belediye damgası

dshe

New member
belediye damgası ( dshe - Fıkralar Birleştirildi )

Çok mutaasıp bir aile çocuğu yine kendi gibi mutaasıp eline el değmemiş bir kız bulur ve onunla evlenmeye karar verir, kız da kaşarmı kaşar, yatıp kalkmadığı erkek kalmamış.
Delikanlının ailesi ne hikmettirse tutturmuş kızlık muayenesi yaptıracağız diye, kız kendinden emin değil ama zoraki kabul etmiş ve kara kara düşünmeye başlamış ben ne diyeceğim diye, en samimi arkadaşına durumu anlatmış oda "canım bundan kolay ne var,git kasaba rica et herhangi bir etin üzerindeki zarı soyup sana versin,tanıdık bir doktor var,ona rica ederiz sana bir kızlık zarı yaparız" demiş.
Kızda dediğini aynen yapmış,artık içi rahat muayene olmaya gitmiş.Delikanlı orda, ailesi orda, doktor "uzan kızım demiş "kız uzanmış, doktor birden kafasını kaldırıp ordakilere bakmış "allah allah "demiş.
Ordakiler "ne oldu" demiş, "bir problemmi var doktor "doktor" bir dakika deyip raftan ansiklopedileri indirmiş bakmış bakmış sürekli şaşkın şaşkın kıza bakıp "allah allah" deyip duruyormuş.
Delikanlı dayanamayıp sormuş "doktor bey yoksa kız değilmi? "Doktor" kız olmasına kız ama benim anlayamadığım belediyenin damgasının burda ne işi var?" :saskin

| PoSeiDoN |

gσd σŦ тнє &#1109
eline sağlık

paylaşım için sağol

dshe

New member
ortaya karışık fıkralar (+18)

Adam evlenir, 10 sene
geçer çocuğu olmaz. Yurtdışına göreve gider.
Hanımından gelen mektupta hamile olduğu yazılıdır. Yurda
döndüğünde
ise hanımı doğurmuştur
ama çocuk zencidir. Hanımına sorar:
"Hanım ne sizin sülâlede ne de bizim sülâlede zenci değil, esmer
bile
yok; bu iş nasıl
oldu?"
Hanım:

"Çocuğu doğurduktan
sonra sütüm gelmedi mecburen bir sütannesi
tuttuk,
onun sütünü emdi.
Sütanne zenciydi herhalde bu yüzden böyle oldu"
der.
Adam ikna olmuşa benzer
ama içinde yine de ufak bir kuşku vardır ve
bunu bilse bilse annem bilir" düşüncesiyle annesine
sorar.
Anne:

"Olmaz olur mu oğlum,
tabii ki olur. Seni doğurduğumda benim de
sütüm
gelmemişti ve inek
sütüyle beslemiştim. Bak boynuzların çıkmaya
başlamış bile!":saskin
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarisinin biri denizasiri ulkedeki annesine telefon etmek için postaneye gitmis.

Gisedeki memur görusmenin 30 milyon tutacagini soyleyince sarisin itiraz etmis:
"iyi de benim o kadar param yok, ama annemle gorusmek için her seyi yaparim"

Memur bir kasini kaldirmis (tahmin edebileceginiz gibi).
Her seyi mi?"diye sormus.

"Evet, evet, her seyi" diye cevaplamis sarisin.

Adam yandaki odaya yönelirken "beni takip et" demis.

Sarisin denileni yapmis ve adami takip etmis.

Iceri gel ve kapıyı kapa" demiş memur.

Kadin denileni yapmis.
"Dizlerinin uzerine cök". Kadin cokmus.
"Simdi fermuarimi ac". Kadin yapmis.
"Haydi basla, onu disari cikar".

Kadin uzanmis ve onu iki eliyle tutmus.. sonra durmus.
Adam gözlerini kapamis ve fisildamis:

"Eee, hadi baslasana".
Sarisin yavas yavas agzini yaklastirmis ve dudaklarini aralayarak konusmaya baslamis:
"Anne, beni duyuyor musun?"! :durdurun :durdurun
------------------------------------------------------------------------------------------

Kulağı pek iyi duymayan 80 yaşında oldukça yaşlı adamın biri bir gün prezervatif almak için eczaneye gitmiş. İçeri girmiş bağırarak dayım bana bir kutu prezervatif ver demiş. Eczacı adamı kolundan çekmiş ne yapıyosun dayı içeride bayanlar var böyle şeyler ulu orta söylenmez kulağa söylenir demiş. Yaşlı adam yok dayım kulağa değil *arrağa *arrağa demiş:durdurun
-------------------------------------------------------------------------------------------

Deney yapmak için bütün hayvanları dişisi erkeğiyle bi gemiye toplayan bilim adamı, yolda bütün erkek hayvanların dişilerle çiftleştiğini gemide nüfus çoğalması olduğunu görür.. Bunu engellemek için bütün hayvanları bir araya toplar ve konuşmaya başlar;
- ''Yolda gördüm'ki bütün erkekler dişilerle çiftleşiyor gemide gitgide çoğalıyoruz. Bunu önlemek için bütün erkek hayvanların şeyini kesip karşılığında makbuz vereceğim. Limana geldiğimizde erkek hayvanlar makbuzunu geri verecek şeyini geri alacak''. demiş.
Ve adam aynen dediğini uygular. Ertesi gün erkek kanaryanın kendisine bişi yapamayacağını bilen dişi kanarya erkek kanaryanın karşısına geçim onu tahrik etmeye başlar.
- ''Sen erkek diiilsin senin şeyin bile yok!''.
Diye erkek kanaryayı sinirden deli eder. Erkek kanarya hırsından kahrolarak bir haftayı geçirir. Bir hafta sonra dişi bi bakar ki erkek kanarya kahkahalarla gülüyor sevinçten zıp zıp zıplıyor;
- ''Hayrola şeyini kaybedince aklını'da kaybettin galiba'' der.
Erkek kanarya zıplamaya devam eder;
- ''Liman'a inelim göreceksin''..
dişi kanarya şaşırır;
- ''Limana inince ne olacak'ki''.
Erkek kanarya kahkahayı basar;
- ''Eşşeğin makbuzunu çaldım''.:durdurun :durdurun​

maskott

New member
(Kulağı pek iyi duymayan 80 yaşında oldukça yaşlı adamın biri bir gün prezervatif almak için eczaneye gitmiş. İçeri girmiş bağırarak dayım bana bir kutu prezervatif ver demiş. Eczacı adamı kolundan çekmiş ne yapıyosun dayı içeride bayanlar var böyle şeyler ulu orta söylenmez kulağa söylenir demiş. Yaşlı adam yok dayım kulağa değil *arrağa *arrağa demiş ) .....Baya guldum buna en guzelı bu elıne saglık ...:D:D

dshe

New member
afyonlu terzi sadık +18

AFYONLU TERZİ SADIK
Afyonda terzi sadık isminde meşhur terzi biri varmış. Günün birinde dötünden hastalanmış. Gitmediği doktor hekim hoca kalmamış. En sonunda arkadaşlarından biri demişki '' senin bu sorunun tek çaresi var, anca birine s*ktirsen gecer '' demiş. Terzi sadıkta ulan beni afyonda herkes tanır millete rezil olurum demiş. Tek çare beni bilmeyen tanımayan biri s*ksin demiş, ve düşmüş yola. En sonunda Konyaya gelmiş. Aramış taramış köyün birinde kör bi adam bulmuş. Köre anlatmıs derdini. oda tamam yarın gel demiş bizim sadığa
Ertesi gün gelmiş sadık ve kör bi güzel s*kmiş bizimkini
terzi sadık afyona giderken saol dayı demiş. Körde benim için zevti Afyonlu Terzi Sadık demiş. Sadık ulan bu benim adımı sanımı nerden biliyo demiş
Ve sormuş köre benim adımı sanımı nerden biliyon ben sana sölemedim ki demiş.
körde anlatmaya başlamış;
İlk bana geldiğinde sana inanmadıydım fakat ertesi gün gelince sen senin sözüne SAĞDIK bir insan olabileceğini anladım vede adının sadık olabileceğini düşündüm.
Eeeeeee terzi olduğmu nasıl anladın;
Pantolunu çıkarırken dikişleri yokladım güzel işçilik oldugunu anladım. Bunu ancak işinde Usta bir terzi yapar dedim
Peki Afyonlu olduğumu nerden bildin;
Walla dötünde kaymak gibiymiş. :durdurun

HTML