bebek nsl yapılır bilmiyorsanız öğrenin!!!

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
zolarız şimdi kitleyecek galiba
oda sohbetı ızlıyor:)

piken

New member
puahahha napim huyum kurusun 3 kes verilmesse konu açmıom

qyner

Tatlı Cadı
iSpiYonCu' Alıntı:
ben hıc demedım ama sana weya bı baskasına daha once werıldı bu konu dıye kalbımı kırdın sımdı :( fırK
aglama bea...sımdı soledgn sey ne pekı...neyse yaw baq hala aglıor... :boks:

piken

New member
arıorum işte ama bulamıorum soora bakıomki en az 2 tane link veriolar puahahha

qyner

Tatlı Cadı
piken' Alıntı:
aaaaaaaa inanmıomusun jujumm:( gidiorum ben yrn grsz:(küstüm
saka yaptm be jujm bnde arıorm cogunu buluorm bulamadklarımı koyuyorm basıları cıkıor buda war dıor bnde anlamıorm...bnde gıdıorm...

piken

New member
qyner' Alıntı:
saka yaptm be jujm bnde arıorm cogunu buluorm bulamadklarımı koyuyorm basıları cıkıor buda war dıor bnde anlamıorm...bnde gıdıorm...
taam gidelim hade:D

sherlock_holmes

New member
BeBek nasıl yapılır????(nerden çıktı bu:))

Bebek Nasıl Yapılır?" diye miniklere sormuşlar, onlar da bakın ne cevaplar vermiş:

"Bebek yapmak için anne bir yumurtanın üzerine yatar sonra baba gelip yumurtayı kırar"
(Abby, 6 yaşında)

"Ben asla bebek yapmıcam.. Babam dedi ki bebek beklerken kadınlar her gün biraz daha hasta ve manyak oluyomuş"
(Marie-Ann, 9 yaşında)

"Bir kadınla bir erkek yatağa girdikleri zaman, ikisinden birinin bebeği olacak demektir"
(Paul, 6 yaşında)

"Bebek annemizin içinden çıkar, doktor da onun poposuna vurur çünkü bebek doktoru ısırmıştır"
(Edward, 6 yaşında)

"Bebek yapmak için, bunu önemsemeyen biriyle olmak gerekir"
(Shelley, 7 yaşında)

"Karşımızdakı evdeki adamın karnında bebek var ama bi türlü dışarı çıkamıyor"
(Alistair, 9 yaşında)

"Bebek yapmak için önce aşık olursun, evlenirsin.. veya bunlara gerek de yok aslında.."
(Peter, 9 yaşında)

"Bebek yapmak için uygun zamanı kollamak lazım, evde misafir olmaması lazım"
(Lyn, 9 yaşında)

"Ben nasıl yapıldığını biliyorum ama hiç yapmadım"
(Francis, 7 yaşında)

"Kediyseniz bebek yapmanız daha kolaydır"
(Paulette, 6 yaşında)

eyakamoz

New member
Bebek Nasıl Yapılır? Bilmiyorsanız Öğrenin!

Bebek Nasıl Yapılır? .. diye miniklere sormuşlar, onlar da bakın ne cevaplar vermiş: (bazıları bayağı iyi)

"Bebek yapmak için anne bir yumurtanın üzerine yatar sonra baba gelip yumurtayı kırar"
(Abby, 6 yaşında)

"Ben asla bebek yapmıcam.. Babam dedi ki bebek beklerken kadınlar her gün biraz daha hasta ve manyak oluyomuş"
(Marie-Ann, 9 yaşında)

"Bir kadınla bir erkek yatağa girdikleri zaman, ikisinden birinin bebeği olacak demektir"
(Paul, 6 yaşında)

"Bebek annemizin içinden çıkar, doktor da onun poposuna vurur çünkü bebek doktoru ısırmıştır"
(Edward, 6 yaşında)

"Bebek yapmak için, bunu önemsemeyen biriyle olmak gerekir"
(Shelley, 7 yaşında)

"Karşımızdakı evdeki adamın karnında bebek var ama bi türlü dışarı çıkamıyor"
(Alistair, 9 yaşında)

"Bebek yapmak için önce aşık olursun, evlenirsin.. veya bunlara gerek de yok aslında.."
(Peter, 9 yaşında)

"Bebek yapmak için uygun zamanı kollamak lazım, evde misafir olmaması lazım"
(Lyn, 9 yaşında)

"Ben nasıl yapıldığını biliyorum ama hiç yapmadım"
(Francis, 7 yaşında)

"Kediyseniz bebek yapmanız daha kolaydır"
(Paulette, 6 yaşında)

The Squealer

Special Effects expert
güzelmiş sağol :)

ulasyasar

New member
BEBEK NASIL YAPILIR?DİYE SORMUŞLAR MİNİKLERE yabancı bır ulkede :))

BEBEK NASIL YAPILIR?DİYE SORMUŞLAR MİNİKLERE

BEBEK NASIL YAPILIR?

diye miniklere sormuşlar, onlar da bakın ne cevaplar vermiş:
"Bebek yapmak icin anne bir yumurtanın üzerine yatar sonra baba gelip yumurtayı kırar" Abby, 6 yaşında.
"Ben asla bebek yapmiycam.. babam dedi ki bebek beklerken kadınlar her gün biraz daha hasta ve manyak oluyomuş" Marie-Ann, 9 yaşında
"Bir kadınla bir erkek yatağa girdikleri zaman, ikisinden birinin bebeği olacak demektir" Paul, 6 yaşında
"Bebek annemizin içinden çıkar, doktor da onun poposuna vurur çünkü bebek doktoru ısırmıştır" Edward, 6 yaşında
"Bebek yapmak için, bunu önemsemeyen biriyle olmak gerekir" Shelley, 7 yaşında
"Karşımızdaki evdeki adamın karnında bebek var ama bi türlı dışarı çıkamıyor" Alistair, 9 yaşında
"Bebek yapmak için önce aşık olursun, evlenirsin.. veya bunlara gerek de yok aslında.." Peter, 9 yaşında
"Bebek yapmak için uygun zamanı kollamak lazım, evde misafir olmaması lazım" Lyn, 9 yaşında
"Ben nasıl yapıldığını biliyorum ama hiç yapmadım" Francis, 7 yaşında
"Kediyseniz bebek yapmanız daha kolaydır" Paulette, 6 yaşında

chuckies

_-€X-_
Bebek Nasil Yapilir?

BEBEK NASIL YAPILIR?DİYE SORMUŞLAR MİNİKLERE

BEBEK NASIL YAPILIR?

diye miniklere sormuşlar, onlar da bakın ne cevaplar vermiş:
"Bebek yapmak icin anne bir yumurtanın üzerine yatar sonra baba gelip yumurtayı kırar" Abby, 6 yaşında.
"Ben asla bebek yapmiycam.. babam dedi ki bebek beklerken kadınlar her gün biraz daha hasta ve manyak oluyomuş" Marie-Ann, 9 yaşında
"Bir kadınla bir erkek yatağa girdikleri zaman, ikisinden birinin bebeği olacak demektir" Paul, 6 yaşında
"Bebek annemizin içinden çıkar, doktor da onun poposuna vurur çünkü bebek doktoru ısırmıştır" Edward, 6 yaşında
"Bebek yapmak için, bunu önemsemeyen biriyle olmak gerekir" Shelley, 7 yaşında
"Karşımızdaki evdeki adamın karnında bebek var ama bi türlı dışarı çıkamıyor" Alistair, 9 yaşında
"Bebek yapmak için önce aşık olursun, evlenirsin.. veya bunlara gerek de yok aslında.." Peter, 9 yaşında
"Bebek yapmak için uygun zamanı kollamak lazım, evde misafir olmaması lazım" Lyn, 9 yaşında
"Ben nasıl yapıldığını biliyorum ama hiç yapmadım" Francis, 7 yaşında
"Kediyseniz bebek yapmanız daha kolaydır" Paulette, 6 yaşında
________

:mad: :mad:

HTML