Beşiktaş Bölümü İle İlgili Tüm Şikayet Ve Öneri Başlığınız !!!!

Ata Kızı

Angel Of Revenge
Teşekkür ederim bilgilendırmenız için ama sonuçta ben bunu bilmiyordum ve konu oraya taşınabilirdi değil mi? Çöpe atılması ne kadar doğru olabilir ki..? ...

..єЯDєM..

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Merhaba ;

Dün Beşiktaş Bölümüne açtığım bir konunun bugün kapatıldığını farkettim. Bölüm Modu Konu altına Transfer Başlığı? diye yazıp konuyu çöpe atmış. Bölüm Kurallarını okudum ve ben bir yanlışlık göremedım. Eğer başlık yanlışsa onu düzeltmek bir saniye bile sürmez yada taşınacaksa bır yere taşınır..Konunun aynısından daha önce açılmadıysa ve kaynakta belırtılmısse çöpe atmak niye? Emeğe saygısızlık değilmidir bu?
Neden konumun çöpe gittiğini bilmek istiyorum.

http://www.hackhell.com/geri-donusum-kutusu/686067-podolski-sesleri.html

Saygılar
~SiLenT ScЯeaM~;5129128' Alıntı:
Resmi Site Dışında ÇeşitLi Basın OrganLarında YayınLanan Transfer HaberLeri Forum KirLiLiğini ÖnLemek İçin Tek BaşLık ALtında TopLanıyor.
Teşekkür ederim bilgilendırmenız için ama sonuçta ben bunu bilmiyordum ve konu oraya taşınabilirdi değil mi? Çöpe atılması ne kadar doğru olabilir ki..? ...
Her transfer donemınde 3 Büyüklerın bolumune Transfer baslıgı acılır bolumde karmaşa olmasın dıye dönem basından berı uyarılara ragmen konu acılmaya devam ettıgı ıcın konular kapatılıyor uyarılar dıkkate alınmadıgından dolayı...

Resmı sıtede yayınlanmadıgı surece konu acılmıyor
Transfer dedıkoduları ıcın;
http://www.hackhell.com/besiktas/671744-besiktas-2010-2011-sezonu-transfer-haberleri.html

Hyperion

Rally Art
Bizim Bölümümüze Gelip Arıza Çıkarmasınlar O Zaman En Azından Uyarılsalar

MozoLe Miяach

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Erdem postLarımı siLip ne eLde etmeyi amaçLıyorsun ?? Sana soruLan soruLarı bu şekıLdemı cevapLarsın sen ??

..єЯDєM..

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí

MozoLe Miяach

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí

MozoLe Miяach

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
İLgiLeniLdi..

otlupeynir

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
yıldıray arkadaşımız bugün için günlük konu limitini aşmıştır..konularını birleştirebilir miyiz acaba..;)

ayrıca kendisini de şiddetle kınıyorum..siz de kınayabilirsiniz:p

MozoLe Miяach

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
GerekLi kontroLLeri yaptım gün içinde ''3'' tane açmış yani sınır aşımı gözükmüyor..

Bu sırada bıLmeyen arkadaşLarımızda konu sınırLamasının Günde ''3'' tane oLduğunu öğrenmiştir heraLde..