Bir Başyapıt Nutuk

7013

New member
Nutuk hakkında birçok şey yazabiliriz burada. Atamız'ın ne kadar ileri görüşlü olduğunu, büyük bir lider olduğunu bizler anlatır. Aklımdaki bir projeyi hayata geçirmek için buraya bu konuyu açıyorum.

Önceden yukarıdaki gibi bir örgütlenme olmaya başlamıştıki birden bitti. Bugünlerin en çok girilen sitelerinden biri Facebook'ta bir grup vasıtasıyla ilk olarak kişileri buraya çekmeyi daha sonrada bunun gibi bir faaliyeti üye sayımızın çokluğuyla birlikte, bağışlar, kitapevleriyle yapılan görüşmeler ve şuan sahip olduğumuz Nutuk'lar vasıtasıyla yapmayı düşünüyorum. Fikirlerinizi ve gruba üye olmanızı beklerim.

http://www.facebook.com/group.php?gid=53780081319

aspes

New member
güzel bir çalışma olacağı inancındayım da.. facebookun potansiyelini kullanmaktansa o tarz yerli bir portala kanalize olmak daha hayırlı olur.. zira yerli yersiz her ipini koparan istediği gruba girebiliyor.. "yok ben potansiyelden faydalanacağım" dersen tabe amacından biraz sapabilirsin o da ayrı konu.. ses "getirmek istiyorum" diyorsan inanmalısın önce.. arkadan gelir o ses senin..

7013

New member
Haklısın aslında ama Türkiye'de herhangibir siteden çok daha fazla girilen site burası malesef. Ki "Nutuk" kelimesinin aranması bile günlük 1k seviyelerinde şuan. Ama moda bu bugünlerde. Ki insan oğlunun psikolojisi gereği "görünen" şeyleri yapma durumu daha fazladır. "Aa grupta 30000 kişi var, ben burada yapayım artistiğimi 10 kitap vereyim bakarsın birşeyler olur". Biraz fazla mı açık oldum bilmiyorum ama günümüzün gerçeği bu.

HTML