartıcaksın felsefesıyle yola cıkarak..
masumu kurtarmaktan daha sevaplı bı ıs olan onun ıcın 3 Kulhü Bir Elham okumayı tercıh ederım..

night_blue

New member
hic acımam 1 kısıyı kurtarcam dıye ugrasırken gemı yanstımı 99 katıl kac kısı canından malından olcak

єĸση

I'm Lost
Masum adamın 99 tane katiLin arasında ne işi var.Demekki katiLLerin kankası o masumda.
"Bana kanqanı söyLe sana qim oLduunu sööLim" sözünden yoLa çıkarak dibine kadar batırırım ;)

_Venüs_

Mâ$⣠Kızı
deniz yıldızı hikayesini duymussundur nasıl denize attıgın bir yıldız için o ugras cok sey ifade ediyosa o masum içinde öyledir batırmazdım...

okuduğum kadarıyla herkes kısa yoldan gemi batırma masumunda ayağını kaydırma telaşında

bu mu peki çözüm?

Strateji geliştiremiyor muyuz?

HTML