Bir damla şehit kanını 550 milletvekiline değiştirmeyiz

JeNk

New member
Simdide 2 Oglumu Asker KaÇagi Oldu Sadece Bir Oglu Ve Oda Askeri Hastahaneden Raporu Var Saglik Nedenleri Dolayisiyla Alinamaz Diye Altini Ciziyorum Askeri Hastahane Salla Gitsin Camur At Izi Kalsin Secime Kadar Hergun Akparti Hakkkinda Binlerce Konu Daha Acilacak Dunyanin Kurali Bu Meyve Veren Agac Taslanir Ama RÜzgar Kayadan Yel Alir Anlamak Isteyenler Anliyacaktir

teknomobil

New member
şimdi bi takım popüler laflarla kendini kandırabilirsin ama yemezler be,
Ben enayimiydim peki okulu bırakıp koşa koşa askere gittim zamanında,
Kollarımda vucudumda yaralar olduğu için benide pdr meye aldılar,
ben niye hava değişimi filan istemedim, ben niye kaçmadım.
Askerlik yapmıyan adam değildir tamammı,
Kim olursa olsun istese eşşek gibi yapar o askerliği..
burda bi iki bebe kandırcaz diye çırpınmayın,
menfaat için ülkemizle oynamayın.
bugün size iki torba şekere kendini satanlar,
yarın sizide satarlar bunu asla unutmayım

Mephisto

R€B€L
Adı; Mehmet

Memleketi; Samsun

Adı: Mehmet

Memleketi; Erzincan

Adı Mehmet

Memleketi; Kars

Adı; Mehmet

Memleketi: Tekirdağ

Uzayıp gidiyor bu kanlı liste. 7 Mehmet daha eklendi Tunceli�den. 6 ayda 50 Mehmet vatanın bağrına gömüldü.

Ankara�da canlı bomba patladı, güzel gözlü tezgahtar kız teyzesinin mezarının üstüne gömüldü yokluktan, yoksulluktan. Liste kabarıktı, güzel gözlü tezgahtar kız yalnızca biriydi yitip gidenlerin. Zihnime, yüreğime kazındı güzel gözlü tezgahtar kızın ölümü. Lanet okudum yoksulluğun böylesine. Ama liste kabarıktı, İzmir�deki bombada sabahın seherinde yatağından, yavrularından ayrılıp pazar tezgahı kuran pazarcıyı da ekleyin unutmayın. Liste uzayıp gidiyor.

Adı Mehmet

Memleketi: Adana

Hakkari�de savaşın en kalleş silahı mayına basarak şehit oldu.

Liste uzuyor, uzuyor uzuyor�

Adı: Recep Tayip Erdoğan

Seçim çevresi: İstanbul

Adı: Abdullah Gül

Seçim çevresi: Kayseri

Adı: Abdülkadir Aksu

Seçim çevresi, bilmem neresi�

Siz Ankara�da milletvekili listenizi yaparken Tunceli�de hangi Mehmet şehit düştü diye liste yapılıyordu. Analara, babalara, bacılara, eşlere kim verecekti acı haberi?

Listenize kan damladı Sayın! Başbakan� Duran kan, devri iktidarınızda yeniden akmaya başladı.

Listenize kan damladı. Asil şehit kanlarıydı damlayan. Kelle değil şehit kanı. Yan gelip yatmayanların kanı damladı hazırladığınız listeye.

Büyük Ortadoğu projesinin eş başkanısınız ya siz. Siz Barzani�ye, Talabani�ye bu alçakca cüreti veren isimsiniz ya, siz Kürtçüleri, kürt faşistleri sağınıza solunuza dolduran adamsınız ya, siz Türk askerinin başına çuval geçerken sessiz kalan Başbakansınız ya, siz ülkenin şanlı ordusuna, genelkurmayına savaş açan adamsınız ya�. Siz, siz, siz�.

Sizin milletvekili listesine kan damladı. Şehit kanı�

Listeniz hayırlı olsun Sayın! Başbakan�
Sayın erdoganın ogluda curuk raporu alıp gıtmedı askere tabı hayırlısı neyse o olsunda ABD de gemı tıcaretı yapmayı bılıyor =) Secım otobusunden ınmemeyı bılıyor.
Babası kelle demeyı bılıyor sehıtlerımıze.

Bırakın bu ıslerı sahte sıyasetcıler!

bakero

New member
R.T.E NİN oğlu nasıl olduysa cüruk raporu almıs askerden hos sasırmadım...yasar pasa ya laf soleyenlere gelınce ALLAH onu basımızdan eksık etmesın....yasasın Turk ordusu.....ATA'M SANA VE ORDUNA COK IHTIYACIMIZ VAR.......

K£ĿWΪNAТǾЯ

New member
Demokrasiye sıkılmış kurşun anayasa mahkemesine değil baykala söylemiş, 8 sene önce çürük raporu alan oğluna taktınız, peki ya tansu çillerin oğlu askerliğini şubenin karşısında ki yalıda tamamlada hemde jetski ye binerek bitirdi askerliğini.. neyse ya siz herşeyi kendinize göre yorumluyorsunuz zaten, oğlu çürükte alsa oyum akp nin inat değilmi :goz: banane oğlundan kızından hatta size ne. Siz oy vereceğiniz partiyi böyle mi değerlendiiryorsunuz.

Dün tv de kendi açıkladı din üzerinden siyaset yapmıyor vede sınır ötesi opersayondaki isteksizliği ne gelince daha önce 30 kere sınır ötesi operasyon yapıldı sonuç ortada daha fazla şehit vermekten başka bir işe yaramadı. Pkk kuzey ırakta her türlü hazırlığını yaptı mayınlarını döşedi, pusularını kurdu, Türk askerini keklik gibi avlamak için hazır bekliyor. Öyle sizin sandığınız gibi davul zurna ile operasyon yapılmaz her şeyin bir zamanı var.

Kircshoff

New member
Zenryou' Alıntı:
Sadece helal olsun diyebilirim bu adama... lafinin arkasinda her zaman, olcup tartip oyle soyluyo...
lafının arkasında mı ne tür gözlerle bakıyor ne tür kulaklarla dinliyorsunuz :vur Türkiye'de 5000 Kuzey Irakta 500 tane pkk lı var dedi sonra 1-2 gün sonra değiştirdi tam tersini söyledi :melek harbidende sözünde duruyor çok doğru konuşuyor melek bu melek (melek bile bu adam kadar sözünde duramaz :melek ) :saskin :saskin :saskin

K£ĿWΪNAТǾЯ

mayınlar döşendi buna kim fırsat verdi acaba ? TSK dan istek gelsin hemen gerekeni yaparız diyor şimdi ne diyor laflar çelişiyor çakışıyor bir PC de bile çakışan prolar olursa çalışmaz belki sistem bile çökebilir. TSK aptal değildir elbette ordaki mayınları biliyoruz askere gitmedin mi sen daha o mayınlardan zarar görmeden geçmeninm yolları var kolaylıkla gireriz dağıtırız orayıda alırız yönetme yetkisi Cumhurbaşkanına geçecek ya ondan korkuyor çekiniyor her şeyi mahvetti batırdı onca şehidi bunun izlediği politika yüzünden verdik sorumlusu belli boşa kaçamazsınız 22 temmuzda hesap verilecek daha öncede yazmıştım umarım TSK nın ipliğinde değilde halkın ipliğinde can verir, TSK ipliğinde gidecek ben ona yanarım ama halk var millet var geçmiş seçimlerde milletin büyük çoğunluğu oy kullanmadı çok büyük bir açıktan faydalandını akp ama artık o açık yok 15 milyondan da oy kaybetti %15 e indi bunu da gizliyor %40 dan fazla diyor seçimlerde %15 yada altında çıkınca ne yapacak acaba :D:D:D:D:D:D

sky

New member
bir takım akp ye çamur atan grup diyorki akp amerikanın kölesi
hepimiz biliyoruz ki terörün en büyük destekçisi amerika öylemi evet ....
peki abd neden terörü son zamanlarda azdırdı
sebep akp abd ye bas kaldırıyor.. abd nin karsında bu sebeple abd de akp yi iktidardan almak istiyor
halen abd nin kölesi oldugunumu dsunuyorsunuz....

taskafa

New member
ya tayyip şehidlerimize kelle demıyomuydu yatıyolar demıyolarmıydı secımler yaklaştı milliyetci oldu adam

DeathMatch

New member
hiç düşündünüzmü teror neden secim zamanında azdii ? burda olay Farkli amac akp nın oy kaybetmesini sağlamak ...... ŞEHİT KANLARI üÜZERİNDEN SİYESET YAPAN MHP VE CHP YAZİKALR OLSUNN .... SÖZDE MİLLETCİLER

2007birol

New member
İstanbul Valisi ve Emniyet Müdürü 1 Mayıs olaylarında sıkı tedbirler aldı ve göstericilere aşırı güç kullandı diye hemen görevden alınmasını talep edenler başarısız olan bir Paşanın neden görevden alınmasına karşı oluyorlar ki... Bunu sormak lazım o vatanseverlere sanki Vali ve Emniyet Müdürü bu memleketin faydasına çalışmıyor mu?...

illegal66

New member
kardeş bu iller siyasetle omaz askerle olur ama şehit vererekl değil elbet şehidimiz olcak ama savaşmadan ölen şehitlerimiz aileleri ne olacak hiç uğruna kayan yıldızlar değil elbet fakat bir ateş yakamadan bu dünyadfan gidenler için acı ki başbakan adam olıup bnir emir veremedi abd uşağı oldu kendisi ...selametle

efecan123

New member
adam oğlunu askere göndermio burda şov yapıo sizde inanın bunlara yazık giden bizim arkadaşlarımız oluo bide üstüne üstlük şehitlerimize biton hakaret edio kelle dio şehitlerimiz için askere yan gelip yatma yeri dio...

Devam edin akp ye oy vermeye çok ii bi yönetim altındaydık şu 4.5 yıl ne anamıza, ne askere, ne şehidimize, ne köylüye, ne esnafa, ne de kriz zamanı çaresiz insanlara söwmediği kaldı durun daha bitmedi bütün memleketi israil yunanistan we amerikaya sattı düşünebiliyormusunuz iletişimimizi bile sattı bu ülkede allah korusun bir sawaş olsa iletişimimiz bizim elimizde değil durun daha bitmedi çözüm getircem dedi ekonomiye istikrar getircem dedi enflasyonu rakamlarla oynayarak düşürdü ewt soruyorum şimdi hanginiz ekonomi yönünden çok rahatladınız köylü mü rahatladı esnaf mı işçi mi memur mu?? hanginiz rahatladı ben size cewabını weriyim tüm çin mallarını memlekete soktu üretim bitti ve üretim durursa bu ülkede kimse ekonomi yönünden rahalayamaz.. sadece çinden mal getiren kurnazlar durumunu düzeltti yani tayyibin akrabaları peki bu adam we bu adamın arkadaşları yolsuzluk yapmıomuş tekrar soruorum bugüne kadar 1 milyar dolarlık bi düğün duydunuz mu hiç sadece tayyip beyin çocuklarına 1 milyar dolarlık altın takılmış servetini bu şekilde elde etmiş tayyip bey ayrıca unakıtan die bir tane daha hırsız war kendileri baş hırsız olur kuş gribi geldi ülkeye unakıtan anında pastörize yumurta fabrikasını açtı daha bunun gibi neler neler..
ben şu partiye oy werin demiyorum seçim sizin ama arkadaşlar allahınızı sewiosanız ATATÜRK 'ü sewiosanız ATATÜRK' ün bize açtığı laiklik yolunda demorasi ile devam etmek istiyorsanız dinimizi kullanıp siyaset yapanlara, ATATÜRK' e ülkemize şehidimize laik düzene küfür edenlere, amerikaya yalakalık yapanlara oy wermeyin işte akp hükümeti böyle bir hükümet bu yazdıklarımın hiçbiri yalan değil ispatlamamı isteyen olursa ispatlarım hepsinin kanıtları net te de war we bu gerçekleri hepimiz biliyoruz onlara kanmayın kime oy verirseniz werin ama AKP ye vermeyin seçim sizin...

Devam edin akp ye oy vermeye çok ii bi yönetim altındaydık şu 4.5 yıl ne anamıza, ne askere, ne şehidimize, ne köylüye, ne esnafa, ne de kriz zamanı çaresiz insanlara söwmediği kaldı durun daha bitmedi bütün memleketi israil yunanistan we amerikaya sattı düşünebiliyormusunuz iletişimimizi bile sattı bu ülkede allah korusun bir sawaş olsa iletişimimiz bizim elimizde değil durun daha bitmedi çözüm getircem dedi ekonomiye istikrar getircem dedi enflasyonu rakamlarla oynayarak düşürdü ewt soruyorum şimdi hanginiz ekonomi yönünden çok rahatladınız köylü mü rahatladı esnaf mı işçi mi memur mu?? hanginiz rahatladı ben size cewabını weriyim tüm çin mallarını memlekete soktu üretim bitti ve üretim durursa bu ülkede kimse ekonomi yönünden rahalayamaz.. sadece çinden mal getiren kurnazlar durumunu düzeltti yani tayyibin akrabaları peki bu adam we bu adamın arkadaşları yolsuzluk yapmıomuş tekrar soruorum bugüne kadar 1 milyar dolarlık bi düğün duydunuz mu hiç sadece tayyip beyin çocuklarına 1 milyar dolarlık altın takılmış servetini bu şekilde elde etmiş tayyip bey ayrıca unakıtan die bir tane daha hırsız war kendileri baş hırsız olur kuş gribi geldi ülkeye unakıtan anında pastörize yumurta fabrikasını açtı daha bunun gibi neler neler..
ben şu partiye oy werin demiyorum seçim sizin ama arkadaşlar allahınızı sewiosanız ATATÜRK 'ü sewiosanız ATATÜRK' ün bize açtığı laiklik yolunda demorasi ile devam etmek istiyorsanız dinimizi kullanıp siyaset yapanlara, ATATÜRK' e ülkemize şehidimize laik düzene küfür edenlere, amerikaya yalakalık yapanlara oy wermeyin işte akp hükümeti böyle bir hükümet bu yazdıklarımın hiçbiri yalan değil ispatlamamı isteyen olursa ispatlarım hepsinin kanıtları net te de war we bu gerçekleri hepimiz biliyoruz onlara kanmayın kime oy verirseniz werin ama AKP ye vermeyin seçim sizin...

HTML