bazı moderatörler hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ofoking

New member
harbi hemen sinirlenmeyelim omut bir ornek gosterilirse bakariz bir hal caresine

S

SiR ReaLiST

Guest
Burdan Bölüm Kurallarına Eklenicek Bir Kural Önerisinde Bulunmak İstiyorum...

KuraL Şu >>>> Şikayette Bulunan Üye, Mod İsmi Ve Şikayette Bulunduğu Konuyu Mesajı Belirtmekdikçe Şikayet Konusu Direk Kapatılıcak...

Burası Çocuk Parkı Değil Bir Şikayet Yapılıyorsa Tam Anlamıyla Yapılmalı Bu Nedir Yeter Bitsin Bu Son Günlerdeki Komedi...

1sc0rp!tX

Altın Üye
Somut Biseyler bekliyoruz pls !

fare_07

**forum haşeresi**
hadiii bi tane daha

bulkarayı al parayı hangi mod :D

şaka maka bazıları öneriler şikayetlerden hiç almadıgı teşekkürü alıyo:durdurun ...yanına 2 yandaş toplayan konu açmaya basladı...

Gєηco

Altın Üye
HoCuSPoCuS' Alıntı:
Hemen sinirlenmein yahu =P
Şikayet hakkı var ama tabi herkesin söylediği gibi somut örnekler göstermesi lazım arkadaşımızın
Bekleriz örnek göstermezse kapatırız

Lam askerLik sana yaramamış iyiliK meleği kimisin maşallah... :D :D D

bende şikayetçiyim abi bütün modlar smodlar adminLer hepsini ataLım bu siteden..zaten hepsi fuzuli.. Allah bizi onLarı şerinden adam kayırmasından korusun...

DeRSaaDeT

Islambol
FoFeR' Alıntı:

İnsanLar hata yapabiLir tabi ki ama bir konuda şikayette buLunmadan ince eLeyip sık dokumaLıLar. bu şekiLde mesnetsiz, saçma sapan şikayetLerde buLunan üyeLeri kimse kaaLe aLmayacaktır. crazy sende zamanında yöneticiydin dostum sen oLsan nasıL davranırdın?
üyeLer şikayette buLunacaksa, rahatsız oLduğu konunun Linki ve moderatörün adını vererek konu açacaksın böyLe bodosLama konu açıLmaz. açarsanda miLLetin ağzına sakız oLup madara oLursun.
bu sitede dikkate aLınmak için yıLdızLara gerek yok. ki bunu sende çok iyi biLiyorsun ama neden bu şekiLde davrandığını anLayamıyorum. yönetimdeki arkadaşLarı şikayet eden bütün konuLarda sende varsın !!!
bir sıkıntın varsa smodLara yada adminLere pm atarsın oLur biter, bu şekiLde iğneLeyici sözLer insanLarı kırar, heLe bunLarı yazan eski bir yöneticiyse ben daha da üzüLürüm...
Benimde hatalarım oldu istenmeyecek şeyler yaptım ama her hatamdan mümkün olduğunca kendime pay şıkardığımı ve daha dikkatli davrandığımı düşünüyorum...
bölümde yeri geldiğinde sert tavır gösterdikten sonra siteden çıktığımda acaba çok mu sert davrandım diye düşündüğümü hatta özür mesajı bile çektiğimi biliyorum mümkün olduğunca tüm sorunları dinlemeye çalıştım benim isteğim 1 milyar tane bu tarz konu açılsada 1 milyar tane siteye hemen üye olupta modluk için başvuranlar olsada sert uslup olmadan yumuşak şekilde davranılmasıdır.Çünkü bi insanı ikna etmenin yolu yumuşak sözlü olmaktan geçer.Eğer açılan şikayet konularına bıkkınlık gösterirseniz konuyla alay ederseniz yöneticiyle insanlar arasında doğal olarak bir düşmanlığın tohumları daha siteye ilk girdiği anda ekilmiş oluyor ve bu çatışma ilerleyen günlerde daha da artıyor ve bu tarz konuların sayısı siz onlara ters tepki gösterdiğiniz ölçüde katlanarak artıyor sonuç olarak yapıcı değil yıkıcı olunuyor.Tamam şu saatten sonra hackhell her şekilde üye sayısını artıracaktır çünkü ünlü bi forum sitesidir aranan birçok konuyu içinde barındırabilmektedir ama yöneticilerimiz yumuşak başlı olurlarsa bir günde misal olarak 200 yeni üye geliyorsa bu 900 olacaktır ve yöneticilerlede userlar arasındaki soğuk savaşlarda ortadan kalkacaktır herkes birbirine eşit olarak bakarsa insanlar sırf yönetici olduğu için öbürünü savunmazlarsa yeri geldiğinde haksızsın arkadaş diyebilirlerse userlardan bu sorunlarla ilgili helallik alınabilirse o zaman muhteşem bi olay olur inşallah okunmaya değer bulursunuz ve birazcıkta olsa bana hak verirsiniz.
bütün yöneticilerimize başarılar diliyorum ve herkese iyi forumlar diliyorum
hoşçakalın .........
=)

bu genel bi yazı fofer kimseye karşı söylenmiş sözler değildir sadece daha iyi bi hackhell için her yöneticinin dikkat etmesi gereken noktalardır kimse tamamen haklı değildir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML