bazı moderatörler hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xciress

New member
bazı moderatörler istediği konuyu silip istediği konuyu silmiyorlar örneğin siyasi partiler bölümde kendi hangi partidense o partinin alehine konuşulunca siliolar yani gerçekten böle olmuyo bi sohbet edicez içine ediolar lütfen uyarın

ChaMuR

Altın Üye
yok gına geldi artık yaa.!!

bazı modlar şunu yapıyo,yok bu mod böyle yapmış..ne bu ya..
5 yaşındaki çocuğun şikayetleri gibi..

söyleyin moderatörün adını,gösterin nerde yanlış yaptığını..

buramıza geldi artık..!

daredevil_off

PiS YoLuK
ben de öneri konusu açcam herhangi bi konu veya isim vermeden mod eleştirisi yapan kişiler uyarılmaksızın 3 gün banlansın die!!!

Mephisto

R€B€L
Benım artık soylemekten dılımde tuy bıttı.

Artık hergun hergun ınsanın sabrı tasıyo.

Ulan zaten konu ne olursa olsun sılme dıye bısey olmuyo bolumde, kıtlenır!

Hıc kımsenın mesajıda durduk yere sılınmez, sılınırse ya konu ıcınde sılındıgı belırtılıp nedenı acıklanır yada kısıye su nedenden dolayı mesajın sılınmıstır dıye ozel mesaj atılır!

Gosteremez dıye burda bas bas bagırıyom kac gunden berı ama yok anlayan benı!

Kımse gelıpte surda mesajım dogru duzgun yazmama ragmen sılındı dıyemez bu kadar acık konusuyorum.
Gerekırse konu adı verılsın sılınen mesajları smodlarda bakar veya ben caps koyarım sadece ıstedıgım konu adını verın su konuya mesaj atmıstım ama mesajım sılındı dıye!

Thorpedo' Alıntı:
adam gibi yazmasını bilceksin o kadar!!!

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
Hemen sinirlenmein yahu =P
Şikayet hakkı var ama tabi herkesin söylediği gibi somut örnekler göstermesi lazım arkadaşımızın
Bekleriz örnek göstermezse kapatırız

sky

New member
bide bu moda oldu çocuk gıbı canı sıkılan konu açıyor
derdiniz varsa önce o arkadasa bıldırın kı halledecerktır mutlaka

RuTH

Altın Üye
HackHeLL'den 2-3 modu ibreti aLem için saLLandıracaksın Taksim'de bak bir daha konu siLebiLiyorLar mı :hhmanD
La HavLe..........
Bu arada Hocusum hoşgeLdin :D

Leke

Altın Üye
uhauhauhauha . Aslında Serbest Kürsü Bölümünede +18 yazılması lazım .
Çoluk çocuk geliyor yazı yazıyor . ( kanıt verin biraz suçlama yapmadan önce )
:D
Aslı astarı olmayan bir ton başlık veriyor . Aslında bu bölüme bir başlık açalım . Konuda Saçmalayanlar diye . Bizde teşir edelim bak nasıl o zaman herkes bilinçli yazı yazmayı biliyor . Daha konuyu okumadan yazı yazanlar var Konuyla Alakasız .
Bu bölüme sabit başlıkta açılsın . Serbest Kürsü'de saçmalayanlar diye .

:D

jangofet

Downloader Team Leader
ya çoğu zaman adam buraya şikayet yazıyo sonra belki de bi daha foruma girmiyo.maksat yeşillik olsun diye yazıyo çoğu...

DeRSaaDeT

Islambol
|ChaMuR|' Alıntı:
yok gına geldi artık yaa.!!

bazı modlar şunu yapıyo,yok bu mod böyle yapmış..ne bu ya..
5 yaşındaki çocuğun şikayetleri gibi..

söyleyin moderatörün adını,gösterin nerde yanlış yaptığını..

buramıza geldi artık..!

insanlar hata yapamazlarmı?
ayrıca kusursuz bi insan olduğumuzu düşünsek bie eğer bir konu hakkında 1 milyon tane şikayet geliyorsa incelenmeye değer diye düşünürdüm ama doğru bu sitede dikkate alınmak için itibara ihtiyaç vardı değilmi ve bu sitede itibar da avatar üstündeki yıldızlara göre oluyordu değilmi özür dilerim =)

free!

artık yok...
aramısda casus olabilir gibi olur...
"bazı mod lar ..." diye girmiş konuya :p

evet deiştiriom kuralları, oyun bölümünde konu açıp benim karismatik fotomu ve altına "canım sana feda free!" yazmayanı 3 gün banlıyorum..

banane banane...

RuTH

Altın Üye
crazyboy_9999' Alıntı:
insanlar hata yapamazlarmı?
ayrıca kusursuz bi insan olduğumuzu düşünsek bie eğer bir konu hakkında 1 milyon tane şikayet geliyorsa incelenmeye değer diye düşünürdüm ama doğru bu sitede dikkate alınmak için itibara ihtiyaç vardı değilmi ve bu sitede itibar da avatar üstündeki yıldızlara göre oluyordu değilmi özür dilerim =)

İnsanLar hata yapabiLir tabi ki ama bir konuda şikayette buLunmadan ince eLeyip sık dokumaLıLar. bu şekiLde mesnetsiz, saçma sapan şikayetLerde buLunan üyeLeri kimse kaaLe aLmayacaktır. crazy sende zamanında yöneticiydin dostum sen oLsan nasıL davranırdın?
üyeLer şikayette buLunacaksa, rahatsız oLduğu konunun Linki ve moderatörün adını vererek konu açacaksın böyLe bodosLama konu açıLmaz. açarsanda miLLetin ağzına sakız oLup madara oLursun.
bu sitede dikkate aLınmak için yıLdızLara gerek yok. ki bunu sende çok iyi biLiyorsun ama neden bu şekiLde davrandığını anLayamıyorum. yönetimdeki arkadaşLarı şikayet eden bütün konuLarda sende varsın !!!
bir sıkıntın varsa smodLara yada adminLere pm atarsın oLur biter, bu şekiLde iğneLeyici sözLer insanLarı kırar, heLe bunLarı yazan eski bir yöneticiyse ben daha da üzüLürüm...

Fatih Hoca

Banned
kaynak gösterin diyen arkadaşlar, ve itham edilen moderatörler, hepiniz biliyorsunuz kimin, kaynağın ve suçlamaların kaynağının ve ayrıca kendinizin ne olduğunu. şu ana kadar kaç şikayet geldi. çok değil mi. sizce bu kadar şikayetin gelmesi, nedense hepsinin de moderatörler üzerine olması, ayrıca aynı bölüm üstüne olması tesadüf mü ? ya da şöyle sorayım, siz hep haklı mı olacaksınız ?

Aktuğ

Altın Üye
SkуAηGєL' Alıntı:
bide bu moda oldu çocuk gıbı canı sıkılan konu açıyor
derdiniz varsa önce o arkadasa bıldırın kı halledecerktır mutlaka
bende şikayetçiyim modlardan kardesim
konularımı siliyolar.:clap

Swat_TR

Altın Üye
Bir mod dan şikayetin olabilir bu gayet normal. Fakat isim vermeden böyle bi konu açtığın zaman haklı iken haksız duruma düşersin. Bi moddan şikayetin mi var. Nick yazarsın ve şikayet sebebini ıspatıyla beraber o zaman yapılması gereken yapılır. Ama şuan yapılacak tek şey konunun kitlenmesi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML