Bir cana karşılık 53 mesaj

elekchi

New member
Metahanımız şırnakta şehit oldu lütfen herkes sitesine girsin mesaj gondersin lütfen... Bir sene oldu sadece 93 mesaj var.

şehitlerine sahip çıkmayan bir milleten ne bekleyebiliriz.... o milletin bir parçası olmak doğrumudur yoksa utanmalımıyız... eğer şehit olusanız sadece bir günlük törensiniz bu ülkede şekil A'da görüldüğü üzere... hiç bir öneminiz yok...ama burda biri bizi gözetliyor yarışmasından yada magazin programlarından bahsetseydik bir milyon kişi mesaj gönderirdi... yorumu size bırakıyorum

www.metehanatmaca.com

ezel_64

New member
Daha önce yolladım ama sürekli hale getirmek lazım aslında hatırlattığın için eryvallah ...

elekchi

New member
insan isyan ediyor gerçekten konu msn, counter strike yada bbg evi olunca on milyon kişi cevap yazar ama boyle konularda hiç çevap yok nedense.
biz işte bu yüzden insan değiliz

1001Design

330i ///M3 Design
Yolladim
Konu Icin Tesekkürler

H!deous

New member
Tamamdır kardeşim yolladım bende Allah rahmet eylesin Ama onda Diğer Şehtlermiz gibi Dier Mehmetlerimiz gibi Peygamber Efendimiz (s.a.s) efendimizin Yanındalar

Siteyi Boş BırakmayaLım
Arkadaslar

Sisli bir gece yarısında
Issız bir sokak ortasında
Kırık bir lambanın altında
Dalmışım sevdalara
Neler geçti Kalbimden Bilsen
Yaşlar damlardı Gözlerimden
Anladımki Ölene kadar FENERBAHÇE Düşmeyecek Dilimden

visi0n

ѕтαη∂.ву &
SaqoL yoLLadım Konu icin te$ekkürLeR..Allah Bütün Sehitlerin Ruhu'nu Sad mekanLarını cennet eylesin. :)

chester26

♫Цпẳρρя&#1
eyw kardeşim bizide böle bi sevaba nail ettiğin için ellerin dert görmesin

elekchi

New member
şehitlerine sahip çıkmayan bir milleten ne bekleyebiliriz.... o milletin bir parçası olmak doğrumudur yoksa utanmalımıyız... eğer şehit olusanız sadece bir günlük törensiniz bu ülkede şekil A'da görüldüğü üzere... hiç bir öneminiz yok...

HTML