bilgisayarım 12 dk'da açılıyor..

ss60

New member
herkese teşekkürler...yeni harddisk aldım ve problem çözüldü..şimdi 70 sn de bilgisayar açılıyor....
teşekkürler tekrar..:victory

want_ed80

New member
kardeş sorununu baştan sona kadar okudum. 12 dakika hakketten bi bilgisayarın açılması için uzun bir sure.
diğer arkadaşların da dediği gibi sorunun ana nedeni hdd olduğu açık. ve ayrıca o piyasada birbirinden farklı tool lar vardır ya,
sistemi kurtarır.... sorunlşarı çözer... falan filan. onlara bence hiç buluşmamak gerekir :) sorununu yeni hdd alarak çözdügün için çok sevindim. belki bu forumda boyle bir konunun paylaşımı olmasaydı. programlarla ugraşip duracaktın...
Yeni hdd den hayırlı olsun.(İnşallah bu sefer daha kaliteli birşey almıssındı :)) )

Bu Arada HACKHELL yonetimine sonsuz teşekkürler...

_MAMİ_

ƒσяєωєя &#8
senin problemin ram dan kaynaklanıyo olabilir sök ram leri tek tek dene aynı sıkıntı bi müşterimde vardı zor çözmüşdüm en son ram leri degiştik

aorator

New member
evet.bende arkadşlara katılıyorum. hardiskinde bad sector oluşmuştur. ya hdd ni değiş yada bad sector taraması yaptır

alper1789

New member
acronis drive cleanser ile bilgisayarı cdden başlat,daha sonra harddiskine cilayı çek.yalnız acronisin bir seçeneği diski kullanılmaz hale getiriyor,buna dikkat et!

HTML