Bilişim bölümüne mod olmak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ηαχiѕα

New member
düzgün bir cevap alabilicekmiyim
daha ilk sayfada forum kurallarını okuman gerektiğin yazıyor.. önce bir forum kurallarını okumalısın.. diğer soruna gelince mod olmak o kadar kolay değil.. bölüm modlarının kaç mesajı var kaç teşekkürü var ona göre bir fikir edinebilirsin.. daha yolun çok başındasın.. 3-5 mesajla mod olunmaz.. bi bakalım görelim işlerini paylaşımlarını di mi ama .. tanısın herkes seni bi bakalım..

by.erce

New member
Arkadasım forum kurallarını oku ve mod istek başvuruları devam eden arkadasların profiline bak öyle olduğun zaman hakedersin modluğu tabi admınlerde olur derse olursun...!(mesela benım profilim)

bosver

New member
Paylaşımların genelde bu bölüme:durdurun, Sitede uzun zamandır takip ettiğim birisin:durdurun benden +bir:victory

ALIEN_07

Türk Genci
rahmetliyi nasıl bilirdik ? [ Deer ]

bi .... yaramazdı :D hangi hastaneye kaldırılıcan la ? oraya çelek yolluyacam :D

Moderatör
Moderatör
Yuh diyorum size ya 28 post atılmış.. halen böyle konulara mesaj yazılamayacaqını ögrenemediniz.. adam akıllı bi ban çakmak lazım size aklınız basınıza gelir ßelki ßakalım bi daha yazıyomusunuz =)

muratbeyim

New member
DeerParty ve Hasgerya nickli arkadaşlar. Özür dileyerek ve bir abiniz olarak (yaşım 36) duygularımı sizlerle paylaşmak istiyorum. Yazışmalarınızı üzülerek okudum. Sanki aranızda şeref namus meselesi varmış da, intikam sıtmasına yakalanmış gibi birbirinizi incitmişsiniz. Bizim forum dışında bilmediğimiz bir alacak verecek mevzunuz var mı bilmiyorum ama eğer yoksa birbirinize karşı tutumunuzu kınıyorum.

Biliyorsunuz ki İnsanları kırmak, yaralamak o kadar kolay ki...

Son olarak adresler telefonlar yazmışsınız. Randevular vermişsiniz. Bunu da çok yadırgadım. Ne o karşı karşıya gelirseniz çekip vuracak mısınız birbirinizi? Bu o kadar basit mi? Gerekli mi?

Bir abi olarak konuştum. Yazışmalarınıza dayanarak benden küçük olduğunuz tahmin ettim. Sürçü lisan ettimse, farkında olmadan sizleri kırdıysam özür dilerim.

hasgerya

Banned
muratbeyim abim sayılırsın.Ben de 34 yaşındayım.Bu deep adlı arkadaşın geçenlerde yaptığı terbiyesizliği buraya taşıması sinirlerimi bozdu.Forum kirliliği yaptık farkındayım.Ancak bu sanal ortamda karşındaki kişiye saygı göstermeden sanki babasının oğlu ile konuşur gibi konuşması asabımı bozuyor.Tekrardan 3.şahıslara verdiğim rahatsızlıktan dolayı özürler....

adanalı

New member
DeerParty ve Hasgerya nickli arkadaşlar. Özür dileyerek ve bir abiniz olarak (yaşım 36) duygularımı sizlerle paylaşmak istiyorum. Yazışmalarınızı üzülerek okudum. Sanki aranızda şeref namus meselesi varmış da, intikam sıtmasına yakalanmış gibi birbirinizi incitmişsiniz. Bizim forum dışında bilmediğimiz bir alacak verecek mevzunuz var mı bilmiyorum ama eğer yoksa birbirinize karşı tutumunuzu kınıyorum.

Biliyorsunuz ki İnsanları kırmak, yaralamak o kadar kolay ki...

Son olarak adresler telefonlar yazmışsınız. Randevular vermişsiniz. Bunu da çok yadırgadım. Ne o karşı karşıya gelirseniz çekip vuracak mısınız birbirinizi? Bu o kadar basit mi? Gerekli mi?

Bir abi olarak konuştum. Yazışmalarınıza dayanarak benden küçük olduğunuz tahmin ettim. Sürçü lisan ettimse, farkında olmadan sizleri kırdıysam özür dilerim.
Arkadaşım Çok Doğru Ve Dürüst Bir Şekilde Konuştuğun için Sana Teşekkür Ediyorum

Zaten Bunlar Birbirlerini Vuracak Ya

Benim Başımada Böyle Pek Çok Olay Geldi Tartıştım

Çocuğun Adresini Aldım , Adresimi Verdim Ne Gelen Var Ne Giden Bende Aman Bunlamı

Uğraşacam Diyerek Boşverip Geçtim Hadi Gidin Kolaysa Vurun Birbirinizi Hadi.

Boşu Boşuna Kendinize Vuracakmış Gibi,Birde Forum Kirliliği Yaratıyorsunuz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML