ben de aday oluyum mu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vinsinity

New member
Gerzek herif adamın asabını bozma ister girerim ister girmem sen anlıcak yaşta değilmisin 2006 da uye olmussun hala öğrenemedinmi emek vermeden mod olunamıcağını kabak tadı verdin artık gidiosn git tutan yok :mad:

ceza xx

New member
ağzını bozma lan sensin gerzek herif

sanki babanın sitesinden mi kovuyon adamı sana mı sorcam gidip gitmyeceğimi

beni dinlemek istemiyorsan sen git diyene baq lan.sıkıyosa gelde bi anlat bakalım yaa ben bi seymi dedim mod üzerine konuyu abartıp çoğaltanb sizsiniz ii ki bi modluk istedik etmediğiniz hakaret kalmadı bee...

AMA İYİ OLDU FORUMUN SEVİYESİNİ ANLADIM BENİ GERCEKTEN ANLAYAN ARKADASLARIMA DA TŞK EDYRM...

1sc0rp!tX

Altın Üye
Sewiyeni Foruma YAnsıtma İstersen..

Tragedy

Photo Manipulator
aRkadaşım sende böLüme konu açmadan böLüm kuraLLarını okusaydınya en azından şu qünLer senin qibi talepte buLunanLar çok konuLarı kiLitLi bi baksaydın.. böyLe çirkinLeştirmenin ne qeReqi vaR smod arkadaşLardan biRine pm atıp konunu kapattıRsana haLa neyin kavqasını yapıyoRsunuz...

ceza xx

New member
YA SİZ BENİM SÖYLEDİKLERİMİ ANLAMIYORSUNUZ SİZİN SÖYLEDİKLERİNİZ COKMU GÜZEL KONUNUN BSINDA YAZILANLARI OKUDUNUZ MU YAA RESMEN KÜÇÜK GÖRDÜLER BENİ YAA BEN KENDİ SEVİYEMİN YERİNİ BİLİYORUM HİÇ YOKTAN BU GÜNE KADAR HİÇ BİR İNSANI AŞŞAĞILAMADIM.SİZ BUNU HERKESE YAPIYORSUNUZ BUNLAR KAPALI KONULARDA DA GÖRÜLÜYOR.BENİ İSTEĞİM MASUM Bİ SEY SADECE BİR İSTEK AMA SİZİN SÖYLEDİKLERİNİZ NE BU FORUMA YAKIŞIYO NE DE SİZİN MODLUĞUNUZA
İSTEMİYOM MODLUK FALAN SİZİN OLSUN...

HAAA BU ARADA angel_ina arkadasıma tşk edyrm içinizde tek aşgılayıcı konusmayan oydu...

react

Admin
Süper Moderatör
vinsinity ve konuyu açan arkadaş konuşma tarzları nedeniyle 5 gün ceza almıştır,
Eski bir üye olarak yönetici olabilmek için neler gerektiğini iyi bilmen gerekirdi, neyse umarım anlamışsındır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML