Baykal başbakan olsa sizce ülkemizde ne gibi değişiklikler olur?

Elendil.

New member
chp hiç bir zaman türkiyenin basına gelmek istemez suanda son 10 yıl içinde kimse gelmek istemez bataktaki türkiye en iyisi eleştirmek leştirecek okadar cok sey bulursun ki muhalefetlik cok güzel olur deselerki basbakan sensin baykal kabul etmez biliyorki bugün hüümete yönelttiği bütün eleşirileri kendiside yapmak zorunda kalacak
Katılıyorum.Ayrıca Şu Duruma BAkarak Chp nin İktidara Gelme Gibi Bir Şansı Olamaz.Chp li Adam Bile Baykal Yüzünden Akp ye Oy Atıyor.Daha Ne Diyim.

rid-one

New member
Aydın Doğan’ın Baykal Kehaneti

postmedya, Aydın Doğan ile Deniz Baykal arasında geçen çok özel diyalogu aktarıyor. İşte Aydın Doğan'ın ilginç kehaneti...
Aydın Doğan, Baykal'la yediği yemekte öyle bir kehanette bulundu ki….

Uğur Dündar'ın adeta gövde gösterisi yaptığı Star TV'deki ilk ana haber bülteninde stüdyo konuğu CHP Lideri Deniz Baykal'dı.

Ama ilginç olanı yayın öncesinde yaşananlardı.

Baykal, yayın için Bağcılar'daki Doğan Center'a oldukça erken saatte geldi. Tabi Aydın Doğan da orada hazır bulunuyordu.

Yayın öncesi Deniz Baykal, Aydın Doğan, Uğur Dündar ve Yılmaz Özdil baş başa Alakart'ta yemek yediler.

Kahkaha seslerinin koridora yayıldığı keyifli yemekte, Aydın Doğan'ın söylediği bir cümle var ki, son dönemdeki Doğan Grubu yayınlarını açıklayacak cinsten.

postmedya'nın edindiği bilgilere göre; sohbet kısmından yemeğe geçildiğinde Aydın Doğan, kurumun idare müdürü Suat Yatmaz'ı yanına çağırdı.

Ve Aydın Doğan'ın Kehaneti

Doğan İdari Müdür Yatmaz'a, Deniz Baykal'ı işaret ederek 'bu zat-ı muhterem en fazla bir yıl içinde Türkiye Cumhuriyeti'nin Başbakan'ı olacak. İzzet-i ikramı ona göre yapın. Beni mahçup etmeyin” dedi.

Bu sözden sonra muhabbetin iyice keyiflendiği ve ikramların ardının arkasının kesilmediği öğrenildi.

Uzun süren sohbet ve yemek faslından sonra yayına geçildi..

MAJESTE

Kadim Dost
bu günlerimizi mumla ararız baykal ın muhalefet görevini icra edemediği ortada bu ülkeyi nasıl yönetecek koyun versen onu yönetemez kaldıkı ülke sorunlarını çözsün bu ülkeyi bu hale getiren kim unuttunuz mu baykal Sarıgül ün önünü açsaydı acaba Akp başta olurmuydu sizce baykal ve kurmayları yüz olsa bu insanlarda Bugün chp bu halde olurmuydu Akp resmen Sandığa gömdü Baykal ı adamda yüz yok ben çekileyim gençlerin yenilerin önünü açayım dedimi ? Anca Atatürk le ilgili siyaset yaptı başka ne yaptı allah aşkına bu ülke için ....... Sonuç Baykal dan adam olmadı ki Başbakan olsun

RTE

Banned
Zaten içinde çetelerinde olduğu belli kesimler Baykalın başbakan olamayacağını anlayınca devreye yargıyı sokmaya başladılar.

Ama yinede baykal bu ülkede başbakan olamayacak.

Nathanael

New member
akp nin bu kadar fazla oy almasının belki de ana sebebi baykaldır. başbakan olması imkansız, zaten olmakta istemez herhalde.

Kâhinler 3 sorunun cevabında anlaşamayınca Şeytana sorarlar. Türkiye ne zaman AB ye girer. Şeytan 2030 da der, Peki Türkiye ne zaman Uzaya çıkar. Şeytan 2055 de der, Sıra en zor soruya gelir. Peki, Türkiye de CHP ne zaman iktidar olur diye sorarlar şeytana. Başta Baykal olmak tüm CHP liler heyecanla cevabı beklemektedir. Bu soruyu duyan şeytan önce neye uğradığını şaşırır ve sonrada Baykal ‘a dönerek "ben de göremem ben de göremem "diye başlar feryat figan ağlamaya

Fatih Hoca

Banned
Cem Uzan'la koalisyon yapıp ülkeyi satardı dicem ama Cem Uzan çoktan satmış olurdu:durdurun

NeCcko

Altın Üye
Bu aralar olmasında şöle ben bi iş hayatına atılayım bişeler yapmaya başlayım sonra gelsin :D

sonufkum

New member
Aleviler önemli mevkilere gelir.
Ülkede demokresi diye birşey kalmaz (şuanda bile bitirmek için elinden geleni yapıyorlar).
Daha öncede olduğu gibi iski skandalları gibi çok büyük yolsuzluklar oluşur.
Ekonomi durur büyüme tamamen yavaşlar. (Bugün itibariyle %22 açıklanan ihracat büyümesi)
Tekrar yağ, benzin kuyrukları oluşur.

seni kıbleye çevirip rabbine kavuşturana kadar bağırmak büyük sevaptır

aleviler demokrasi düşmanımı ki önemli mevkilere gelince demokrasi kalmasın

şu an akp de aleviler yokmu akp li vekiller yokmu mhp de alevi vekiller yokmu

cemparator

New member
Olamaz da hadi olsa. Diğer bütün partileri kapatır. Tek parti olur. Partisinde fazla genç insan olmadığı için TBMM ihtiyarlar meclisi olur. İş Bankası hariç bütün bankaları kapatır. Mustafa Sarıgül kendisine muhalif olmaktan ülke dışına sürer..Ekmeği karneyle mazotu karneyle almaya başlarız.
durumumuz cok mu farklı akp tek parti istedigini yapıyo(medya destegide arkasında rte amcamızın). kendi yandasları butun ihaleleri kapıyo. ergenekon ayagına muhalif yazarlar, aydınlar tutklanıyo. ekmek alcak ne para var ne pul.. şu anki durumu anlatmıssın farkında değilsin.

ayrıca boyle dagılmıs toprakları satılmıs, borsanın %bilmem kaçı yabancılarda bi ulkeyi kurtaracak adam 100 yılda bir gelir...keşke gelse.. Anladınız siz onu

HTML