Babama rezil oldum :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

VolkaN

Altın Üye
şaka gibi:):):)

Dean Winchester

SupernaturaL
sonucta kriz herkesi vurdu bazı şeylerde su yakmıo herkes forumdaki gibi gercektede paylaşmıo. yani kim bişi dese o resme forum reklamı acılıo kendi kendine fln die bi acıklama getirirlebilir.

crack man

New member
Annen Olsa Daha Kötü Ya bide o açıdan bak Ya da eşin Aman Allah Muhafaza.!
Bak bunda da bi hayır var senin sayende bende
Pop-up engelleyici sahibi oldum:D

XyLazyne

Banned
Valla arkadaşa geçmiş olsun diyorum.Ben bu pop-up lı reklamlara hep uyuz oluyorum zaten :D öbür türlü olsa amenna...:D

Zeytin

Zeytin&Limon
babam kadını gördü adulta taşıyalım bunu dedi =)

vallahi arkadaşlar ekonomik kriz host parası falan demicem biliyoruz hepimiz durumları..
o yüzden google chrome kullanın o iri göğüslü hatunu görmeyin =)

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
Yapılan araştırmalara göre internet kullanıcılarının büyük çoğunluğunun ilgi alanları malum, gönül ister ki internet siteleri reklam alırken ağırlıla kültür sanar belgesel gibi sitelere ağırlık versinler. Fakat sokağa çıkıp ropörtaj yapsanız herkes belgesel izliyor. Bu magazin programlarına reyting kazandıran kim? Dolayısıyla reklamların içeriği kullanıcıların ilgisiyle doğru orantılı, tıklanan bunlar olmasa o reklamlar alınmaz. Arada kaynayan mağdurlardan birisin (=

Tabi bi taraftan da artık 7'den 70'e herkes bir siteye girdiğinde sağdan yada soldan iri memeli kadın reklamları (!) çıkabileceğinin farkında.. Baban da bu duruma ilk etapta şaşırsa da (ben de karşımda birden bire koca memeler görsem bi affalarım 3-5 sny) durumu anlamıştır.

Bunların hiçbiri geçerli mazaret olmamakla beraber benim şahsi görüşlerimden oluşan bir yazıdır. Site yöneticileri ne der bilmem. Firefox un fırlayan pencereleri engelleyen eklentileri mevcut. Kullanmanı tavsiye ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML