Bİ YARDIM edin ne varsa sizlerde var

yazanomer

New member
kardes son olarak bios ayarlarindan power management kisminda bir ayar olmasi lazim oraya bir bakabilirmisin poweroff veya benzer bir komut, bunu bir dene

simdilik benden bu kadar,

kolay gelsin

Vakanax

New member
Butun programlari kapa gorev yoneticisinden calismasi gerekenlerin dısında calısan bir sey gorursen neti kapa makinanı oyle kapat :)

good_less

New member
Kardeşim senin sorunun kesin ve kesin windowsundan kaynalanıyor ilk kurdugunda da boyle oluyorsa eğer hatalı kurulum yada bozuk bi xp kurmuşssun sonradan olduysa sistem soayası zarar gormus sana tavsiyem biraz klasik olacak ama yedekleri al ve format at ve aynı xp cd si ile format atma (NOT: 10-15 defa aynı cd ile format attıktan sonra kesinlikle baska bi xp bul ve onunla format at çünkü artık pc oluşan sorunları sorun diye görmuyo ve bole hatalar çıkıyo) Bunu yap sorunun çözüleceğine garanti veriyorum

SoηєR!uм

New member
Eğer sorun Bıos'taysa kasayı aç orda bi Pil olacak ( Bildiğin yuvarlak saat pili ) onu çıkar 10 dk beklet tekrar tak o zaman Bıos ayarları sıfırlanır yani eskisine döner...Belki ordan değiştirilmiştir.

QUZU

New member
çok teşekkürler duyarlı hackhell ailesi hepsini deneyeceğim bakalım daha olmassa da eğilir kapatırız dünyanın sonu değil yaa

Yeşil Gözlü

Altın Üye
ya o kasayla alakalı olması lazım kasan eski modeldir eskiden daha xp yokken benim kasamda öyleydi o kasayla alakalı

abbas_aze

New member
Kardeş bir az burdan forumdan anlatmak çetin olur yani berki yanımda olsaydı problemi çöze bilirdim. Senin için en iyisi bencede formattır.

HTML