Beşiktaş 1-3 Ankaraspor [Tek Başlık]

neokurt

New member
Sivok rakibinin ayağına bastığı için direk kırmızı kart gördü.
Bu maçı 3-1 yada 3-2 Ankara alır

Vee maçı tahmin ettiğim gibi 3-1 ankara kazanıyor

S

SiR ReaLiST

Guest

Sivok Önce Kendi KaLesine Attı Sonra Da Kırmızıyı Yedi Maç O Anda Koptu Zaten Geçmiş Olsun...

oLdness_07

The Darkness
Beşiktaşa geçmiş oLsun AnadoLu TakımLarı artık eskisi gibi koLay Lokma değiL..

RFurkan

New member
Ankara'ya Helal Olsun..taraftarın Yaptığı Çirkeflikler Umarım Federasyon Tarafından Değerlendirilir..

RomeoMAD

JusT B€
Allah belanızı versın bosuna 70mılyon verdım
Lanet olsun sızın gıbı takıma,sızın gıbı teknık kadroya

HeLLFire!

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Bu takım bir daha adam akıllı oynamadığı sürece maçlarına falan gitmeyeceğim

RomeoMAD

JusT B€
Ulan sızı sevdıgım kadar,kız arkadaslarımı sevseydım
1982389128912 tane hatunla beraber olurdum,suraya bak sınırım cıkmıyo

snrylmz03

New member
komedi ya adamlar pusuya yatmış Beşiktaş bölümüne konu açılsada ilkokul çocuğu denyoluğuyla cevap yazsak diye bekliyorlar...
kendi takımınızın bölümü yok mu sizin gidin kendi bahçenizde oynayın...
yenildik üzüldük 3-5 satır bi şey yazalım dedik ama nasıl olsa Beşiktaşlılar bu tipler yüzünden fazla takılmıyor buraya o yüzden gerek yok

by.erce

New member
komedi ya adamlar pusuya yatmış Beşiktaş bölümüne konu açılsada ilkokul çocuğu denyoluğuyla cevap yazsak diye bekliyorlar...
kendi takımınızın bölümü yok mu sizin gidin kendi bahçenizde oynayın...
yenildik üzüldük 3-5 satır bi şey yazalım dedik ama nasıl olsa Beşiktaşlılar bu tipler yüzünden fazla takılmıyor buraya o yüzden gerek yok
ALay edici,daLga geçercesine yazıLan geçmiş oLsun gibi postLarın hepsini siLdim :goz:

bjkemal

''ѕσ¢¢єя ѕüρєяѕтαя''
ulan böyle bi takım olamaz ya nası bi ruhu var bu futbolcuların o kadar isteksiz oynadılar ki sanki mağlubiyet için çıkıyorlar sahaya.
Ne zaman şampiyonluk diye bağırsaaak
Kursağımızda kalıyooor
söylesene bizeeee hocaaaa
takım niye oynamıyooorrrr
Yıldırım demirören harbiden yeter artık yaa

oqün

New member
demirören hakketen yeter ya uLan suratına tükürsek yaqmur yaqdı deyıp qeccek bu kadarmı rezil olunur ya insanda azcık şeref olur denizliye qelince hocamızdır tamam da bu kadar mı olur bu takımda bobo yu oynamakta ve Holoskoyu dakka 70-75 lerde almaya devam ederse ne Holosko kalır bu takımda nede şampiyon oluruz Delqadoya qelince aqlamakla olmaz kocum bu işler azcık oyna parayı alırken alıyosun hanı tamam futbolcu hermac qüsel oynayamaz derler de sen hiç bi maç qüsel oynamıyosun ! Yönetim arTık İstifa !!!

Iced Earth

New member
ankaraspor u öncleikle tebrik etmek lazım çok güzel oynadılar yaptıkları paslaşmalar ve akılcı oyunu beğendim.. ama nedense aykut efendi. bütün fener maçlarında yatıyor fenere o da ayrı bi konu zaten. gelelim mustafa'ya.. ertuğrul için çiğ diyenler beşiktaşı şimdilik kaldıramaz diyenler mustafa denizli için ne diycekler acaba? holosko gibi bi adam var takımın en pahalısı kenarda oturtuyo ve illa 75. dakikayı neden beklersin be adam al işte madem ikinci yarıda.. ayrıca delgado efendi tepkileri sonuna kadar haketti. bi topçu her hafta da kötü oynamaz ki ? hadi bi maç iki maç anlarız ama hem o kadar ücret alıcaksın hem sorumluluğunu yerine getiremeyeceksin üstüne üstlük lakait harekeler yapacaksın.. adam sanki halı saha ciddiyetsizliğindeydi son maçlarda. tribünlerin tepki vermesi çok haklı bi olay.. köstek değil destek vermeli diyorlar ama bunlara desteğin kralı veriliyo yine olmuyo..demirören baykuş gibi tünedi,kulübe uğursuz insan.. o gitmedikçe düzelmeyecek takım öyle gözüküyor. ayrıca artık ben de beşiktaş bölümünü takip etmeyeceğim sanırım.. burası dalga için bire bir aranılan yer olmuş..adma geliyor diyeceğini diyor ama sonuç olarak konu kapanıyor. bizim normal dozajda postlarımız silinirken burda pek bulunmaması gereken fener,bursa ve eskişehir gibi gibi insanlar atıp tutuyor ve buna da seyirci kalınıyor.

HTML