Belgeyi gidip alınlarına yapıştırırım!!!

MG_eVİL

New member
Arkadaslar elinize klavyenize saglik

Arada Bisi Dicem. Türkiye, Eğerki Yine Din arkasina Saklanip Millete caktirmadan hatta çaktira çaktira bile anasini belleyen insanlari secerse, Çok Değil 10-15 belki 20 Sene Sonra Türkiye Yok Olacak Yerine bi kismi Kürdistan diger kismini artik paylasan Paylasana veya Kibris Kadar Bişi Kalacak isminide Türkiyecik Koyariz

İstermisiniz Türkiye 100. yilinda Yok Olup Gitsin ( Olmayacak Sey Deil Bu Gidişle )

hocam analarını alıp gidecek hepsi hiç canını sıkma sen elbet gelecek ve gidecekler istedikleri kadar %47 olsun arkalarında :goz::goz::goz:

gothon

New member
sabırla yazının sonuna kadar okudum..tek farkettiğim şey seninde bahsettiğin gibi yorum.. bir belge ,kanıt yok.. halasının bıyıkları olsa amca derdi niteliğinde hemde..
örneğin şu cümle inanılmaz saçma.. sırf yazayımda ileride bir allengiri çıkarsa "aha işte ben burda yazdıydım" demek için yazılmış;
Volkan N. Kahraman' Alıntı:
" O kesime dokunamayacak Kılıçdaroğlu. dokunduğu an, Türkiye'yi sarsan fotoğraflar ortaya çıkacaktır. Bu yüzden o kesime asla dokunamaz. Hangi kesimden, bahsettiğimi söylemeyeceğim."
sahi, ayrıca Kılıçdaroğlu için pkk lı, dhkpc li,kısacası terörist söylevleri bu ara hızla arttı.. acaba CHP iktidar mı olacak? :saskin biliyorsunuz, mevcut başbakan, bir terörist başının ayaklarının dibindeki pozunun gazete manşetlerinde boy boy çıkmasına rağmen iktidar olmuştu.. :saskin

HTML