Banka Hesabım Olmadığı için ödeme alamayacağım SATIYORUM

FaLCoN_TiGeR

∂єѕιgη ву ƒαℓ¢ση
Banka hesabını herhangibir bankaya giderek 10 dk da alabilirsin ayrıca adrese teslim çek olarakda alabilirsin. Neden böle bir yola başvurdun anlamış değilim.:goz:

FoReX

New member
evet banka hesabı açmak parayla da değil sonuçta annenin babanın hesabını da kullanabilirsin. hiç mi yok etrafında hesabını kullanabileceğin bi hesapki. ilginç yani

msdv07

New member
millet tek uyanık kendini zannediyor :)

banka hesabı olmadığından satıyomuş başka :)))))

HAYMANALI

New member
arkadaşım neyi satıyon anlamadık ki anlayan arkadaşlar anlatında bizde bilelim nymiş bu ilginç şey

LoNeLY

New member
şunu belirtiyim alıcı adı hiçbir zaman değişmiyor. sen hangi isimle başvurduysan o isim ve soyisimden başkası alamaz o hesabı. kim bilir belkide uyanıklık yapmaya calısıyosun :)

ChaiCén

New member
arkadaşım hesap almakdan kolay ne var. o kadar para var içinde o hesapı satıyosun bana birazcık ilginç geldi

shinox

New member
senın hesabın yoksa benım var ben verım sana hesap nomu bana glesın palar bakalım gercekmı

ByGone

New member
bu vatandaş (junkmail) çok uyanık geçinen biri bikaç mesajına dikkat ettim hep birilerine yardım etme(!) derdinde :) kendince bişeyler yapmaya calisan bi arkadas :p

ha yok yanlış düşünüyorsam basit bir video çekip gönderirsin adsense hesabina girerken ve birkaç sayfasında gezinirken. tabii ki adres çubuğunun okunabilir olması şartıyla :D

NOT: Resim olmaz belirteyim. Photoshop cikti mertlik bozuldu :) Resim olacaksa bende de günlük 2,5 milyon dolar kazanan bi adsense hesabi var onun resmini atayim :D

HTML