Başbakandan israile sert uyarı

tayyip olmert e telefon etmekten vazgeçmiş.
buna tek üzülen de telekom un sahibi arap olmuştur herhalde...

Aktuğ

Altın Üye
sert uyariymis...
ne yapmis soylermisiniz.daha 2 gun once israille askeri uydu antlasmasi yapan benmiydim ???
madem o kadar gozupek o yahudilerle iliskisini kessinde gorelim

143tete

Banned
herşeyden önce israile sert tepki gösterdiği için sayın başbakanıma teşekkür ediyom filistin sorununu dünyaya duyurduğun için ayrıca teşekkür ediyorum türk milletiadına baskıların artarak devam etmesini arzu ediyorum.

micro

New member
Filistin halkı kendi kendini asimile etti çok geç artık zamanla göçebeye dönecekler

By_Budisch

New member
barış diye diye başımıza neler açtığının farkındamısın tayyip.. dağdaki it soylarıda senin bu barış sevdan yüzünden azdıLar bu kadar. yazıkLar oLsun...
Sana Katılıorum Arkadasım Dağdakileri Basımızdaki Herif Azdırdı Başbakan Gibi Onurlu Özel Bir Kelime'yi Bile O Malum Kişiyle Kirletmek İstemiyorum Allah Aşkına Ne Uyarısı Ya Uyarsa Nolcak Bu Adam Yüzünden Ülkeyi Terk Edicem Wallahi

Nathanael

New member
ialn et seferberliği kur orduyu dal orta doguya ne abd kalsın ne israil ne pkk...
ahaha cok güldüm.

ülkendeki bilmem kac tane abd üssünü hesaba kattın mı?

amerikaya bagımlılıgını da düşündün mü?

ayrıca filistinliler zamanında bizi arkadan vurmadılar mı, osmanlı doneminde.

kaldı ki pkk ya da destek vermişlerdi hem silah hem kamp olarak.

hamas 200 tane füze atıp ateskesi uzatmayacaklarını söylemişti 1 hafta once.

israil en agır cevabı verdi.

hamasın elinde israilin gucu olsa, israili yok ederlerdi ki bunu kendileride soyluyor.

israili sevmem ama malesef bu konuda kasınan hamas oldu.

olansa ölen masum cocuklara oldu.

hamas, filistin halkı için israilden daha buyuk bir tehlike.

vurulan yerlerde ölenlerin cogu hamas militanı zaten, hamasın resmi acıklamasıda bu yonde ama hala mazlum ayagına yatıyorlar cunku işlerine o geliyor.

israil teknolojik askeri yonde ilerlerken, hamaslılar calısmadan orda burda masum insanları on plana sürdü beyinlerini yıkadı, canlı bomba diye patlattı.

sen israile ateskesi uzatmıyorum diyip 200 füze atıcaksın, ondan sonra da adam sana gereken cevabı verince aglayacaksın. geç bunları

versavdis

New member
Aman ne tepki göstermişsin be tayyip valla titretmişsin adamları breh breh breh artık holmert midir olmert midir bilmiyomda bu gece kahrından uyku muyku uyuyamaz ben tayyipime ne yaptım diye birde tepki göstemiş demezlermi pabucumun başbakanı sen anca çiftçiye işçiye memura kasımpaşalılık taslarsın iş israile amerikaya geldimi sulukuleli oluverirsin ee nasılolsa kurtulacaz bir gün senden sultan süleymana kalmadı bu dünya sanamı kalacak

hectorxl

New member
Güney doğuda kullandığımız casus uçaktan,uyduya kadar kullandığımız birçok askeri araç israilden temin edilmekte, bu yüzden başbakanda adet yerini bulsun diye kızmış gibi yapıyor..

1guldikeni

New member
"Biz şu veya bu ülke değiliz" diyen beyefindiye bir uyarı yapmada fayda buluyorum. evet Biz şu veya bu ülke değiliz. biz kendi değerlerinden başka herşeyden medet uman, halkı etnik kökenlerine, dinlerine mesheplerine göre sinsice parçalamaya çalışan bir iktidarın yönettiği bir ülkeyiz. bu parçalanmışlığı kasıtlı olarak yapıp en son biz sadece islam çatısı altında yaşayabiliriz cümlesini kurabilmek için var güçleriyle çabalıyorlar. hemde türk siyasi tarihinin hiç görmediği iç ve dış desteklerle beraber. ama unuttukları bir şey var altınızda VATAN denen kutsal toprak olmazsa söyleyin bana hangi çatı altında yaşayabiliriz. Yada yoluna kurban olduğum o güzel dinimizi yaşamamıza kim izin verecek kim hoşgörecek altımızda vatanımız olmadıkça. neyse dert çok çare az Allahım yardımını esirgemesin bizden. herkese sevgi ve saygılar.

Ayrıca türkiye ile israil arasında geçmişten beri gelen işbirliği hakkında biraz derince araştırmalar yapılacak olursa Başbakanın neden dostlar alışverişte görsün şeklinde bir açıklama yaptığı daha kolay anlaşılır. Kaldıki israil'e sert çıkmadan önce kendi topraklarını yabancılara peşkeş çekmek için her türlü yasal düzenlemeyi yapan iktidarın başı olan başbakan bir düşünmen gerekmez mi acaba. sonumuzun filistin gibi olmayacağı ne malum bir düşün başbakan.

HTML