:( [Baraja TakıLacakmışız] Hadi Ordan!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emrah538

New member
Ne olursa olsun istediği kadar doğru yolda olsun kendi mitingine gelmeyip te diğer mitinge gidenlere bizansın çocukları demek bence terbiyesizlikten öte bişe deildir.

Sen müslümansın onlarda müslüman aksini de ispat edemessin yanlış yolda olabilirler ama bu kimseye onlar bizansın çocukları deme hakkını vermez azıcık üslubunuza dikkat edin.Unutmayın onlarda sizin kardeşleriniz.

Daha bunu gibi bir çok söz kullanılıyor bunlar işi bölünmeye, çatışmaya götürür..Hoca ya hiç yakışmıyor bu laflar açıkçası bu vakitten sonra hiç bi şekilde sp ye oy vermeyi düşünmüyorum.Bu şekilde ancak oy kaybedersiniz..

Bilmem anlatabildim mi..

Mephisto

R€B€L
Anasayfa1 goruslerını sakınce belırtmeye calıs ve ıkılı mesajlardakı kelımelerıne dıkkat et lutfen.

Guluyorum bu hallere.Oy ıcın bırbırını yıyen aynı 2 partı :D

Hocası ogrencısını azarlıyor 2 oy fazla almak ıcın =) Suanda akp onde gıbı durdugu ıcın genel akpyı desteklıyor ama saadet onde olsaydı bu sefer erdogana yuklenırdınız emınm kı.

Zıhnıyet aynı sadece oy kavgası.

dturkkan

New member
Anasayfa1' Alıntı:
Saadet Partimiz Baraja takıLacalmış :)
Hadi Ordan , %7 oy zaten cantada kekLik ,
KaLan % 3 Lük oran ise sadece doğu anadoLunun Köylerinde yer alan ananelerimizden geLiyor .
Hocam İyi demiş :)Fatihin torunları Çağlayanda,Bizansın çocukları Kazlıçeşmede buluştu

AnLayana ...

arkadaşım tamam hoş anlıyorum seni ancak Sayın Erbakan'ın bu söylemine kasıla kasıla destek vermeni anlayamadım. şimdi bu ülkeyi niye bölüyorsunuz.
birileri cumhuriyete sahip çıkıyor,
diğerleri vatan elden gidiyor diye feryat ediyor.
sizin gibilerde Osmanlı oluyor, oradaki 800 bine yakın insan ise bizanslı oluyor.
nasıl saçma sapan bir iş.
unutma arkadaşım bu ülkede ezilen mazlumlar Sayın Erbakan döneminde daha da ezilir duruma gelmiştir. Bir cesaret gösterememiştir.Koltuk sevdasından ya da başka korkuları yüzünden tüm kararnamelere Sayın Erbakan'ın imzansını attırdılar.
28 Şubat sürecinde neden gık diyemeden önüne gelen herşeyi imzaladı ?. Saçma sapan heveslere kapıldılar. biranda Sayın Erbakan ve parti kurmayları Atatürk'e, Rejime ve Askerlere sallamaya başladılar.
olmayacak bir hayalin içine iterek ülkeyi çok büyük sıkıntılara soktular.
Allah'ın kitabı ile hüküm süreceğiz diyerek insanları korkutup diğer güçleri üzerlerine çekerek ülkede kaosa neden oldular.
o zaman ortadan kaybolan Sayın Errbakan acaba şimdi ne olduda meydanlarda Sayın Erdoğana laf sataşmasında bulunuyor.?.
hocam bu ülkede bazı taşların yerinden oynaması o kadar kolay değil herşey sırayla.
ülkeyi yönetenler veya yönlendirenlerin elini kolunu bağlamadan bu ülkede gerçek demokrasiyi ve özgürlüğü sağlayamayız.
Sayın Erbakan dönemi kapanmıştır. Artık Sayın Erdoğan dönemi var.
Türklüğü kendine özgü sanan bazı çevreler gibi sizde Osmanlıya bu şekilde sahip çıkmayın.
hepimiz Osmanlı torunlarıyız, hepimiz bu ülkede yaşayan Türkleriz.
Saygılarımla...

KenZap

New member
Arkadaşlar Siz zannediyorsunuzki Akp ve Chp farklı iki parti gidin sorun bakalım imf politakaları hakkında görüşlerini sorun bakalım başörtüsü hakkında görüşlerini farklı bşy söleyeceklermi siz biri iki görüyorsunuz

Eğer olurda Akp bi dönemde daha gelirse ne olacağını size söyleyeyim hemen milyonlarca Çiftçinin borçlu ve topraklarını ipotek ettirdiği Ziraat Bankası özelliştirelecek e ne olmuş özellişirse dienler illaki olacaktır cvp; çiftçi borcunu ödeyemezse topraklarına el koyacaklar kim yapacak bunu Ziraat Bankasını alanlar peki kim alacak derseniz Türkiyede bu bankayı alabilecek bi sermaye yok yani yabancılar alacak ve Türkiyeden sizin ruhunuz duymadan aklınızın alamayacağı kadar toprak alacaklar bu sadece bitanesi yolda GAP Kobilerin Bankası Halk Bankası Demir Yolları Eti Bor madenleri ..... UYANIN ARTIK UYANIN

Sayın Prof. Dr Necmettin Erbakan'a yaşlı diyenler dönemi bitti diyenlerede şunu sölemek istiyorum tarihinizi bilmediğiniz çok açık hele en önemlilerini Eyyüb El Ensari Hazretleri İstanulu Fethetmek için 95 Yaşında Hicazdan İstanbula geldi bunu sakın unutmayın

Hayatınızda bir kere şu insanı dinleyin yahuu ne diyor bu adam ne söylüyor ne anlatıyor siz medyadan duyduğunuza itibar ediyorusunuz açın bu akşam Tv 5 i izleyin bi kere olsun izleyin lütfen

V.manisa45

Banned
ARKADASM TÜRKİYEYİ EN İYİ GENEDE BİRAS GELİSTİREN KİMDİRR SÖYLEYİM AKP SAADET 80 YASİNDAA 2 AYAGI CUKURDA ADAMLA SİYASET YAPSIN BİR ARKADS COK GÜZEL DEDİ PATİENT MİİYDİ 80 YIL BİLE YAŞASA BARAJI BİLE AŞAMAZZ SAADET...İKTİDAR GENE AKP
Anasayfa1' Alıntı:
Hem Saadet Partisi iLe AKePe aynı yoLda , oyLarınız boşa gitmesin AKePe ye verin diyorsunuz hem de söyLediğiniz şeye bakh :D Desene AKePe de geLirse şayet Türkiye diye 1şey kaLmaz =) CümLeLer Neden bu kadar kifayetsiz anLamıyorum , veriLen coğu cevap cok basit geLiyor bana , cocuksu düşünenLer var veya coLuk cocuk mesajLarına tanık oLuyorum .
GüLüyorum haLinize :D

Sende OsmanLı nesLinden geLdin GafiL oLma !
''AsLını inkar eden bizden değiLdir ''
Hadis-i Şerif

KaaLe aLınmayacak bir post kasmışsın arkadaşım ,
Baz<en susmak en güzeL cevaptır.

Liman

New member
Kenzap çok hoş bi kurgu yapmışsın. Senin düşündüğün kadarını bu memleketi yönetenler düşünemiyomu sanıyosun. Sen dert etme emin olki bunları düşünüyorlardır.

Burda bi partının savunuculuğunu üstlenmiyeceğim. Savunduğunuz partinin bi geçmişine bakın. Çıktığınız yumurtaya küfretmeyin. Savunduğunuz partinin daha önce icraatlarına bi bakın birde seçim alanların savurdukları palavralara. Ne kadar ters birbirine değilmi.

Az düşünecek olursanız doğruyu bulacağınızdam eminim.

Saygılar.

V.manisa45

Banned
AYNENNN KATILIYORUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM TÜRKİYEYİ BUNUN GİBİLER MAF EDİYOR..
freemitnick' Alıntı:
ahahha millet bu SP nin gençlik kolları hep böyle.. içleri kıpır kıpır, seçim varya kesin biz iktidarız diye gaza getiriyorlar bunları:) yaw artık sizdede köklü bir değişikliğin zamanı gelmedimi? 80 yaşını geçmiş adamlar siyaseti bırakalı çok oldu duyurulur

KenZap

New member
Liman' Alıntı:
Kenzap çok hoş bi kurgu yapmışsın. Senin düşündüğün kadarını bu memleketi yönetenler düşünemiyomu sanıyosun. Sen dert etme emin olki bunları düşünüyorlardır.

Burda bi partının savunuculuğunu üstlenmiyeceğim. Savunduğunuz partinin bi geçmişine bakın. Çıktığınız yumurtaya küfretmeyin. Savunduğunuz partinin daha önce icraatlarına bi bakın birde seçim alanların savurdukları palavralara. Ne kadar ters birbirine değilmi.

Az düşünecek olursanız doğruyu bulacağınızdam eminim.

Saygılar.
Petkimin Ermeni Diasporasından birisine satılması ile ortaya çıkan polemiğe RTE nin verdiği cvp kendi ağzında inanmayan gitsin geçen haftaki mitinglerinin konuşma kayıtlarına baksın;

"Paranın dini imanı milleti olmaz parasını veren alır"

İşte senin memleketi yönetenler dedikerin böyle düşünüyor umarım anlatabilmişimdir Liman kardeşim ayrıca Milli Görüş ün yaptığı icraatlar bellidir eğer bilmiyorsan sana ve isteyenlere bunun için kaynak gösterebilirim

Gєηco

Altın Üye
biLende konuşuyor biLmeyende konuşuyoR şu seçim bitseydide kuRtuLsaydıK..

KeRti

Forum Kertenkelesi
o kadar alacağını sanmıyorum ya.ortalama bence %3 falan oy alır.yani dediği gibi bişey zor bnce.

maharajah

New member
bu ülkede ne darbe ne de rejim tehlikesi var.bırakın böle safsataları.ayrıca her parti kendi yorumlarını yazabilir benim görüşüm.çünkü tkp,ip vs... de buraya yorum yazabiliyor.ancak saadet partisinin barajı asamayacağı konusu da büyük bi gerçek...

spgenclik

Banned
SAADET PARTİSİ'ne oy vermeyen cehennem biletini şimdiden almıştır haberiniz olsun...
Bu söylediklerimi dikkate alın...
Saadet Partisi'nden başka (İŞBİRLİKÇİ, İMEFECİ, RANTİYECİ, AMERİKANCI, İSRAİL GÜDÜMLÜ, AVRUPA BİRLİKÇİ...) partilere oy vermeyin..HADİ ORDAN HADİ ORDAN ELİNİZİN TERSİYLE İTİN...
Vatanımıza sahip çıkalım..Bu işbirlikçilerin hepsini istiklal harbinde olduğu gibi denize dökelim...
Bu seçim olmak yada olmamak, kalmak yada kalmamak, var olmak yada yok olmak SEÇİMİDİR...
SAADET'TEN BAŞKA PARTİYE OY VERMEYİN...
SAADETE OY VERMEKLE KENDİNİZE OY VERİYORSUNUZ EY MİLLET
MİLLİ KURTULUŞ HAMLESİNİ SAADET PARTİSİ'NE OY VERMEKLE MİLLİ GÖREVİNİZİ YERİNE GETİRİN...

hansel

New member
hala bu zihniyetin borazancılğını yapıyorsunuz ya ona şaşırıyorum kaddafinin çadırında kendi milletini yerden yere vururken süklüm püklüm oturan adamdan hayır gelmez

werwere

New member
ya sacmalamayın saadet patisi barajı geçsin ben burda anırırım kim olduğunu sanıyo başı kapalı kara çarşaflı bi grup insan isterseniz geçin barajı isterseniz başa gelin bu ülkeyi sizin gibi mollalara bırakmazlar önce darbe olur sonra nerede kara çarşaflı varsa içeri alınır gerisini sen düşün çember sakal bırakmakla atatürke dil uzatmakla olmuyo bu işler gidin iranda yaşayın türkiye laiktir laik kalacak ulu önder ATAtür ÜN istediği ve bize bıraktığı gibi cumhuriyet devam edecek şunuda söyleyim hiç bir partiye yakınlığı yok siyaset yalan dolu kimseye güven olmuyo ama sırf sizin gibiler gelmesin diye başa her partiye oy vermeye hazırım

C-eRbEru-S

New member
Anasayfa1' Alıntı:
Hocam İyi demiş :)Fatihin torunları Çağlayanda,Bizansın çocukları Kazlıçeşmede buluştu

AnLayana ...

Hocana bi sor bakalım Fatih'in hesabını veremediği tek bir lokması geçmişmi boğazından Bide kayıp trilyonları sor hocana sonra kalkıp buralarda Fatih Sultan Hanın adını zikretmeyi deneyin

Ne demiş büyük sultan
Bizim Elimizin ulaştığı yerlere onların hayalleri ulaşamaz

Adabınızı takının Fatih Kim erbakan kim arada trilyonlarca kat fark var

Anlayana.....

spgenclik' Alıntı:
SAADET PARTİSİ'ne oy vermeyen cehennem biletini şimdiden almıştır haberiniz olsun...
Banada bi bilet cam kenarı ama tekerlek üstü olmasın:D

Töbe haşa bi gidin lan manyak manyak yazılar yazıyosunuz Allah cc. Varken erbakanamı düşmüş bu işler Oy için cenneten arsada verirsniz yakında

yoldas

New member
spgenclik' Alıntı:
Cehenneme Odun Olun Ne Dİyeyİm Bu SÖzlerden BaŞka???
Allah Hİdayet Versİn???
cehennemde odun olun muş sözlerini düzelt hemen

kimse sizin tarikatçı cemaatçi gerici partinizi sevmek zorunda değil

bizim öbür tarafta ne olacağımız seni hiç mi hiç alakadar etmez

ama sen belliki bu dünya da bir "ODUN" sun

sp sinin oylarına gelecek olursak

evet 2002 seçimlerinde sp sinin oylarının coğu akp ye gitti

çoğu pişman oldu bu seçimde tekrar sp sine oy verecek ama bu o kadarda abartılacak bir rakkam değil

seçimde barajı aşma ihtimalleri hemen hemen hiç yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML