AynaLar YaLan SöyLemez..~~ { Sende Dene }

MozoLe Miяach

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí

Size hiç kimsenin bilmediği bazı şeyler anlatacağım. Aynaları bilirsiniz sabahları kalktığımızda karşısına geçip kendinizi izlediğiniz, süslediğiniz aynalar. Peki aynaya geceleri hiç baktınız mı, bakmayı hiç denediniz mi? Denemek istemezmisiniz?

Geceyarısından sonre eğer cesaretiniz varsa karanlık odadaki bir aynaya (el aynası değil) uzun süre bakmayı deneyin. Oda pencereden gelen sokak lambalarının verdiği loş ışık altında olabilir. Eğer bunu yapmak istediğinize kendinizi emin hissediyorsanız başlayabilirsiniz.

"Baksam bile kendimden başka ne görebilirim ki" dediğinizi duyar gibiyim. Peki bedensiz varlıkları görmenin bir yolunun da aynalar olduğunu biliyormuydunuz. Ya da gece uzun bir süre aynaya baktığınızla gözlerinizle göremediğiniz varlıkları yada diger bir deyişle cinleri görmek istemezmiydiniz.

Anlattıklarım size ürkütücü gelmiyor mu? Yoksa siz cinleri filmlerde izlediğiniz küçük ve boktan bir lambanın içinde yaşayan varlıklar mı zannediyorsunuz. Peki onlarla iç içe yaşadığımızın farkında değilmisiniz. Onların bizi gördüğü ama bizim onları göremediğimiz bir dünyada yaşadığımız gerçeğini hiç duymadınız mı?

Hiç çevrene görmek istediğin gözle baktın mı? Denersen göreceksin ki sen farkında olmadan etrafında ki yüzlerce göz seni izlemekte....

Nette dolaşırken böyle bir yazı okudum ve paylaşmak istedim.. doğru yada yanlış hiç bir fikrim yok..Denemedim de...

Hyperion

Rally Art
Denemekten Zarar Gelmez :)

hakigen

New member
ayna mayna hikayede bi film vardı aynalardan bi tuhaf şeyle görünüodu sora millet ölüodu filan bya tırsıttırıcı bi filmdi adı alıma gelmedi şimdi

meftun_i

New member
aslında denemem lazım ama kötü olna ben yalnız yaşıyorum ya bana bişey olsa beni kim kurtaracak :crying:
Ayna Ayna Söyle Bana Benden Daha Güzeli Varmı Bu Dünyada

ultranova

New member
çok saçma açıkçası...ama yinede heyecan olsun diye deneyeceğim....üç harfliler bakalım ordan görünüyorlarmı:)))

gulistan63

New member
Yahu işi gırgıra alıyorsunuz ama :) onları gören veya onlar size görünürse ömür boyu onlarla yaşıyorsunuz ölene kadar sizin peşinizi asla bırakmıyorlar sakın ha sakın böyle şeylerle ilgelenmeyin böyle şeylerle uğraşmayın hayatınız kayar..!!

Clubbert

New member
Yahu işi gırgıra alıyorsunuz ama :) onları gören veya onlar size görünürse ömür boyu onlarla yaşıyorsunuz ölene kadar sizin peşinizi asla bırakmıyorlar sakın ha sakın böyle şeylerle ilgelenmeyin böyle şeylerle uğraşmayın hayatınız kayar..!!
Ben hayatımda bu kadar saçma bişey duymadım...sen nerden öğrendin bunu sorması ayıp?Onları görünce işleri güçleri yok sen ölene dek senin peşindenmi gelcekler,bu bilginin kaynağı neresidir?

icemen

New member
bak işte bu olmadı homie. =)
Ben meraklı bi insanım mutlaka denemem lazım ama bi taraftan da çok pis tırsıyorum böyle şeylerden. :)

gulistan63

New member
Ben hayatımda bu kadar saçma bişey duymadım...sen nerden öğrendin bunu sorması ayıp?Onları görünce işleri güçleri yok sen ölene dek senin peşindenmi gelcekler,bu bilginin kaynağı neresidir?

İşte duymadığın için saçmalayan sensin bebe :w00t: Biliyorum çünkü eskiden çıktığım kız arkadaşım yaşadı ve hepsini anlattı kanım dondu..! Bilip bilmeden bidaha kimseyi yargılama :001_unsure:

_TozKoparaN_

Altın Üye
taktik bilinen ancak işe yaramayan bi taktik

sadece ruh hastalarının akıllarına kurduklarını aynaya yansıtması

normallerde hiçbir etki oluşturmyor

tabi aramızda nomal varsa :durdurun

Clubbert

New member

İşte duymadığın için saçmalayan sensin bebe :w00t: Biliyorum çünkü eskiden çıktığım kız arkadaşım yaşadı ve hepsini anlattı kanım dondu..! Bilip bilmeden bidaha kimseyi yargılama :001_unsure:
Bi defa ben bebe değilim bu bir.İkincisi ben seni bilip bilmeden yargılamadım,yargılasaydım yalan derdim,dikkat edersen bilginin kaynağını sordum.Şimdi sende çıkmış "eskiden çıktığım kız arkadaşım yaşadı ve hepsini anlattı" diyosun,çok sağlam kaynakmış doğrusu bak şimdi benimde kanım dondu...

cngzhnfe

New member
paşam ben manyakmıyım yaa :)
sanki oyuncakla oynuyosunuz bırakın bakmayın :durdurun
ben yalnız yaşayan biriyim hiç işim olmaz