ben geldim kanka nerdesiinn_? = Pp

StrikeMan

New member
CaNım aPlaCımm ın KankHaSııı hOjj GeLDin..!! "SeN ßen! €kLe 3'lü kOpaRıs MerMiş f€Lan :D "

0_al2zu_0

New member
0_al2zu_0' Alıntı:
CaNım aPlaCımm ın KankHaSııı hOjj GeLDin..!! "SeN ßen! €kLe 3'lü kOpaRıs MerMiş f€Lan :D "
aehuaeh hojjj bulduqq janemm tabe gelin hep beraber kopalımm :p kopmadan olmass sate dimi aheua..ben gelicem de kopamıycazz ölemii :p ama daha tam çözemedimm burayı falla biras bakınıyorumm ölee :) iice bii öğrenimm öle kopalım aheuah

gamshe_Lee' Alıntı:
lem ayduuuu sendemi geldin çok sefindim ya demek merwe sonunda başardı hade baqem iyi forumlar bu arada ne zaman gelces bis sizee anneni çok özledim ama ama ama :)
lemmm gasmeeee bende geldimmm yaff bu kıss ısrar ede ede bıqtım en sonunda hade gelem dedim..saol yafrumm..istediiğinn saman gell annem de seni öslemi$ aehuaeh :p :p :p

0_al2zu_0

New member
KaranLık' Alıntı:
1 di 2 oldu:D:Dhosgeldin
hehe efet 2 olduqq yandınıs artıq :p :p :p

DayWalkerr' Alıntı:
me|2w!sh!m mii hiç sevmem...Iyyyy....:)

Hoşgeldin arkadaşım...Forumu seviceksin inan bak...Hadii şimdii forumun tadını çıkarmaya bakkk.... ;)
hehe belli hiçç sewmessiz merwi$imi :) tşkr ederimm geldikk ama daha tam tadına waramadıkk aehuaeh baqalımm kopucas ama ne zaman :p

0_al2zu_0

New member
¢єнєηηєм' Alıntı:
ho$ bulduq tşk ederim biraz geç oldu ama idare et :p :goz:

A.k.A_EjAy' Alıntı:
yemin ediyorum başlıktan anlamıştım me|2w!sh!m le bi yakınlığınız olduğunu
h.g ii forumlar
hehe bu qadar benze$iyomuyuss yaff :) o da güsell..eywallahh t$q ederimm hojj bulduq :p

Gєηco' Alıntı:
bi sen eqsiqtin sende geldin tam olduq
hoşgeldin kankası... : )
aehuae ben eqsiqtimm dimee :p geldimm tabeee..bensiz olur mu yaffu :p ben olmadan bi hayat dü$ünemiyorum aheuahuh :p :p hojj bulduqqq eywallahh :)

ifrit' Alıntı:
merwe kizdi, hos geldin dicekmisim

hos geldinn
qanqam kısdı die h.g. dijeksen içinden gelmeyerek hiç deme bence :eek:ut:

alish

вυяαq αℓι&#1
Dakika Bir FLood sayısız :D Kopma Diye Buna Derim :) Hoş GeLdin

HTML