Bir Üstteki Üye Nasıl Biri ?

oLdness_07

The Darkness
ŞŞŞttt Kankama Laf Yok Kızarım heee :Sopa: :D (themetaor)

üstteki hemşo sanırsam :saskin

aLiyi severim yaa harbi adamdır...

TheMetaor

тм ρRoduction
La bugün bütün dengesizler bana mı denk gelir :saskin Kanki al şu Sonradna görmeleri be Kendimi begenmişim O nasıl iş be yaw İlk defa bölesini görüyorum

SAHRANİL

Altın Üye
BEn Kimseyi sevmiyorum gibi bişi ekledimmi?
Yorumunu kendine sakla k Hem ben şakasına demiştim Muhakakki şakandanda Çok ii anlayan birisin ve cok kısa zamanda cok büyük degişme göstermişin ilk 30 mesajında böle degildin valla bravo sanki eski sahranil kalkmısmı bana mı öle gelyor :saskin
ben aynıyım değişmedim.sende aynısın öncedende böle yapardın kızdırırdın beni:durdurun
gerçek sandım.malum bu aralar millete bişey oldu sanada oldu sandım.çok alınganım psikolojim kaldırmıyor böleyim napalım.üzüldüm birden ondan çıkıştım.neyse kapatalım.

inş o dengesiz lafı bana değildir.bütün dengesizler derken aman yani

oLdness_07

The Darkness
İşte örnek oLacak ßir davranış afferin meLteme :goz:

TheMetaor

тм ρRoduction
İşte örnek oLacak ßir davranış afferin meLteme :goz:
La olm Delimisin Beni arka alman lazım senin :D Puhahah Neyse Canım BEn bida saka yapmıyım sana yaparsam tam yaparım ekliyim :D Meltem üzgünüm Canım kırdıysam ama Dışarısı için Dedim Dengesiz lafını Sanala girdim Yukarda bidene var hasabımı herqün bozuyo ona yane

KnowN

BiR uMuTTuR YaŞaMaK !
DüşünceleriyLe oLgun ßiri gißi Gözüküyor ee taßi ßirde HaKLI ßiri meteor içindi..

YukardaKi sende iyi ßirisin :goz:

fare_07

**forum haşeresi**
yine sinirlenmiş =)

kesin ii bi sebebi vardır ii biridir mandess

cagri tanımıyorum valla

oLdness_07

The Darkness
hep Karşıma çıkıyor ama bu durumdan sitemkar değilim =)

gizemLi çocuk havasında ßiri =) (inkisar içindi)

3mr nick çok kısa :saskin

SAHRANİL

Altın Üye
inkisar gececi arkadaşımız

TheMetaor

тм ρRoduction
Bu arada sahranil Görüyosun işte Herkes bana denk glio üstümde bişi var çekiyorum ya hadi hayırlısı :D Beni bilen bilir Sen iisin + sevdigim 698,567 üyeden birisin :D bu 3 kişi anladı onu .çD

KnowN

BiR uMuTTuR YaŞaMaK !
Beyler hanımlar Bu yukarda gördügünüz Madness Diye Biri var Hatta biri vasıfsız kalır Ben Bu adama sadece 1 kere bile muhattap olmadım Buraya gecenlerde Bi arkadasımdan Davranıslarını duydum Sadece Yorumsuz Gereksiz biri yazdım Sadece Bu özelden Mesaj cekiyorum Cevapta vermiyor bana yazdıgı sözler bu Yaşı 35 miş ama beyin yaşı hakkında söylentiler var :D Burda Örüp Duruyo İşte
sende Oda iyi ßirisiniz ßöyLe kaLp Kirmaya gerek varmiki :goz:

iyisin iyi sinirLenme ßence..

SAHRANİL

Altın Üye
oyunu katletmeyin hadi:durdurun

üstteki ozgür arabulucu biri:)

HTML