Bebek Günlügü

yassi

เll๔є שคtค&#36
günaydin oglusum,

baban ise giderken uyandim sonrada uyuyamadim ama yorgunum ben ya
dün beni cok korkuttun sancim var sandim :huh: ama degildi galiba biraz uyurken zorlandim ama sonucta uyudum :melek
bide rüya gördüm cok ilgincti kendime gelinlik begeniyordum, halbuki ben babanla evlenirken tam istedigim gibi bir gelinlik giymistim rüyada denedigim gelinlikte güzeldi ama :blushing:
sabah babanada anlattim dügün tazeliyelim istiyorsan diyor, seninle birlikte hangi gelinlige sigacaksak artik :durdurun
belki bugün yigenim gelecek cok özledim o cadiyi kac haftadir türkiyedeydi dün telefonla konustum bugün kahvaltiya gelecek insallah evleri toplayim demi onlar gelmeden :durdurun

seni cok seviyorum minik yavrucugum

yassi

เll๔є שคtค&#36
günaydin bebisim,

yatagin hazir artik, bugünde dün yikadigim kiyafetlerini ütüleyecegim onlarida cekmecene koyarim

eee tek eksik artik sensin :)

yassi

เll๔є שคtค&#36
günaydin bebisim,

bugün birlikte yaslandik bak :durdurun

baban sinavi kaybetti kac haftadir ders calisiyor aramizda kalsin ama söyleme ona pisst

ocakta melemen var cay demlendi ben kactim

öptüm yafrucugum

yassi

เll๔є שคtค&#36
merhaba bebisim

pazartesi seninle hastaneye gidecegiz dogum haneye bakacagiz ebelerle tanisacagiz gitmisken belki sende gelirsin ne dersin ha :durdurun

yassi

เll๔є שคtค&#36
merhaba minik yafrucum,

dogmadin gitti ne var surda 12 gün önce dogsan ne olur sanki

annem bana niye yazmiyor deme

annen depresyona girdi herseye ziril ziril agliyor

öncede vardi bu durum biliyorum ama artik zivanadan ciktim ben iflah olmam

allah babana sabir versin yafrucum

öptüm oglum

yassi

เll๔є שคtค&#36
:)
artik yazmiyorum sanma
senin icin bebek günlügü aldim sanal degil kagittan kapli güzel bir kitap icine resimlerinide koyuyorum
insallah birgün sen baba oldugunda anca o zaman anlarsin beni iste bende sana o zaman onu veririm

eee bende dogumda anca anladim ya annemin kiymetini

kuzum benim süt kuzum