:( [Baraja TakıLacakmışız] Hadi Ordan!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Anasayfa1

New member
Saadet Partimiz Baraja takıLacalmış :)
Hadi Ordan , %7 oy zaten cantada kekLik ,
KaLan % 3 Lük oran ise sadece doğu anadoLunun Köylerinde yer alan ananelerimizden geLiyor .
Diğer iLLerimizi saymöıyorum zaten , orasını da siz düşünün .

Miting KanaLTurk'un yorumuna göre 450 bin Lik idi.
TV5 580 Bin yazdı .
SamanyoluTV YüzbinLer yazdı .
KanaLTurk' ü dinLemek isteyenLer var ise Buyursun bakaLım .

Link:
http://www.haberalemi.net/haber_detay.php?haber_id=30708&news=S.P.%A0caglayan_da_istanbul_u%A0_Salladi_-iZLE

Hocam İyi demiş :)Fatihin torunları Çağlayanda,Bizansın çocukları Kazlıçeşmede buluştu

AnLayana ...

0ğuzhan

New member
yok sabahtan beri saadet partisinin propagandasını yapıyorsun..

ha saadet gelirse ne olur biliyormusun ?

cumhuriyet kalmaz onu söleyeeyim..

Anasayfa1

New member
●Saint●' Alıntı:

Sabahtan beri doğruLarı yazıyor ve ciziyorum , İnsanLık Görevimi yerine getiriyorum .
Bir İşçi PartiLi ve ÖDP Li Propogandasını yapabiLiyorsa şayet , o insanLarı nasıL kazanabiLiriz doğruya nasıL yönLendirebiLiriz in hesabını yapıyorum .
Yaşının kaç oLduğunu biLmiyorum , sağdan soLdan duyduğun cümLeLeri geLip Laf oLsun diye post oLarak kasma .
Sen henüz Cumhuriyetin acıLımını biLmiyorsun zannedersem , hatırLatıyım sana .
Cumhuriyet : "halkın doğrudan ya da seçtiği temsilciler aracılığıyla egemenliği elinde tuttuğu yönetim biçimidir''

Kunto

New member
Hiç bir partinin gücü Cumhuriyet, Laiklik gibi Türkiye'nin önemli özelliklerini götüremez. O kadar kolay değil. O yüzden yok saadet gelirse cumhuriyet gider demeyi bırakın. Zamanında Erbakan başbakan oldu ne oldu gitti mi?
Taşıma suyla değirmen dönmez. Türkiyenin her şehirinden otobüsler ile taşınan topluluk sadece göz boyama, gövde gösterisidir. Gerçekleri yansıtmaz. Bu durum Cumhuriyet mitingleri içinde geçerli. Haftaya bugun herkes görecek kim ne kadar oy almış diye. Fazla canımızı sıkmamıza gerenk yok.

RuTH

Altın Üye
siz %4'ü geçin ben kafamı kesicem
23 temmuz da burada görüşürüz
seni bekLiyor oLacağım :durdurun

kempes89

New member
Anasayfa Cumhuriyetin tanımını yapmıssında.Ah bide hep tanımda kalmasa ya
Kusura bakmada Demokrasiyi işinize gelince cok güzel alet ediyosunuz

Sh0ck

∂σğαℓ αƒяσ∂ιzуαк
Fofer abey büyük konuştu :)...abi cahil çok toplumda ya..belli mi olur "bazı kesimler" onlara gidiverirse mazallah :)..

rosıcky003

New member
●Saint●' Alıntı:

tabı ısınıze gelmedımı hemmen CUMHURIYETE sarılın yok cumhurıyet elden gıdıyormus koseye sıkıstınız mı cumhurıyet elden gıdıyor.... CUMHURIYET HIC BIR ZAMAN YENILMEZ VE ELDEN DE GITMEZ bunlar sızın uydurmalarınıuz

Anasayfa1

New member
seni bekLiyor oLacağım
Mesajını Arşivime aLdım ,
söz uçar yazı kaLır .
ALLah senin gibiLerine de hidayet versin

Fofer abey büyük konuştu :)...abi cahil çok toplumda ya..belli mi olur "bazı kesimler" onlara gidiverirse mazallah :)..
CahiL değiL bu topLum .
Milli ve Manevi değerLerini ön pLanda tutan ,
MiLLetin asıL değerLerini MiLLi ve Manevi kaynak oLarak kuLLanan , MiLLetin Kendi görüşüne yöneLmesidir bunun adı .
Bunun adı OsmanLı Bayrağını taşımaktır .
Bunun asLı MiLLetin kendi görüşü , MiLLi Görüştür .
GafLet uykusundan uyan arkadaşım :)

Anasayfa Cumhuriyetin tanımını yapmıssında.Ah bide hep tanımda kalmasa ya
Kusura bakmada Demokrasiyi işinize gelince cok güzel alet ediyosunuz.
LaiKLiği işimize geLdiği gibi yorumLuyorduk sizLere kaLırsa , şimdide Demokrasi
yi istediğimiz gibi evirip
ceviriyoruz öyLe mi ? Bunu başardık yani Ne mutLu bize :)
ALet etmek değiL işin asLı , Demokrasinin yorumLayıp demokrasiyi güdümLemektir.
SizLer Cumhuriyeti aLet ediyorsunuz mitingLerinize , bizLer Demokrasiyi aLet etsek Ne oLur ki :)

Sh0ck

∂σğαℓ αƒяσ∂ιzуαк
Anasayfa1' Alıntı:
CahiL değiL bu topLum .
Milli ve Manevi değerLerini ön pLanda tutan ,
MiLLetin asıL değerLerini MiLLi ve Manevi kaynak oLarak kuLLanan , MiLLetin Kendi görüşüne yöneLmesidir bunun adı .
Bunun adı OsmanLı Bayrağını taşımaktır .
Bunun asLı MiLLetin kendi görüşü , MiLLi Görüştür .
GafLet uykusundan uyan arkadaşım:)
Sözlerin bir yerlerden yarım yamalak duyduğun harflerden ibaret :goz:..Amacın Osmanlı bayrağını taşımak,milli ve manevi değerlerini ön planda tutuyorsan başka partiye gidiceksin ;)..anladın sen onu ...Gaflet uykusunda olan belli :vur

kempes89

New member
Benim siyasi ideolojimi biliyomusunda cumhuriyeti-laikligi alet ettigimi söylüyosun?
Demokrasiyi yorumlamak degildir.Kendi çıkarları için kullanmaktır
Demokrasi bir özgürlüktür
Ama bir ülkenin belli degismezleri değerleri duruslarıda vardır
Bunlar karsısında Bir engele gelincede demokrasiye sarılmaktır
En güzel örnegini Cumhurbaskanı seçimlerinde ve Akp mitinglerinde Bülent Arınc ın konusmalarında gördük
Tayyip Erdoganda bu işi çok güzel yapıyo
Devam Devam ..

Ayrıca sen son dönemlerinde Emperyalistlerin oyuncagı olmus 700 yıl halkını köle görmüş Osmanlıyı savunuyosan burda ne diyim sana
Ne için savundugunda ortada ya neyse

V.manisa45

Banned
ewtT katıLıyorum aYnen bende keNdimi asaRım.saadet Partıİisi kimm Kii baraJı geÇsin...:vur mitinglerdede görüLdügü ggbi seyirci reKoru GeNe AKP DE DİGER PARTİLER BOSUNA YALAN SÖYLEYİP DURMASIN SAADET PARTİSİ GELİRSE İKTİDARA TÜRKİYE DİYE BİSEY KALMAZ...BUNUDA SÖYLEYİM
FoFeR' Alıntı:
seni bekLiyor oLacağım :durdurun

free!

artık yok...
ahahha millet bu SP nin gençlik kolları hep böyle.. içleri kıpır kıpır, seçim varya kesin biz iktidarız diye gaza getiriyorlar bunları:) yaw artık sizdede köklü bir değişikliğin zamanı gelmedimi? 80 yaşını geçmiş adamlar siyaseti bırakalı çok oldu duyurulur

fare_07

**forum haşeresi**

la bende başlıgı görünce damladim baraji geçmeyi bırak uzaktan görmen bile büyük şans :durdurun

erbakan bi 80 yıl daha yaşasa göremez....

Anasayfa1

New member
V.manisa45' Alıntı:
ewtT katıLıyorum aYnen bende keNdimi asaRım.saadet Partıİisi kimm Kii baraJı geÇsin...:vur mitinglerdede görüLdügü ggbi seyirci reKoru GeNe AKP DE DİGER PARTİLER BOSUNA YALAN SÖYLEYİP DURMASIN SAADET PARTİSİ GELİRSE İKTİDARA TÜRKİYE DİYE BİSEY KALMAZ...BUNUDA SÖYLEYİM
Hem Saadet Partisi iLe AKePe aynı yoLda , oyLarınız boşa gitmesin AKePe ye verin diyorsunuz hem de söyLediğiniz şeye bakh :D Desene AKePe de geLirse şayet Türkiye diye 1şey kaLmaz =) CümLeLer Neden bu kadar kifayetsiz anLamıyorum , veriLen coğu cevap cok basit geLiyor bana , cocuksu düşünenLer var veya coLuk cocuk mesajLarına tanık oLuyorum .
GüLüyorum haLinize :D

Benim siyasi ideolojimi biliyomusunda cumhuriyeti-laikligi alet ettigimi söylüyosun?
Demokrasiyi yorumlamak degildir.Kendi çıkarları için kullanmaktır
Demokrasi bir özgürlüktür
Ama bir ülkenin belli degismezleri değerleri duruslarıda vardır
Bunlar karsısında Bir engele gelincede demokrasiye sarılmaktır
En güzel örnegini Cumhurbaskanı seçimlerinde ve Akp mitinglerinde Bülent Arınc ın konusmalarında gördük
Tayyip Erdoganda bu işi çok güzel yapıyo
Devam Devam ..

Ayrıca sen son dönemlerinde Emperyalistlerin oyuncagı olmus 700 yıl halkını köle görmüş Osmanlıyı savunuyosan burda ne diyim sana
Ne için savundugunda ortada ya neyse
Sende OsmanLı nesLinden geLdin GafiL oLma !
''AsLını inkar eden bizden değiLdir ''
Hadis-i Şerif

KaaLe aLınmayacak bir post kasmışsın arkadaşım ,
Baz<en susmak en güzeL cevaptır.

kempes89

New member
Esas sen kaale alınmazsın kusura bakmada seçime bir hafta kala ateşine veriyorum bu heyecanını

Hayır ben Osmanlı degilim belki Türk de degilim Irk olarak
Ama Su anda Türkiye Cumhuriyeti vatandasıyım

Ben Osmanlıyı savunmam
Senin Osmanlıyı neden savundugunda ortada

RuTH

Altın Üye
Anasayfa1' Alıntı:
Mesajını Arşivime aLdım ,
söz uçar yazı kaLır .
ALLah senin gibiLerine de hidayet versin
Amin... Rabbim Beni Hidayete Erdirsin Sana ve Senin GibiLere de Biraz AkıL Fikir İhsan EyLesin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML