belediye damgası

dshe

New member
ortaya karışık fıkralar 2(+18)

bi fransız bi alman bide türk karpuz taşıma yarışması düzenlerler. ilk fransız başlar ben der 3 karpuzu aynı anda taşırım. nasıl der öteki elemanlar fransız cewaplar : 1 sağ koluma 1 sol koluma bitanede kafama koyarım der we ispatını yapar. daha sonra alman kendini gösterir ben der 5 tane taşırım der we 2 sağ koluna 2 sol koluna bitane kafasına koyarak olayı gerçekleştirir. son olarak türkten almanı gecmesi için bi mucize beklenir we türk 11 tane taşıyabileceğini söyler. diğerleri nası olcak deyince gülerek 2 sağ koluma 2 sol koluma 2 tane kafama almanı da s..ime takarım der...:durdurun :durdurun

Genç rahibelerden biri kosarak gelir ve basrahibenin önünde diz çökerek; "Degerli hemsire, sormayin basima neler geldi ..." "Neler geldi kizim ????" "Arka bahçede çiçek topluyordum, nerden geldi bahçivanin oglu ortaya çikti ve maalesef bana,,,,, "Tecavüz mü etti ?" "Evet..." "Himmmm, peki kizim sen simdi git, mutfaktan bir limon al, kes ve suyunu iç.." "Aaa, limon hamileligi önler mi ???" "Hamileligi önlemez de, en azindan siritmani engeller..." :durdurun

Adamın biri yolda araba ile seyahat ederken çok sıkışmış.Yakınlarda bir benzin istasyonu görüp hemen görevliye sormuş"burada erkekler tuvaleti ne tarafta?
Benzinci : Valla abi burda bir tane var oda bayanlar tuvaleti.
Adam düşünmüş en sonunda dayanamamış girmiş.Tam kapıdan içeriye girince içerideki kadın bağırmış"hey burası kadınlar için! Adamda hiç bozmadan:
Eee, bu da kadınlar için...:durdurun

HTML