bütün müslüman kardeslerımın dikkatine

ikRa

Banned
ne alaka ya...sol elini kullanan birisini niye sağ eliyle yemek yemeye zorlarsınızki...siz sol elinizle rahatlıkla yemek yiyebiilyormusunuz?
bırakın bunlarla uğraşmayı hangi eliyle yerse yesin...sol el sadece taharet içinmi yaratıldı zannediyosunuz? sol elin sağ elden bir farkı yok.sağ elinle yaptığın herşeyi sol elinle de yapabilirsin. sağ veya sol el kullanmak bir tercih meselesi değildir. tamamen beyin fonksiyonlarıyla ilgili bir olay.istesek de değiştiremeyiz yani.
BunLarLa uğraşan yok yapıLan sadece payLaşım biLgiLendirme
Ancak tebLiğ niteLiğindedir bunLarı öğrendin ve artık uyguLamaLısın
biLmeden uyguLayana birşey yok
ama biLipte uyguLamazsan soL eLLe yediğin her Lokma
şeytana heLaL oLuyor..

ARKADAŞLAR...Böyle bir Hadisin olacagına Peyganberimizin hayatını okuyan biri olarak İnanmıyorum..Batıl Hadistir...Burad Sol EL ile SOL kavramını Kötülemek aDINA UYDURULMUŞ GİBİ GELDİ BANA.kAL DI Kİ SOL ELİ KULLANMAK GENETİK MESELEDİR.nASIL SAG ELİMİZİ RAHAT KULLANIYORSAK SOLAK LARDA SOL ELİNİ KULLANIR..:(
kaç tane isLami eserin var?
ehL-i sünnetten misin?
Yada kaç tane isLami eser okudunda
Tirmiziden rivayet hadisLere batıL deme cüretini kendinde buLuyorsun?

mesajımda beLirttim hepsi Kütübü Sitteden aLıntıdır
Kütübü Sittenin ne oLduğunu sanırım biLmezsin..

senden daha gerekLi bir biLgi

dinden mi bu yani simdi? :):) yapan cennete gider arkadas bilet dagitiyor :)
kuruntu etmeye gerenk yok..!
senin kim oLduğun aşikarda baLtaLamaya gerek yok
Yapan cennete gitmese de
En azından mahşer aLanında Hz. Peygamberin şefaatine naiL oLmaya adaydır

erolşen

New member
cok güzel cewaplar yazmıssın ALLAH RAZI OLSUN SENDEN ve dier kardeslerımdende yalnız olmadıgımı bi kere daha hissetmek güzel ALLAHIN RAHMETİ VE BEREKETİ üzerinize olsun kardeslerım

ѕσηυη¢υ

кιℓℓ ƒσя &#
bilimle çelişenlerden bir tanesi de burda.ben solağım.annem babam sağ elini kullanıyor.insanların sol elini kullanmasının yanlış olma sebebini gerçekten merak ediyorum.peki ya bunu diyenlerin sağ elleriyle akladıkları paralarla bir gecede 7sülalesini zengin etmesi ne olacak?ve bu konuya karşı cıkanları küçük görerek küstahca cevaplar yazmak hangi anlayışa sığıyor?

HTML