Beyaz Sayfa-Kınama

dostum bu pozisyonların hepsi avrupada normal karşılanıyor,bunların hiç biri penaltı değil ümit karanın penaltı pozisyonu hakem hatası hiç bir art niyet yok size verilen avanta pozisyonlara ne videolar yeter nede zaman

ѕσηυη¢υ

кιℓℓ ƒσя &#
dostum bu pozisyonların hepsi avrupada normal karşılanıyor,bunların hiç biri penaltı değil ümit karanın penaltı pozisyonu hakem hatası hiç bir art niyet yok size verilen avanta pozisyonlara ne videolar yeter nede zaman
ben hakem bilerek vermedi satılık hakem demiyorum zaten..hakemler Fb nin ne kadar penaltısını çalmamış,Gs nin ne kadar haksız penaltısını çalmış,ofsayttan 90. dakikalarda ne kadar gol atmış.sonra adnan bey hakem hata yapmadı diyerek zan altında bırakmaya çalışıyor ya..avrupada normal olan önderin formasını yırtması mı?aurelioyu kucaklayıp güreş yapması mı?kurallar her yerde aynıdır.hakemler için avrupada başka bir kitap yok.bariz şekilde 1 kere olmuş(penaltı pozisyonu) hakem hatasını şampiyonluk elden gidiyor diyen yönetim aciz bir yönetimdir.ya da balık hafızalıdır.kendilerine saglanılan avantajı görmüyordur,unutmuştur bir şekilde

,sarı kart yok burda aurelionun kendini bırakması bile sarıkart hakem hata yapabilir
sen o pozisyona aurelioya sarı kart mı diyorsun?

dostum avrupada senin tuttuğun takımın değerinde oyuncu çimleri yutuyor,sarı kart yok burda aurelionun kendini bırakması bile sarıkart hakem hata yapabilir,ama nedense x takımın maçlarıda hatadan iş komik yönlere dönüşüyor,burda yönetim hakeme sen hata yapmayacaksın demiyor,burdaki amaç fenerasyon pardon federasyonun hakemin kafasını bulandırmaması

HTML