Bir damla şehit kanını 550 milletvekiline değiştirmeyiz

LaNgHaWiL

New member
Bir damla şehit kanını 550 milletvekiline değiştirmeyiz

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Bir tek şehidimizin bir damla kanını 550 milletvekiline değişmeyecek kadar bu vatana bağlı bir siyasi partiyiz" dedi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan AKP'nin yeni genel merkezinin açılış törenindeki konuşmasında son haftalarda artan terör olaylarına ve şehit cenazelerindeki protestolara değindi. Açılışın ardından AKP milletvekili adaylarını da tanıtan Erdoğan, konuşmasında bazı siyasi partilerin şehit cenazeleri üzerinden siyaset yaptığını savunarak, "Bir tek şehidimizin bir damla kanını 550 milletvekiline değişmeyecek kadar bu vatana bağlı bir siyasi partiyiz" dedi.

Zenryou

New member
Sadece helal olsun diyebilirim bu adama... lafinin arkasinda her zaman, olcup tartip oyle soyluyo...

JeNk

New member
İlk BaŞlarda Cumhurİyet Mitingleri Yok Laiklik Yok Seriat Geliyor Dendi Baktilar Akp Nin Oylari Dahada Yukseliyo Baktilar O Olmuyo Dis Gucler Pkk Yi Desteklemeyi Basladilar Buda Tutmuyacak Bu Halk Neyin Ne Oldugunu Gordu Benim Dedimin Bi Lafi Vardir Oglum Karni Tok Olan Insanin Dagda Isi Olmaz Kirariz Asariz Keseriz Ile Yillardir Bu Isler Cozulemedi Iste Bu Yuzden Oyun Ak Partiye

Thorpedo

New member
adam tam bir siyasetçi tebrk ederm walla her seyi kendı lehine ne de guzel cevirio yaw... magdurmus oymus buymus ...kendine cenazede yapılan protestoya gelince inceleme hemen gundemde ama kendısı devletın anayasa mahkemiesinin kararına "demokrasiye sıkılmıs kursun " diyerekten terbiyesizce bi acıklama yapınca onlara bı se yapan yok .. ne de olsa ezikler , magdurlar ya ..e turk halkı ezileni koruor mubarek ne de olsa duygusal insanlarız...:)

kurtulus23

New member
inanmak isterim ama;

tam bir siyaset lafı olmuş..iktidarı bıraksınlar o zaman hemen..bırakın bu ayakları

sağcısı, solsucu, merkez geçineni ,içinde şehit olan hiçbir cümleyi kullanmasın bir zahmet siyaset gövdeleri gösterisi için..anlayana..

ChaMuR

Altın Üye
bende ''Bir damla şehit kanını 550 milletvekiline değiştirmem''

var mı aramızda değişecek yok..
eee..yani..?

fulus1000

New member
Uyanıklarya konuşmanın tamamını vermemişler işine gelen yeri haber diye vermişler konuşmanın devamı
TERÖRLE MÜCADELENİN BEDELİNİ ÖDEYECEĞİZ
Erdoğan terörle mücadele konusunda ne yapılması gerekiyorsa yapılacağını kaydederek, “Ancak şunu bilmemiz gerekir ki terörle mücadelenin yapısı içerisinde olan bedeller madden ve manen ödemek zorundayız" dedi.

Evet bunu bu ülkenin Başbakanı söylüyor yani verdiğimiz ŞEHİT ler ödediğimiz bedelmiş...

KAYNAK

hunterx

New member
fulus1000' Alıntı:
Uyanıklarya konuşmanın tamamını vermemişler işine gelen yeri haber diye vermişler konuşmanın devamı
TERÖRLE MÜCADELENİN BEDELİNİ ÖDEYECEĞİZ
Erdoğan terörle mücadele konusunda ne yapılması gerekiyorsa yapılacağını kaydederek, “Ancak şunu bilmemiz gerekir ki terörle mücadelenin yapısı içerisinde olan bedeller madden ve manen ödemek zorundayız" dedi.

Evet bunu bu ülkenin Başbakanı söylüyor yani verdiğimiz ŞEHİT ler ödediğimiz bedelmiş...

KAYNAK

yani bundan sen ne çıkrdınki zorundayız demek mecburi yani isteye istemeye verilen
bi şeydir... bu da istemesekde bu bedeli veriyoruz.....ben bunu anldım

SAHRANİL

Altın Üye
tayyip bey askerlere yan gelip yatma lafını kullanıp nasıl bunu diyebilmiş sonradan.siyasetci işte hıhh

İηvictus

Banned
bence tam yerinde tam zamanında söylediği çok çok anlamlı bir cümle. ancak bu cümle anlamak isteyene. önyargılı kişiler zaten bu cümleyi anlamak istemeyecektir..

2007birol

New member
Org.Yaşar BÜYÜKANIT geldi terör azdı.Görevden alınmasının zamanı gellmedi mi.Neden hala orada bekletiliyor......

KeRti

Forum Kertenkelesi
peki mustafa kemal bu ülkeyi bıraktıgında terör varmıydı?peki ya adnan menderes bıraktığında?yada ecevit bıraktığında bu ülkede terör varmıydı?hımmm sanırım yoktu.peki ya şimdi neyin nesi bu terör laneti?kimin parmağı var bu işlerde?kim askerimiz ile şehitlerimiz ile siyaset yapıyor?önce başka bişey söyleyip daha sonra bu lafı eden kim?

Leke

Altın Üye
O zaman bütün milletvekillerini doğuda dağda görmek isteriz .

TheMetaor

тм ρRoduction
Pff ßırak ßu ayakları artık onlar vatanımız için sehit oldular sen ise Vatan için hem ii hem kötü şeylerde bulundun onların haklarını ödeyebilece misisn şimdi soruyorum sana?

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
bir takım kendini bilmez liberal ağızlar terörün sorumlusunu Org.Yaşar BÜYÜKANIT yapmışlar.yazıklar olsun!!!
TSK ya direkt ya da dolaylı olarak hakaret edenler "Türk" değildir:mad:

alexxxx

New member
hepimiz vatanımız için seve seve canımızı veririz elbette. türk olupta bunu yapmayacak insan tanımıyorum ben. başbakanda aynı düşüncede mutlaka.

ayrıca şunu belirtmek isterim terör hortlamadan önce de akp vardı, biliyorsunuz 4,5 sene oldu. son bir kaç ay öncesine kadar bu kadar olay olmuyordu. ne zamandan beri arttı bir düşünün isterseniz. büyükanıt göreve geldiğinden beri olaylar had safhasına ulaştı. bunun herkes farkında olmalı.
bunu söylerken de büyükanıtın şahsına olan eleştirimi dile getiriyorum. tsk'ya karşı hiç bir kötü düşüncem olamaz. olsaydı seve seve askerliğimi yapmış olmazdım. boşu boşuna başka taraflara çekilmeye çalışılmasın

_KeMaLiST_

New member
bu adam madem bir damla sehit kanını 550 millet vekiline degisecek dadar vatansever birisiymis peki neden iki ogluda asker kacagı... oyle bol keseden herkes sallar onmli olan gorunen gercekler... buyukanıta laf edenlere de hicbirsey demiyorum...

pointır

New member
terör 80 li yılların başından buyana devam ediyor Yaşar BÜYÜKANITLA başlamadı kendisi hatırlarsanız genelkurmay başkanımız ve kısa ve öz anlamda bizim geleneklerimize göre Asker olan herkes onun da evladı sayılır ve hiç bir baba evladını bişeleri hortlatmak için vermez kör kurşunlara kahbe tuzaklara

doğru olan şuki bağımsızlık ve vatan uğruna milyonlar verilebilir ama bir kutsal amaç için canlarını vatan için verenler hiç bir şekilde sandıkta birilerinin koltuklarının büyüklüğü ve daha çok yetki alması için istismar edilemez

kim olursa olsun şehidimizin bir damla kanını bile siyasete kendi menfatına bulaştıranları Allah c.c iki cihanda kahretsin ve o şehit ailelerinin çektiği acıların milyonlaca fazlasını bu dünyada kendisine versin

HTML