Bakalım Korkacakmısınız?

G.N.K

New member
evet işte korkunuzu ölçmek için güzel bir oyun.
linkte erkara gelecek 2 resim arasında 3 tane fark var. bu farkları buldukça sizlere 3 tane seçenek sunuluyor. 3 şıktan 2 tanesini açmanızı tavsiye etmem :D yani korkmamak için 1 tane şıkkı seçmelisiniz. ve bu şıklar 15 ekadar devam ediyor ve size 15 tane soru soruluyor. şu ana kadar sadece 4 kişi hiç korkmadan 15soruyu geçebilmiş. Bol şanslar derim ve ben ilk soruda çok pis korktum..
http://members.home.nl/saen/Special/zoeken.html

Sagopa_K

Banned
he he he bunu biliyorum ama tadı kaçmasın die sölemicem arkadaşlar sorular kolay ilk resme ii bakın müziktede ipucu var kolay gelsin!...

G.N.K

New member
kolay ama yanıltıcı sorular.. dikkatli olmanızı öneririm ve mantıklı düşünün...

theleo

New member
ohaa ..ya harbiden korğtum lan..kulaklık vardı ses de yüksek oluncaa..olm alacanız olsun..hehhehe

sonsuzluğa

Moderatör
Moderatör
Sagopa_K' Alıntı:
he he he bunu biliyorum ama tadı kaçmasın die sölemicem arkadaşlar sorular kolay ilk resme ii bakın müziktede ipucu var kolay gelsin!...

iyisin arkadaş ama yemezler. :p :D

vukaat

New member
Sagopa_K' Alıntı:
aga ya sen müzikte ipucu var dedin ben olayı çaktım ya bende biliodum çaktırmiim :goz: :sigara:

ManigatöR

PlaYboY 69
bu tür videolarda yapıcağınız ilk şey

hoparlörleri kapatıp, monitörden 2-3 metre uzaklaşmak olsun :vur :vur

darkbaby

New member
:durdurun tırstım yafffffffffff ödüm içime kaçtı:saskin sesde son sesdi ne olduunu anlaamdım saol gece gece tırstırdıın için:hadiordan

HTML