Büyükanıtı Asacaksın! (Şok Ses Kaydı!)

alex_1907

New member
Hava Kuvvetleri'nden bir paşa ve bir albay, Org. Büyükanıt dahil çok ağır konuştular..

Ergenekon Operasyonu kapsamında emekli iki orgeneralin gözaltına alınmasının yankıları sürerken, internete düşen bir ses kaydı gündeme bomba gibi düştü. Daha önce bu tür dinleme kasetleri Youtube paylaşım istesinde yayınlanmıştı. Ancak bu kez youtube yasaklı olduğu için video başka bir sitede yayınlandı. Ses kaydı ile ilgili haberler, 'Yandaş Medya' olarak adlandırılan çeşitli gazetelerin internet sitelerinde ve yine bu kesime yakın bazı internet sitelerinde yer aldı.

Kod:
[URL="http://www.dailymotion.com/video/x5yrho_havaci-pasadan-sok-aciklamalar_news"]http://www.dailymotion.com/video/x5yrho_havaci-pasadan-sok-aciklamalar_news[/URL]

Ertuğrul Özkök Yahudi

* Yılmaz Erdoğan Ermeni

* Türk milletinin kanı bozuk

* Bu millette koyun geni var(Türk Milleti)

* Başbakan Genelkurmay Başkanı’na soruşturma açmalı

* Kara Kuvvetlerini halkın gözünde küçültmek için harbe sokmalı

* Miadı dolmuş 122 bin tank mermisi alındı

* Genelkurmay Başkanı’nı asacaksın

Yorumum: Yorumsuz...

MAJESTE

Kadim Dost
yazık ne yorum yapacağımı şaşırdım Yakışmış mı ? Bir Komutana

ezel_1907

New member
Adamın biride bu ergenekon çetecilerini Atatürk le bir tutmuş. Bunun gibi bir zihniyet nasıl olur anlamış değilim. Bu zavallı çeteler kendilerini devletten ve hukuktan üstün gören ve bunlara Türkiye sizinle gurur duyuyor diyen zihniyetler. Sizlerde onlar gibi zavallısınız.

toykan

Santimantal
bunu medyaya yayan sahıs suan tutuklu kendısı daglıca baskınında pkk ıle ısbırlıgı yapan tabıb ustegmen
ses kaydı tamamen yorumsuz

shamur_80

New member
adamın dediklerinde dogruluk payı %1 bile olsa çok igrenç ya ve bende inanıyorum askeriyeden böyle şeyler beklenir, heleki daglıca baskınından sonra .

onur_ates

New member
bilip bilmeden konuşuyosunuz... dağlıca baskını hakkında medyada yazılanlarla konuşmayın sadece ordaki piskolojiyi yaşayan bilir ancak... o tabip üsteğmen deil bi kere asteğmen ayrıca bu olayla ne alakası var. bunu kim kaydetmiş gerçek mi ona bakmak lazım. ben inanmıyorum doğrusu inanmak istemiorum... kokusu çıkar yakında bekleyip görmek lazım...saygılar

thered

New member
bu kadar darbe girişimine duyarsız kalırsan olacağı bu her kurum hesap vermeli HER KURUM bütçesi ne kadar nereye ne para harcadı olay çözülür koskaca bir ordu bir terör örgütünü bunca yıl yok etmedi ise vardır bi sebebi...binlerce mermi araç gereç vs.. üstelik miyadı dolmuş... kim niye aldı acep bunları? bu konuşmalar doğru yada değil önemli olan her kesin kanun önünde hesap vermesi yani dokunulmazlık zırhı olmamalı içindeki şerefsizleri temizlemek o kurumu yıpratmak değil aksine o kurumu korumaktır...

JeNk

New member
bilip bilmeden konuşuyosunuz... dağlıca baskını hakkında medyada yazılanlarla konuşmayın sadece ordaki piskolojiyi yaşayan bilir ancak... o tabip üsteğmen deil bi kere asteğmen ayrıca bu olayla ne alakası var. bunu kim kaydetmiş gerçek mi ona bakmak lazım. ben inanmıyorum doğrusu inanmak istemiorum... kokusu çıkar yakında bekleyip görmek lazım...saygılar
Pardon ama sen ne bılıyosunda bılıp bılmeden konusuyorsunuz dıyosun

64general1

New member
bu kadar darbe girişimine duyarsız kalırsan olacağı bu her kurum hesap vermeli HER KURUM bütçesi ne kadar nereye ne para harcadı olay çözülür koskaca bir ordu bir terör örgütünü bunca yıl yok etmedi ise vardır bi sebebi...binlerce mermi araç gereç vs.. üstelik miyadı dolmuş... kim niye aldı acep bunları? bu konuşmalar doğru yada değil önemli olan her kesin kanun önünde hesap vermesi yani dokunulmazlık zırhı olmamalı içindeki şerefsizleri temizlemek o kurumu yıpratmak değil aksine o kurumu korumaktır...
Ne darbesi ne girişimi.tek darbe girişimi var.fethulah derin devletinin darbesi girişimi var.fethulah örgütü kendi düzenliyor bunları kendi servis ediyor ve elemanları tartışıyor hikayeden.Uyanın artık.

thered

New member
Ne darbesi ne girişimi.tek darbe girişimi var.fethulah derin devletinin darbesi girişimi var.fethulah örgütü kendi düzenliyor bunları kendi servis ediyor ve elemanları tartışıyor hikayeden.Uyanın artık.
27 mayıs 1960 12 mart 1971 12 eylül 1980 28 şubat 1997 27 nisan 2007 e-darbe ve
sarıkız ayışığı darbe girişimler vs.. sen dışarda mı yaşıyorsun haberleri mi seyretmiyorsun
F.Gülen'den korkmuyorum öbürlerinden ülkeye verdiği zaralardan ve ABD'nin uşaklığına girdirenlerden şikayetim var

Uzunefe

Altın Üye
şu makam isteği , şan şöhret isteği insanı ne hale getiriyor arkadaş. Hiçbir şey uğruna yaşayıp herşey uğruna canını verebilecek askerler bile ne hale düşmüş.... Yazık olmuş

bbxvv

New member
Orda yazan sözlerden anlaşılan en büyük şey vatan hainleri devletin yüksek kurumlarına kadar girmiş sonumuz hayrola.

NeCcko

Altın Üye
Çok ilginç benim kafama şu alınan tanksavar mermileri takıldı, gercekten vergiler acaba nasıl degerlendiriliyor.

JeNk

New member
Ulkemın Heryerı Petrol Dogalgaz Bor Dolu Ulkemı Somuren Her Kurumda Onlarca ınsan Var Ve Ulkem ıcın Herturlu ıhanet Yapılıyor Ama Bır Kısı Buna Dur Demıyor Bu Hukumet Bı Operasyon Baslattı ıpın Ucu Bu Ulkenın Heryerıne Gıdıyor Ve Goz Gore Gore Engellemek Amacıyla Kapatacaklar Bu Halkı Somurmeye Devam Edecekler Ama Halk Hala ızlıyor Yazıktır Bu Vatana Tek Dıyebılecegım Sey Allahınızdan Bulun Ne Mutlu Turkum Dıyene...

emrah1607

Banned
adam orda ne diyor .bu ülkede asacaksan 4 kişiyi asacaksın diyor .tamamen olmasada katılıyorum .

yılmaz erdoğan ermeni onu biliyozda ertuğrul özkök yahudimiymiş ya .

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
siz böyle saçmalıkları gerçek zannetmeye devam ederek nelere alet olduğunuzun farkında değilseniz
ve ekliyorum
bunları yayınlayan medyanın da hangi amaca hizmet ettiklerini anlayın(açıklayacağım sabırlı olun)

generallerin dinlenmesi söz konusu değildir
aynı şekilde her 10 askerden 3 ünün pkklı olması da
veyahutta Türkiye'nin altında milyonlarca varil petrol olduğu
eklemek gerekirse miyadı dolmuş silahların alındığı vb. gerçekdışı haberler ve şehir efsaneleri
kusura bakmayın -sözüm meclisten dışarı- bu tür boş laflara inananlar tek kelime ile "salaktır"

çünkü bunları uyduranlar Türk ve Türkiye'den birileri değildir, geçmişte İngiliz istihbarat servisi (sis veya ml-6 olarak bilinir) bu yolla sömürgelerindeki vatandaşları asıl devletlerinden soğutmaya çalışmıştır onların ülkelerine bağımlılığını azaltmaya çalışmıştır, bugünde aynı oyun oynanıyor, oyunu oynatanı tahmin etmek çok zor olmasa gerek ama anlayın ya da anlamayın ama bunlara alet olmayın derim

ne de olsa salakları yönlendirmek kolaydır diye bu yolu seçiyorlar, alet olmamak lazım

HTML