Başbağlar Katliamı anma etkinlikleri

esfanu

New member
Kardeş sen işleri karıştırdın,faşist devlet diyosun,aşırı dinci köylü diyosun,sol örgütleri
savunmya geçiyosun(teröre başvuranlar),Başbağlarda şehit edilenlerle Sivas olaylarının
intikamından bahsediyosun,kalkıp Atatürk'ün Bursa Nutkuyla devam ediyosun,bilmece gibisin yani,anlayamadım kusura bakma.
Hiçkimse aşırı dinci veya ateist diye ölümü hakediyor demek değildir.

fatalx59

Banned
*TC ılımlı faşisttir; çünkü TC'de düşünce özgürlüğü yoktur. Ayrıca zoraki bir İslam dini dayatması vardır.
*Başbağlar Köyü'nün dindar bir köy olduğunu nette bağzı haberlerde okumuştum.
*Örgüt sivillere zarar vermiyorsa savunabilirim. PKK sivillere zarar verdiği için kesinlikle savunmam.
*Bu katliamın Sivas Katliamına misilleme olduğunu herkes söylüyor.
*Bursa Nutkunu koydum; çünkü Atatürk bile yeri geldiğinde devlete başkaldırmamız gerektiğini söylemiş. Ne olursa olsun devleti savunacaz diye bir kural yok yani.
*Hiçkimse dindar olduğu için öldürülmez ama Ateist olduğu için öldürülür. (Turan Dursun)
Acı ama gerçek bu.

mustafakox

New member
arkdaşım sen illaki dikbaşlı olacam diorsun faşist masişt ne oluor ya sen osman öztunçtan
öten yolu şarkısını dinledinmi cok güsel tavsiye edebilirim.. ve bu arada beyler bu konu kapansın yoqsa birbiinizi kıracaksınız. ya

esfanu

New member
Arkadaşım kendi kendini yalanlıyorsun;hiç kimse dindar olduğu için oldürülmez diyorsun,
Başbağlar köyünün dindar olduğunu söylüyosun.Sana bugüne kadar kim dinini dayattı,
bu dediklerin dayatmayla olmaz,gönül işi,ALLAH,PEYGAMBER sevgisi kalbinde olmayana
nasıl din öğretebilir yada dayatabilirsin.ÖRGÜT diyorsun,hangi örgüt var silahlı olup sivillere
zararı olmayan,sana göre sivil olmayanamı zarar vermesi lazım,ASKER-POLİS gibimi
demek istiyorsun????
Sivas olayının misillemesi ise senin dediğin intikam alınmışmı oldu,yoksa yetmezmi sana
göre.Bunları söyleyebiliyorsan bu ülkede düşünce özgürlüğüde var demektir.
ATATÜRKÜN gençliğe hitabesinin ilk cümlelerinide bilirsin herhalde.

gumele

New member
devletimiz beklesin dursun yanı başımızda ırak adam lar kafa tutuyor bu şerefsiz leri yetiştiriyorlar devletimiz amerikanın köpekliğini yapıyor baştakiler

HTML