Benden Size 1 Cakallık =)

dikenliyol

New member
sen .......... da onda yapmışın öyle.a......... seni utanmaz pe...........çoluk çocuğun emeğini çalıyosunuz ......................

ThéKr0ckéR

New member
Birgün 10 Gb Almıştım .. Pelerinli Clana Girdim Sevindim .. Birden Teleport Ekranı Geldi Birde Baktım .. Ata Çekmişler .. Tam Kesıolardı Minor yapmaya bastım ama kacarken nasıl sovuom gorsenız son anda kactım :D

bozdemir94

New member
Ben de önceden bronze coin'i gold coin diye millete kakalamaya çalışıyordum. Bir kaç kere keklemiştim. İyi para getiriyor. Ne ezik yerlerde yapacan ne de kurtların arasında. Yerini bulursan iyi ekmek yersin :)

duhan

New member
çalısıyor benim üstümde yaptı birileri ama sanslarına küssünler pazara oturmadan önce sadece 10k bırakmıstımki üstümde kazandıgm parayı biliyim die :)

WastabMan

New member
Bu gerçekten iyi bi fikir.. Zaten genellikle bunu yapan çok.. Ama bide siz onun yerine geçin.. :) Çok kötü bi durum.

maviay2006

New member
valla ayıp la bizim arkadaş yaptı pazar kurmus bi adamın bütüm itemlerini aldı 21 gblik sora çekti pelerin atına 17gb sini geri aldı:D

L

lighter

Guest
:=)

1 yıl önce diesde yapmıştım 30m küsür çarpmıştım 1hafta sol kulağım çınlattı adam :D:D:biggrin
İyi halt etmiş gibi anlatıyor birde .Köpek yavrusu hok yemeyi annesinden babasından öğrenir. Anası, babası hok yemese köpek eniğide hok yemez. Demekki bu yaratığın soyu bozuk.

HTML